Quote from: "slawisha"Ako nije problem zeleo bih da znam kada ce sajt biti gotov,pisalo je do kraja avgusta,nadam se da ce uskoro!

Nije gotov,ovo sto sada stoji na tom domenu je opticka varka.

Quote from: "negativac"
Quote from: "slawisha"Ako nije problem zeleo bih da znam kada ce sajt biti gotov,pisalo je do kraja avgusta,nadam se da ce uskoro!

Nije gotov,ovo sto sada stoji na tom domenu je opticka varka.
Ne znam jel to neka ironija,ali sajt nije gotov,pogledaj malo bolje pa se javi!

Људи, ајде да се не препуцавамо овде... сви смо наши  :) .

Још имамо секције које су закључане за јавност (што се и види), за неке ствари ових дана ће се радити техничке пробе, још понешто занимљиво ће бити пуштено ових дана (колико ја знам)...
Речено је да ће бити готово до краја августа, али јебига... Радимо, немојте замерити...

Ако случајно неко није видео до среде је отворен мејл на коме можете слати питања Пиксију, па ко воли нек изволи...

Imam jedan dobronamjeran predlog za sajt, da se na stranici o ligi i rezultatima stavi kalendar za celu sezonu, ako vec ima onda nista ali ja ga nisam nasao. Ima takav na sajtu KK.

Kalendar je u svakom slucaju bio u planu, ali tu postoji omanji problem: jos se ne zna kad pocinje drugi deo sezone :D  . Za sada se ubacuju po tri meca unapred (znam da bi bilo dobro da postoji satnica, ali to se sazna mozda par dana pre samog odigravanja utakmica).
Budi uveren da cu ja pokusati da izboksujem kalendar koji bi bio poprilicno detaljan (znaci, ne samo utakmice), ali Dragance, pre svega, zaista nema vremena (izdesavale su mu se neke stvari i u privatnom zivotu) i jos uvek se radi na arhitekturi ovog sajta. Kalendar i jos mnogo toga predstavlja samo glancanje, a to jos nije na redu.
..baklje gore, pesma cigana...

sajt koji za mene ima SVE  je http://www.fck.dk/.


u sredini izvestaj,slike ,izjave aktera posle tekme.
sa desne strane su novosti,slike sa treninga,itd itd itd.U sredini ispod izvestaja sa zadnje tekme imas lepo informaciju o ko je povredjen ko ima kartone i ko ne sme da igra sledecu tekmu.Leva strana--imas link za njihov radio(navijaci imaju svoj radio eeej)koji se emituje svaki dan,ima link za video/audio prenos kada je konferencija za stampu..................
linkovi za:sajt navijaca,info o stadionu,sezona(ko je koliko igrao,dao golova),sponzori itd itd


savrseno a jednostavno

Evo nešto što sam ja radio pre dve-tri meseca.

Biće pušten u rad verovatno do kraja godine u cilju popularizacije našeg kluba. Neće imati nikakve prodaje, reklamiranja i sl. Svi linkovi koji se budu toga ticali biće izvučeni iz sadržaja oficijalnog sajta.






Ovo će biti 0.0.1 verzija  namigivanje

Svaka cast,mnogo mi se dopada!

Quote from: "slawisha"Svaka cast,mnogo mi se dopada!

i meni!

Quote from: "Boka"Evo nešto što sam ja radio pre dve-tri meseca.

Biće pušten u rad verovatno do kraja godine u cilju popularizacije našeg kluba. Neće imati nikakve prodaje, reklamiranja i sl. Svi linkovi koji se budu toga ticali biće izvučeni iz sadržaja oficijalnog sajta.






Ovo će biti 0.0.1 verzija  namigivanje

Svaka cast, ja sam na tu foru nesto kao poceo al', ko mene pita...  :) pa sam batalio.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

I meni je inace u planu da napravim stranicu o Zvezdi,s obzirom da studiram dizajn,uskoro trebamo krenuti sa web dizajnom! Od viska glava ne boli  :sampion !

А због чега сад правити зилион незваничних сајтова? Ово што је Бока урадио изгледа одлично! Што се лепо сви који радите веб дизајн не понудите (нпр) Боки (кад већ нисте Драганчету када смо тражили добровољце) за помоћ и удруженим снагама направите нешто што стварно ваља? Без увреде, али ово ми личи на оно типично српско : ... `оћу и ја своје имање па макар било и на пола ара..."  :nene . Креативну енергију би требало усмеравати на укрупњавање снага и заједничку реализацију идеја, а не на уситњавање и цепкање на различите стране (сајтове).

@ Бока. Брате, једна ме ствар занима. Да ли ти је идеја била да хедери имају овако оштар прелаз између нијанси или је то последица "Save for Web" деградације квалитета?
Ако ти треба нека помоћ слободно ми се обрати, па све што је у мојој моћи неће бити проблем  :)

Ја бих грб померио скроз на лево и додао бих му неки B&E  namigivanje

Mozda si i u pravu Vasile,to je cisto ono ideja moja neka,otom potom!
Sto se tice Bokinog rada,meni to extra izgleda,mozda u nekim detaljima bolje od zvanicnog!
Ja licno mnogo volim sadrzajne stranice,gde je svaki deo iskoriscen! Izgleda da je on to ok uradio!
Necu da dajem nikakve komentare zvanicnog dok se sve ne postavi i bude finalno!

