Umjesto da se cijela stranica "obnavlja", zasto "live" prenos ne napraviti u novom prozorcetu koji nece imati nista sem tekstualnog prenosa?  Recimo nesto kao sto imaju Stutgart i Inter.  Ovako se cijela stranica "obnavlja".  Nije frka al' kad se obnovi milion puta u dva sata, ipak se server tereti :)
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Зато што ускоро не би требало да буде текст преноса  :D

Znaci bice "Evo izlaze Partizanovi igraci... a evo i nasih." :rofl  :ruke
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Да ли је ико из дијаспоре пратио пренос?

Ja sam pratio prenos iz RS (doduse to i nije dijaspora  :ruke ),i sve je bilo extra,doduse malo je seckalo ali mozda je to do lose veze (56k)! Sve u svemu,extra stvar! Cestitke ! ;pivo

Quote from: "Васил"Да ли је ико из дијаспоре пратио пренос?

Pratio svih 90 minuta, sve je bilo savrseno, pohvale i za komentatora, samo mi je malo smetalo zato sto se prenos radio u zatvorenom prostoru koliko se meni cini, pa tako se nije moglo cuti navijanje, ali sve ostalo je bilo super!!

Da,to sam zaboravio da pomenem,znaci jedino je to mala zamerka!

Quote from: "slawisha"Ja sam pratio prenos iz RS (doduse to i nije dijaspora  :ruke ),i sve je bilo extra,doduse malo je seckalo ali mozda je to do lose veze (56k)! Sve u svemu,extra stvar! Cestitke ! ;pivo

Република Српска никада неће бити дијаспора!

Радиће се и пренос Базела па ко не буде био у могућности да прати РТС-ов пренос може преко сајта.

Од сад па надаље раде се сви преноси са Маракане. За гостовања ћемо да видимо јер већина стадиона у првој лиги нема ни клоњу, а не неку нормалну везу са које се може повезати на нет.

Хвала за подршку

http://www.fc-redstar.net/images/Novi-Intro.jpg

Алал вера, за нову почетну страницу!  ;pljuga
Слика ми се полако отварала одозго на доле, тако да сам најпре видела само горњи део слике - панораму са Храмом, значи осмех ми се развукао до ушију.
А онда када сам, најзад, видела и целу слику, рекох себи - Види се да су сајт радили навијачи.  :D

Очекивала сам неке друге промене на сајту.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Svaka cast!!!

IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!



Ко је ово дизајнирао?  :zbunjen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Вероватно Снежана Стојковић Пиксета,она има искуства са Јапанцима. :rofl
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Да није Влада  :D ... Ма зезам се, немам појма

Prvo, SVAKA CAST NA TRUDU ulozenom za izradu sajta.

A sad par sugestija: smanji zaglavlje i neka bude "crvenije" boje,
tabela nase lige i lige UEFA izgleda nekako osiromaseno, obavezno da se postavi satnica odigravanja tekmi, uz izvestaj sa tekme da budu slike i video zapisi i ako ikako moze da bude "live" pracenje tekmi na sajtu nesto kao na Eurosport-ovom sajtu.

Samo tako nastavite!!!



Samo ti...

Прво хвала.

Даље, заглавље остаје тачно тако како изгледа. И боја и величина. Ниси први који је то рекао, али што се тиче тог дизајна до њега смо дошли заједнички на делије.нету. А боја је промењена јер на оном старом сајту је од те црвене знала и да заболи глава (ако се сећаш на шта је то личило).

Табеле нису завршене и подложне су модификацији. Вероватно ће бити неких измена.

Сатница је још увек проблематична. Више се и не сећам колико смо пута причали о томе. Трудимо се да испунимо све жеље, али неке ствари (нпр сатница) није до нас.

Слике већ дуже време иду уз извештаје са утакмица. Видео записа ће бити. Имаш моју реч! На два-три извештаја смо чисто пробе ради залепили по неколико видоја, не знам како то ниси видео.

Е ово са еуроспортом ми није баш најјасније. На шта си конкретно мислио?

Evo necu da vas hvalim od toga nista nemate jer i sami znate koliko dobro obavljate sve vezano za sajt :ruke .A par sugestija nisu na odmet.
Vidim da ste stavljali neke klipove i bili su dosta dobri ali falio je zvuk.Druga stvar,mogli bi da okacite neke klipove koji ce uvek stajati na sajtu,tipa penal Darka Panceva,makazice Krupnikovica,gol Bayernu(da li je to moguce...),neki nezaboravni ambijenti u reziji Delija...
Mogla bi i da se uradi galerija sa slikama svih igraca,stadiona,nekih slavlja,wallpapers.
I naravno posle svake utakmice da imaju golovi za download.
To je za sada sve a kad se budem setio jos neceg napisacu.
POZDRAV

Quote from: "jovicn"
Vidim da ste stavljali neke klipove i bili su dosta dobri ali falio je zvuk.Druga stvar,mogli bi da okacite neke klipove koji ce uvek stajati na sajtu,tipa penal Darka Panceva,makazice Krupnikovica,gol Bayernu(da li je to moguce...),neki nezaboravni ambijenti u reziji Delija...
Mogla bi i da se uradi galerija sa slikama svih igraca,stadiona,nekih slavlja,wallpapers.
I naravno posle svake utakmice da imaju golovi za download.
To je za sada sve a kad se budem setio jos neceg napisacu.
POZDRAV

Звук је био уклоњен да би се смањила величина фајла. Када то будемо увели као стандардну опцију вероватно ће бити неки избор везан за величину клипа па шта ко жели нека скида.

Доста клипова са старим головима је већ спремно (моја маленкост их је радила  ;pljuga ). Наравно да ћемо и то ставити. За амбијенте не знам.
И волпејпре  :D смо спремили.

То са головима после текме је само једна од ствари које ће се увести са почетком чланства

Кад се сетиш још нечега слободно питај  :)

Quote from: "Igor_RS"i ako ikako moze da bude "live" pracenje tekmi na sajtu nesto kao na Eurosport-ovom sajtu.
Koliko ja znam, na sajtu Eurosport-a utakmicu prenose tekstualno, dok na nasem imas audio prenos. Mislim da je to ipak za nijansu bolje :) .
..baklje gore, pesma cigana...

Kada ce da pustitte u rad sajt virualnog shopa.

Red Star Shop је фирма за себе. Са нама има везе само толико што је линкован са нашег сајта... И ја бих волео да знам када ће почети са радом јер ми страшно иде на живце оно "још 3 дана"...