Da li ima ikakvih novosti u vezi zvanicnog sajta? Zasto se prestalo sa audio prenosom, bar na zadnjoj protiv smrada nije bilo? Kada ce sajt biti zavrsen?
Veoma malo podataka ima na sajtu, jednostavno ne mozes da se zadrzis duze od 5 minuta, posetim sajt Arsenala npr., mogao bih do sutra da budem na njemu!
Da li bi moglo da se izvede ono sto mnogi sajtovi imaju, znaci registracija na sajtu, i da registrovanim korisnicima sedmicno dolazi mejl sa informacijama o desavanjima u klubu! Kod Arsenala cak posle svake tekme dodje izvestaj od trenera, mozda bi i to moglo da se napravi, da Zenga da vidjenje tekme!
Da se da vise statistika, informacija o povredama, vise slika, klipova... ?

Sve u vezi sa registracijom, clanarinom i slicnim je zaustavljeno od strane kluba.
Sa audio prenosima se prestalo jer nije dozvoljeno uclanjenje na sajt pomocu cega bi se skupile pare za server.
Sajt odrzavaju, tj. pune vestima ljudi iz marketinga, a na sajt stavljaju  samo one informacije koje im daju iz kluba.
Klipova nema jer treba da se kupi kamera (takodje planirano iz clanarine).
Problem je sto su ti ljudi zaduzeni za celo SD, pa FK-u ne mogu da posvete punu paznju. Kad se na to nadoveze ne bas preterana otvorenost i zelja za saradnjom od strane ljudi iz FK-a, bolje se ne moze ni ocekivati.
Statistike ce biti (pogotovo one vezane za istoriju), slazem se da bi bilo dobro da imamo vise fotki (pre svega sa treninga), ali to vec zavisi od njihove organizacije i da li je fotograf slobodan u vreme prepodnevnog treninga (niko ga nece posebno platiti ako ostane posle radnog vremena za popodnevni).
Arasenal je daleko, daleko, daleko ispred Zvezde kada je rec o profesionalizmu zaposlenih u klubu.
Dragance, po njegovim recima, trenutno "pegla HTML", priprema se i za statistiku, ali bi mu tu vec bila potrebna pomoc koju ce, nadam se, dobiti. Ne bih o rokovima.
..baklje gore, pesma cigana...

Da je Arsenal daleko profesionalniji klub moze se videti po samom sajtu! Ne mogu da verujem da ljudi iz kluba ne uvide znacaj interneta za sam klub, njegov marketing i imidz! Svako ko hoce da sazna nesto o nekom klubu nece da se raspituje kod  prijatelja, u drustvu.. nego ce da sedne za komp i otici na sajt tog kluba! Pa zar je Crvenoj Zvezdi problem kamera? Ne mogu da verujem, kao zadnja beda, dodje mi da dam pare od sebe da se kupi kamera!
Inace me nervira ta povezanost FK-a sa celim SD-om! Treba lepo FK da se osamostali koliko je moguce, i da se sva paznja tih ljudi poklanja FK-u! Ne razumem zasto ljudi iz FK stopiraju registraciju na sajtu, clanarine i to... Jel im to izgleda komplikovano pa kao `ma pusti neka stoji` , ili je nesto drugo, stvarno neprofesionalno! Izgleda da ljudi iz kluba ne idu u korak sa vremenom! Muka mi vise dodje kada se pred svaku tekmu ljudi raspituju dal vaze propusnice, dal vazi ovo, dal vazi ono... Cisti neprofesionalizam jos uvek!

Nikad nije zvanicno receno zasto i dalje vazi "crveno svetlo" za clanairne sto se tice samog sajta. Postojala je zamisao da mozes da postanes clan sajta (zasebno), ali i clan kluba popunjavanjem formulara na sajtu (bitno za one izvan Beograda). Kapiram da je Delta tu, da im je frka clanarina u klubu jer se blizi privatizacija pa bi i clanovi kluba imali neka prava, ali mi nije jasno kakve veze clanarina za sajt ima sa tim. Mozda vazi ona: u strahu su velike oci.
Uglavnom, mi i dalje nastavljamo sa radom (ne onom brzinom kojom bismo zeleli, ali tako je kako je), nadam se da cemo uspeti nesto da izbunarimo i sa audio prenosima.
Inace, na www.sd-crvenazvezda.net imate on-line izdanje Zvezdine revije (svako sledece izdanje ce se naci i na net-u), tu je i nagradna igra, pa izvolite.
..baklje gore, pesma cigana...