Наравно, о укусима не вреди расправљати  namigivanje ... Што се тиче званичног, вероватно сте приметили да се изглед још увек мења итд... Доћи ће и до тог дела са искоришћеношћу који ти помињеш.

Ако случајно овде на форуму има неко из дијаспоре, а да прати (за сада) текстуалне преносе, занима ме како вам то изгледа и да ли би нешто додали, одузели... Ово питање у ствари важи за комплетан садржај за све вас који немате приступ у онај заштићено део форума на делије нету.



QuoteOvo će biti 0.0.1 verzija
:) Бока, јел` ово нека зајебанција на наш рачун?

Quote from: "Васил"


QuoteOvo će biti 0.0.1 verzija

:) Бока, јел` ово нека зајебанција на наш рачун?

Maло ништа лично...  namigivanje

Све што сте урадили је за похвалу и верујем да ће бити још бољи официјални сајт како време буде пролазило.

Што се тиче прелаза боја наравно да тако не изгледа "уживо".  То је гиф слика. Смањио сам на минимум квалитета како не би било копирања :)

Хвала на саветима наравно да ћемо бити у контакту по овом питању, јер сам не могу да завршим све.

Quote from: "Васил"А због чега сад правити зилион незваничних сајтова? Ово што је Бока урадио изгледа одлично! Што се лепо сви који радите веб дизајн не понудите (нпр) Боки (кад већ нисте Драганчету када смо тражили добровољце) за помоћ и удруженим снагама направите нешто што стварно ваља? Без увреде, али ово ми личи на оно типично српско : ... `оћу и ја своје имање па макар било и на пола ара..."  :nene . Креативну енергију би требало усмеравати на укрупњавање снага и заједничку реализацију идеја, а не на уситњавање и цепкање на различите стране (сајтове).

@ Бока. Брате, једна ме ствар занима. Да ли ти је идеја била да хедери имају овако оштар прелаз између нијанси или је то последица "Save for Web" деградације квалитета?
Ако ти треба нека помоћ слободно ми се обрати, па све што је у мојој моћи неће бити проблем  :)

Ја бих грб померио скроз на лево и додао бих му неки B&E  namigivanje

Pa, ja sam prvo htio da napravim dizajn kao prijedlog... onda sam se zesce (Srpski) naljutio i htio da uradim svoj web i nakon par minuta sam rekao da necu da se zivciram oko toga.  Ponudio sam se za englesku sekciju... niko me nije kontaktirao, pa sam dig'o ruke... :)  poz.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Quote from: "Васил"Наравно, о укусима не вреди расправљати  namigivanje ... Што се тиче званичног, вероватно сте приметили да се изглед још увек мења итд... Доћи ће и до тог дела са искоришћеношћу који ти помињеш.

Ако случајно овде на форуму има неко из дијаспоре, а да прати (за сада) текстуалне преносе, занима ме како вам то изгледа и да ли би нешто додали, одузели... Ово питање у ствари важи за комплетан садржај за све вас који немате приступ у онај заштићено део форума на делије нету.



QuoteOvo će biti 0.0.1 verzija
:) Бока, јел` ово нека зајебанција на наш рачун?


Live prenos je sasvim ok samo ako moze negde kod rezultata da se postavi dugme REFRESH.
inace sve je sasvim ok a jos kada se zna da jos sajt nije gotov.
mozda jedini minus je to sto se ponesto napise svaki drugi,treci dan ali kako sam razumeo vi sa time nemate nista.

samo jedno pitanje:

hoceli biti golovi sa svake tekme postavljen ili ce samo to biti sa vecih tekmi???

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"
Live prenos je sasvim ok samo ako moze negde kod rezultata da se postavi dugme REFRESH.
inace sve je sasvim ok a jos kada se zna da jos sajt nije gotov.
mozda jedini minus je to sto se ponesto napise svaki drugi,treci dan ali kako sam razumeo vi sa time nemate nista.

samo jedno pitanje:

hoceli biti golovi sa svake tekme postavljen ili ce samo to biti sa vecih tekmi???

Хмпф,  F5, refresh иконица, ако користиш оперу подесиш да се рефрешује на сваких Х секунди... Ај` видећу са Драганчетом јел` проблем да се то аутоматизује...

Колико ја знам, а знам, неће бити голови само са великих текми.

Ма нема потребе ни за каквим дугмићем за освежавање стране.

Једноставно у хтмл коду је могуће унети наредбу да страница самостално извршава освежавање на одговарајћи број секунди или минута....

Eво и примера.

То је 5. минута посла да унестете на страницу намењена преносу уживо:

1. пример

<HEAD>

<META HTTP-EQUIV="REFRESH" CONTENT="10;URL=refresh2.html">

2. пример

<BODY onLoad=window.setTimeout("location.href='next-page.html'",10000)>



За хтмл унесете одговарајућу страницу, а на место броја унесете време трајања. У оба случаја је 10 секунди.