Нећемо.

Quote from: "Васил"
Quote from: "vare"Na vesti bi se mogle dodati i ''komentari citaoca'' ,ako je moguce,a moguce je ,samo je pitanje da li neko brani to ili...!?

Нисмо ми тамо неки news сајтови па да стављамо коментаре читалаца. Одма` би се ту нашао неки дежурни критичар да ми дрви о цензури, брисању неподобних порука и сл. Ето, рецимо због тога не може.

Остало је Кики одговорила.

A jel kako bi bilo da se ponekad uz neku vest(sa treninga recimo) "metne" i slika?

Bilo je i toga...

... а биће и опет. Само да крену припреме  :) . Није 15. далеко...

Dajte bre ljudi, na zvanicnom sajtu na engleskoj verziji stoji kako je Kork prvak nase lige, i kako je Kork dobio Rad sa 3-0! Sramota, bruka... velicina kluba se gleda na sitnicama, a Zvezda kao da nece da vrati svoj ugled! Sprdaju se i na njihovom sajtu zbog toga!

Na srpskoj verziji takodje,ccc,kakva sramota...stvarno mi nije jasno da se moze desiti ovakva blamaza,pa ko su ljudi koji odrzavaju stranicu?


:batine

A tek Adidas reklama kao oficijalnog sponzora u dnu stranice...
Mada mi se nesto cini da nas sada ni ne oblaci NIKE vec Delta:(

Doslo je do malih problema prilikom ubacivanja imena Korka, decko je jednostavno pogresio i ispalo je to sto je ispalo - desava se. Sponzori na sajtu se menjaju kada stigne odluka (dopis) iz kluba, nista marketing ne radi na svoju ruku.
..baklje gore, pesma cigana...

sve smo smesniji i smesniji

http://www.fc-redstar.net/images/timska_web2006-07.jpg


ovaj sto je ovo slikao je amater.
ovaj sto im je rekao da se slikaju sa ledjima na zapadnu tribinu je kreten.

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"sve smo smesniji i smesniji

http://www.fc-redstar.net/images/timska_web2006-07.jpg


ovaj sto je ovo slikao je amater.
ovaj sto im je rekao da se slikaju sa ledjima na zapadnu tribinu je kreten.

Стварно аматерски :(
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

ne razumem...

Quote from: "D_ZA_90"ne razumem...

Хоћеш преводиоца? :lol:
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "lesa"
Quote from: "D_ZA_90"ne razumem...

Хоћеш преводиоца? :lol:
pa evo hocu ja,ne znam sta je toliko smesno,mozda radis u foto studiju pa nam malo pojasni....ustvari znam to je ona sitnica koja cini veliki klub,sigurno blic nije pod pravim uglom usmeren,sta ce li samo ljudi reci,puce bruka

Quote from: "lesa"
Quote from: "D_ZA_90"ne razumem...

Хоћеш преводиоца? :lol:

Ево и ја хоћу преводиоца.

Можда зато што се не види СЕВЕР? :D

I sto nije na sredini zapadne tribine, nego onako malo sa strane :(

Inace, mislim da moderatori bez pitanja i straha mogu da odstrane logo adidasa i stave od firme nike. Niko im to ne bi zamjerio, naravno, ako to mogu da naprave.

Stvarno ne mogu da verujem da oko nas ima toliko perfekcionista, ali samo kada je u pitanju tudj rad. Da li ste tako kritični i kada sebe ocenjujete, ne bih rekao (evo npr. grb koji koristi DelijaHH, mogao je malo više da se potrudi i da skine ono crno oko njega). Lako je naći zamerku, ali kada treba da se sedne i nesto uradi, to je već malo teže. Pustite ljude da rade svoj posao, imaju oni nekoga ko ocenjuje kvalitet njihovog rada.

I da ne zaboravim, manite se priča kako se na sajtu vidi koliko smo veliki, kako od dresova to zavisi... Ljudi, to su gluposti, veliki smo onoliko koliko smo na terenu veliki, onoliko koliko smo u sali sa trofejima veliki, koliko smo veliki na tribini. To je ono što čini klub, navijači i uspesi na terenu, sve ostalo je buranija.