Htio sam samo da izrecem jedan veliki kompliment na racun svih ljudi, koji se bore da imamo sto bolji web-prezentaciju! Samo tako dalje nastavite!

Inace, znate li koga, ko prica japanski? Bez zezancije, ovdje u Hamburgu igra jedan Japanac (Takahara) i zvanicna stranica kluba postoji i na japanskom jeziku. Mislim da bi tako mogli privuci jos vecu paznju naseg kluba! Nazalost, ja ga ne govorim nimalo  :D

Poz.

Jel ti to zezas ili sta?

Pa ne mozemo ni na srpsko-engleskom jeziku da imamo normalan sajt, a kamoli na japanskom  :zbunjen

posto zivim preko i ajde da kazemo da nisam ni malo upucen i zbog toga sada postavljam ovom pitanje:


jeli ljudi u Srbiji znaju sta znaci i kakvu "vrednost"ima jedna web prezentacija???Jeli znaju to srpske firme????


ne mogu da verujem da jedna Zvezda nema da odvoji 2-250 eura mesecno za JEDNOG coveka koji bi se samo sa time bavio i uredjivao.Nemaju pare za kameru???Majko moja!!!!!!!!!!!!!!
pa bolje da se sve izbrise i da ne postoji nego sto se ovako blamiraju.

Ma i nisam se toooliko zezao!

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"jeli ljudi u Srbiji znaju sta znaci i kakvu "vrednost"ima jedna web prezentacija???Jeli znaju to srpske firme????
To ces morati da pitas "srpske firme" :D .
Znam ja kako bi ovaj sajt trebalo da izgleda, znamo to svi mi koji radimo, ali ne zavisi sve od nas. Mi smo samo spoljni saradnici :) i ne postoji nacin da ozbiljno uticemo na odluke kluba, vec samo istima da se povinujemo (trebalo je da vidite kako smo se svi osecali kada nam je receno da se ukidaju audio prenosi - k'o pokisli misevi, kao da su nam pljunuli u lice).
Jedino sto mogu da kazem je da cemo mi gurati ubuduce najbolje sto mozemo - nisu nas slomile... namigivanje .
..baklje gore, pesma cigana...

Кацо, ево ти адреса па им реци све што мислиш  office@fc-redstar.net

Јапански? Знам ја једног. Ено га онај краљ који уместо Сузукија одговара на питања новинара. Прича јапански као да се родио тамо  :D

Quote from: "Васил"
Јапански? Знам ја једног. Ено га онај краљ који уместо Сузукија одговара на питања новинара. Прича јапански као да се родио тамо  :D
Bas cudno sto pominjete tog lika,video sam ga nocas kod Platoa,spremao se nesto da snima sa nekim kamermanom,kakav cudak.


Imam par pitanja ako neko zna da mi kaze,unapred hvala:

1.Sta je sa Zvezdinim multimedijalnim CDom ? hoce li se uopste praviti novi,jer vidim ovi siptari kradu nase ideje.
2.Da li ce na sajtu SDa biti postavljeni i svi stari brojevi Z.revije?
3.Da li i kada ce poceti emitovanje TVCZ ?
4.Da li ce se SOS kanal ikada izbaciti sa marakane?
APRED ZVEZDA - ZVEZDA SAMPION

1. Koliko ja znam, za sada nece biti multimedijalnog CD-a (u vezi sa ovim pravim ogradu posto ja nikad nisam cula za tako nesto, a ne mora da znaci da nije u planu). Izdat je onaj CD sa golovima.
2. Jedna osoba (necemo o imenima) se bavi pripremom svih Zvezdinih revija (skeniranjem i obradom) za neki buduci CD. Ne znam dokle se stiglo sa tim, mada verujem da je skeniranje uglavnom zavrseno.
3. To je veoma ozbiljan projekat i da se ja time bavim, bez godinu-dve istrazivanja i planiranja samog programa ne bih kretala. Zanimljivo je da veliki broj navijaca klubova koji imaju ovakve kanale, iste smatraju ne bas zanimljivim. Naravno, mi bismo bili u prednosti jer bi bilo smisleno da se pokrivaju svi sportovi, ne samo fudbal. Uglavnom, koliko ja znam, sa planiranjem se nije ni pocelo, tako da cemo se jos nacekati.
4. Koliko mogu da naslutim, drzava ce to uraditi umesto nas :D . Tesko da ce SOS moci da nakupi para za beogradsku, a kamoli nacionalnu frekvenciju. Videcemo tamo negde na leto.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "Васил"Кацо, ево ти адреса па им реци све што мислиш  office@fc-redstar.net



kao sto sam rekao par puta do sada a ajde i da ponovim opet:ekipa koja radi dobrovoljno i zato sto vole klub njima hvala na trudu a klubu ili ko se vec tamo pita mogu samo da kazem da su amateri ali veliki.

