Само да напоменем како проблеми и даље трају те се вести не могу убацивати.
Просто невероватно.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "Васил"Кизо, док смо ми у тој причи, тешко да ће ико моћи да угаси тај сајт.

;pivo
моју подршку ћете увек имати

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"
Quote from: "cazzo_FCRS_forever"ја сам послао мајл са питањем у вези грба.

када и ако одговоре онда ћу вам јавити.

Нису одговарали па сам опет послао и наставићу све док ми не одговоре.





"Званични грб под којим се Црвена звезда такмичи је онај који се налази у плавом кругу. Што се тиче маркетинга, и други грб, без плаве подлоге, је такође у власништву Црвене звезде и користимо га равноправно за потребе презентације. Црвена звезда је под овим грбом остварила своје највеће успехе и зато он заслужује своје место. Да ли ћемо се под њим и такмичити, зависи од скупштине клуба јер она мора да донесе одлуку о промени грба. До тада, такмичићемо се са грбом у плавом кругу".



:o  :o  :o  :o

Најбоље да се организује државни референдум о избору грба... :(

A на новом фк сајту грб је и даље бордо боје , ако неко од њих и случајно прати овај форум..
:megafon  мењајте бар боју у црвено...!!! :megafon

Ма пусти их, видиш да су се уфурали у ретро фазон.Мисле само врате стари грб и одмах ће да буду прваци Европе.А нема везе што нам је најубојитији нападач баркос. :rofl
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"
Quote from: "cazzo_FCRS_forever"
Quote from: "cazzo_FCRS_forever"ја сам послао мајл са питањем у вези грба.

када и ако одговоре онда ћу вам јавити.

Нису одговарали па сам опет послао и наставићу све док ми не одговоре.





"Званични грб под којим се Црвена звезда такмичи је онај који се налази у плавом кругу. Што се тиче маркетинга, и други грб, без плаве подлоге, је такође у власништву Црвене звезде и користимо га равноправно за потребе презентације. Црвена звезда је под овим грбом остварила своје највеће успехе и зато он заслужује своје место. Да ли ћемо се под њим и такмичити, зависи од скупштине клуба јер она мора да донесе одлуку о промени грба. До тада, такмичићемо се са грбом у плавом кругу".



:o  :o  :o  :o
Не знам какви су били прошли календари фк-а,али за наредну је са старим грбом. :batine

срећна вам нова.....................................................................али за 12 дана :finger


Quote from: "Васил"http://www.fc-redstar.net/forum.aspx

Избацује ми грешку неку:

Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Error getting User Language. System.ArgumentException: Culture name sr-Cyrl-CS is not supported. Parameter name: name at System.Globalization.CultureInfo..ctor(String name, Boolean useUserOverride) at System.Globalization.CultureInfo.CreateSpecificCulture(String name) at yaf.pages.ForumPage.ForumPage_Load(Object sender, EventArgs e).

Узгред какав је оно банер за ФК Евертон на насловној :o ?
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Можда је било нешто тренутно, сада ради.
То за Евертон су гугл рекламе. То је нешто што се мени не свиђа, али је једини начин да се дође до пара за одржавање сервера. Ми не можемо да утичемо на то што се појављује. Јебига.
..baklje gore, pesma cigana...

мени неће никако преко опере,ал зато одма шљака преко експлорера.пробај тако

Ако имате било какве проблеме, слободно напишите на форуму "Питања". Чудно ми је да неће преко Опере, један од админа управо њу користи, а не жали се.
..baklje gore, pesma cigana...

Каже ми Васили да њему ради као сат. Коју верзију Опере имаш? Можда је до ње.
..baklje gore, pesma cigana...

Ја искључиво оперу користим и никаквих проблема немам.
Орто, који ти је подразумевани језик у ХР-у? Пробај да пребациш на енглески па онда поново.

Неће ни мени из Опере да покрене, а хтео је данас преподне  :zbunjen .
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Верзија 9.24?

Мени је нека нова верзија.скоро скинута.И мени је чудно да неће преко опере,ипак је она далеко испред екс-а :zbunjen

Да ли још увек постоји проблем са Опером? Јесте ли покушали ово што је Васили рекао (пребацити подразумевани језик у XP-у на енглески)?
..baklje gore, pesma cigana...

На површину је испливао још један гаф наше управе (ако некога знаима). Сајт који је оглашен као званичан, није у власништву нашег ФК-а, већ је власник извесни Владимир Живаљевић из Пакома. Детаљи за знатижељне


Registrant:
Vladimir Zivaljevic
Rajiceva 12
Nis, Serbia 18000
Serbia

Registered through: GoDaddy.com, Inc. (http://www.godaddy.com)
Domain Name: CRVENAZVEZDAFK.COM
Created on: 04-Aug-07
Expires on: 04-Aug-09
Last Updated on: 04-Aug-07

Василе успео сам да уђем преко мозиле...Преко ИЕ и даље неће :o ...Ма,битно да сам успео да уђем...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Не знам како да ти кажем, али мислим да си ти једина особа која не може да уђе преко ИЕ :D. Оно, главни админ користи искључиво њега :rofl.
..baklje gore, pesma cigana...