Добро, могу ли ја да упутим и једну критику на рачун клуба, а да ви не распалите паљбу са свих страна.Значи по Вама је потпуно свеједно што нико у клубу не зна ни колико смо купова освојили, потпуно Вам је свеједно  што већ пет година играмо у ушивеним дресовима, потпуно је свеједно што сајт ФК-а није завршен већ годину дана, потпуно је свеједно што нам спонзори напуштају клуб...Конкретно код ове слике ми  смета што није сликана испред Севера :boks
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "lesa"Добро, могу ли ја да упутим и једну критику на рачун клуба, а да ви не распалите паљбу са свих страна.Значи по Вама је потпуно свеједно што нико у клубу не зна ни колико смо купова освојили
to mi nije svejedno,i to je sramota
Quote from: "lesa", потпуно Вам је свеједно  што већ пет година играмо у ушивеним дресовима
vise ne igramo,a i da igramo svejedno je,a za detaljnije objasnjenje procitaj neki od mojih prethodnih postova o dresovima
Quote from: "lesa"
, потпуно је свеједно што сајт ФК-а није завршен већ годину дана, потпуно је свеједно што нам спонзори напуштају клуб...Конкретно код ове слике ми  смета што није сликана испред Севера :boks
pre nisi ni imao sajt,pa nisi toliko kukao,sada na sajtu mozes svaki dan da procitas nove vesti,vidis fotografije,raspored.....Klub napustaju oni sponzori koji ucenjuju i koji su tu dosli iskljucivo iz svoje koristi,jedino je ostala APA PIVARA koja je tu vec godinama i kad je najteze bilo,sto se tice slike lepse bi bilo da je ispred Severa,ali ne vidim zasto smo zbog nje smesni i bedni

Момци, ствари стоје овако. У ствари, свима вам се извињавам што сте оволико чекали на одговор. Једноставно сам морао да проверим ствари из прве руке.

Слика првог тима нема везе са екипом која уређује сајт. Значи ни ми који волонтирамо, а ни екипа из маркетинга, нисмо бирала слике. Клуб (неко из ФК-а) је маркетингу проследио диск на коме су биле две фотографије. Једна је она коју видите и око које се водила полемика овде, а друга је сликана ка истоку тако да се види натпис тојота. Људи из маркетинга су протестовали због тога што фотографија није урађена ка Северу, али то није вредело. Мислите ли да је нама пријатна чињеница да је неко одлучио да су важније спонзорисана трибина или јебени запад од нашег Севера?

Леса, што се тиче мајица на финалу купа. Мислим да је то већ поменуто, али чисто да подсетим. Мајице са финала купа са оним "чувеним" натписом је урадио Пиксијев возач. Срамота, срамота, срамота!!! Јадно је и бедно да руководство дозвољава себи да због личних нетрпељивости клуб (а богами и нас навијаче) доводи у ситуацију каква је она била. Па није јебено могуће да нико од тих играча, функционера и осталих пријатеља клуба (који се уредно гурају у реду када треба да се огребу за било шта) не зна колико смо купова освојили?!? Мене је пола града звало да ме пита шта то "радимо". Нисам знао куд ћу од срамоте бре...

Quotelesa wrote:   
, потпуно Вам је свеједно што већ пет година играмо у ушивеним дресовима   

vise ne igramo,a i da igramo svejedno je,a za detaljnije objasnjenje procitaj neki od mojih prethodnih postova o dresovima

Рекламе су још увек нашивене на дресове, кол`ко да се зна  :(

Quoteпотпуно је свеједно што сајт ФК-а није завршен већ годину дана,

Мислиш да је нама пријатно? Понекад се запитам вреди ли све ово што радимо? Ви људи нисте свесни на какве све препреке наилазимо. Нисте свесни колико нас из самог клуба спречавају да урадимо оно што смо планирали. Немојте да мислите да смо ушли у све ово да би имали сајт који би служио само за објављивање вести и понеке слике. Мени је мука када се сетим колико је спремљеног материјала пропало због сујета јебених функционера... Мука ми је када се сетим како нам је, на који начин и од кога забрањен рад смс сервиса, мука ми је када се сетим како нам је забрањено чланство, мука ми је од мише јебеног маринковића и његових репова... Нису ми јасни уопште. Дебили који не схватају да је интерес Црвене звезде и ништа друго једина ствар због које су ту где су...

Што се тиче онога што је до нас. Екипа је проширена. Тренутно се ради на редизајну. Ускоро би требало да се промени овај постојећи.

поздрав свима и слободно наставите са критикама  :)