Vasil:u cemu je poenta da im posaljes mail????ko ce to da cita???ko ce to da svati ozbiljno???

NIKO!!!!

Кацо, у вези ове адресе. Знам коме се послати мејлови појављују на екрану (као што рече Кики нећемо имена) и знам да се сваки прочита. Нисам ти је написао без везе.

@dez Питаћу сутра у маркетингу да ли планирају да објаве неки диск у скорије време. За остало ти је Кики одговорила.

Quote from: "kiki"Inace, na www.sd-crvenazvezda.net imate on-line izdanje Zvezdine revije (svako sledece izdanje ce se naci i na net-u), tu je i nagradna igra, pa izvolite.

Ово је екстра, мада сам ја више била за увођење претплате на штампано издање!
Ипак је штампано издање ЗР незамењиво.  namigivanje

Успут, видим на вестима званичног сајта да је одржана седница УО и између осталог пише : "Једна од тачака дневног реда била је и решавање свих питања везаних за чланство у клубу. Донели смо одлуку да се пројекат поновног формирања обнови, када је чланство у питању и када је реч о формирању клубова навијача. Желимо да у сваком тренутку знамо тачан број навијача. На неки начин крећемо од нуле и чека нас велики рад на том пројекту, али верујем да ћемо на најбољи начин то питање вратити под окриље клуба", истакао је Стојковић и додао да ће бити формирана комисија која ће се бавити овом проблематиком, као и доношењем правилника о чланству.

Тако да је то још једна лепа вест.  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ko tebi brani da kupujes i stampano izdanje :) . Inace, slazem se - nista ne moze da zameni papir.
U istoj vesti je takodje objavljeno da se osniva i komisija za marketing. Ne bih sada da ulazim u pricu o marketingu FK-a i koliko je sve to nesrecno reseno, ali se sada postavlja pitanje sta ce se dogadjati sa sajtom. Uglavnom, bicete obavestavani na vreme.
..baklje gore, pesma cigana...

Evo da i ovde postavim Dragancetovu poruku:

U planu je napokon graficki redizajn sajta. Nemamo mnogo vremena, a momenat je idealan.

Potrebni su nam primeri, ideje. Sa cim god da radite (photoshop, freehand, nije bitno) posaljite ovde (ovde je poseban forumu na delije.net-u - prim. kiki) ili meni direktno vase predloge, pa da vidimo sta cemo i kako cemo.

Znanje html-a pozeljno ukoliko vas rad bude usvojen.


U planu su i jos neke stvari, ali o njima opsirnije kada se priblizi trenutak postavljanja na sajt.
Svoje ideje saljite direktno dragancetu ukoliko ste prijavljeni i na delije.net, a ako niste onda mozete meni ili Vasilu.
Uglavnom, nemojte predloge postavljati na ovu temu.
..baklje gore, pesma cigana...

Zanima me , zasto se zvanicna stranica FKCZ,tako slabo azurira poslednjih dana,zar se nije nista desilo od 15.5. ili bar neki ''zvanicni nagovestaj'' da se saopsti navijacima ?!
Na vesti bi se mogle dodati i ''komentari citaoca'' ,ako je moguce,a moguce je ,samo je pitanje da li neko brani to ili...!?

Sajt azuriraju ljudi koji rade u marketingu SD-a. Ubacuju se vesti koje se dobiju iz kluba (tu ne racunam izvestaje sa utakmica i sl.). Objavljena je izjava Piksija kada su sponzori napustili klub i to je to. Sada nema vesti jer im niko nista ne govori, a ne mogu da pisu napamet.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "vare"Na vesti bi se mogle dodati i ''komentari citaoca'' ,ako je moguce,a moguce je ,samo je pitanje da li neko brani to ili...!?

Нисмо ми тамо неки news сајтови па да стављамо коментаре читалаца. Одма` би се ту нашао неки дежурни критичар да ми дрви о цензури, брисању неподобних порука и сл. Ето, рецимо због тога не може.

Остало је Кики одговорила.