Daj samo Tadeua  ;pljuga

Quote from: "Васил"Да ли желите да вам неко од наших магова фудбалске лопте краси позадину на монитору?

Stavi samo one koji se trude i koji posteno znoje Sveti dres.

Па на пример стави Ранђеловића,ваљда ће то бити подстрек осталима да заслуже да се појаве на позадини екрана,ако нико није заслужио,стави навијаче,грб,легенде звезде (не звездине звезде)-оне којих се сећамо са симпатијама...

Quote from: "bojan"легенде звезде (не звездине звезде)
А што не Звездине звезде?
Проблем је што немамо довољно добрих фотографија старијих играча (да не спомињем што су већина црно-беле, укључујући и оне из друге половине 80-их). А и питање је ко би ставио позадину са Бором Костићем или Диком Стојановићем, на пример. Па чак и Друлићем или Гораном Ђоровићем којих се сви ми овде сећамо.
Биће сигурно и оваквих позадина, али ипак нагласак треба ставити на садашње играче (какви год да су) и неке опште теме.
..baklje gore, pesma cigana...

Лично,мислим да би то баш била фора-мада ми није уопште идеја да "силујем" са предлогом.
Мене су као клинца више палили "анонимуси",да будем јаснији namigivanje ,у моје време је ултра популаран био Пижон-мени једином у разреду (ОШ) су много интересантнији били :

Боровница,Репчић,Дика,Шеле,Жонта,Криви,Павика,Бата Ђора-костоломац,Куле,Муслин (чији сам дрес носио док ми рукави нису дошли до рамена),Блеки,Крмпотић (чије сам име изговарао кад год би покупио неког са леђа док играмо "фуцу" у школском),па онда Миле Јовин,легенда Рајко Јањанин,уопште они који су крваво радили незахвалан посао који се није видео једино зато што нису били по телевизији и којима су интервјуи у "Спорту" излазили само сваке преступне године кад се Пижону смучи да даје "изјаве за јавност"...(ништа лоше за "Голуба" али мени он никада није био десет пута бољи од осталих па да само читам о њему).

Могу да набрајам до сутра и веруј ми све их памтим,а од '92 једино се сетим (по глупостима) несретног Перице (са 15 кила уља у коси),Декија Станковића (само зато што је прешао у Интер)и гола Крупниковића на дербију...

Што се тиче фотографија,верујем да негативи постоје по "редакцијама" или приватним колекцијама,само их треба пронаћи...

Поздрав :)

ПС
Мало сам измешао генерације али то су они којих сам се у овом тренутку сетио...

А било би екстра рецимо слика на коју су обачени играчи разних генерација...Значи позадина са рецимо Рамбом Петковићем,Николом Жигићем,Брацом Живковићем,Крупниковићем,Најдовским...Значи једна као слика састављена од више малих сличица...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "bojan"Лично,мислим да би то баш била фора-мада ми није уопште идеја да "силујем" са предлогом.
Мене су као клинца више палили "анонимуси",да будем јаснији namigivanje ,у моје време је ултра популаран био Пижон-мени једином у разреду (ОШ) су много интересантнији били :

Боровница,Репчић,Дика,Шеле,Жонта,Криви,Павика,Бата Ђора-костоломац,Куле,Муслин (чији сам дрес носио док ми рукави нису дошли до рамена),Блеки,Крмпотић (чије сам име изговарао кад год би покупио неког са леђа док играмо "фуцу" у школском),па онда Миле Јовин,легенда Рајко Јањанин,уопште они који су крваво радили незахвалан посао који се није видео једино зато што нису били по телевизији и којима су интервјуи у "Спорту" излазили само сваке преступне године кад се Пижону смучи да даје "изјаве за јавност"...(ништа лоше за "Голуба" али мени он никада није био десет пута бољи од осталих па да само читам о њему).

Могу да набрајам до сутра и веруј ми све их памтим,а од '92 једино се сетим (по глупостима) несретног Перице (са 15 кила уља у коси),Декија Станковића (само зато што је прешао у Интер)и гола Крупниковића на дербију...

Што се тиче фотографија,верујем да негативи постоје по "редакцијама" или приватним колекцијама,само их треба пронаћи...

Поздрав :)

ПС
Мало сам измешао генерације али то су они којих сам се у овом тренутку сетио...

Брате, свака част, одлично се сећаш и упоште ниси много измешао генерације. А и за ''Голуба'' си 100% у праву.
Срце на терен ...

Срећа па се Управа не меша у рад сајта, иначе би он већ био у оранж боји ...  :batine

Сајт треба да буде једноставан, лако прегледан и атрактиван.

А што се тиче "волпејпера"  :lol:  предлажем да стави један са играчем који је одиграо највише утакмица у Звездином дресу у историји - Такајуки Сузуки ...  :D



Да ли је то зато што раде на новом сајту или ко зна зашто ниједна нова вест се није појавила на официјелном већ пар дана... Па чак и да нема ниша битно ново могли бисте да констатујете да је Тришовић играо за репку и када да се очекује Баста...

Мислим да смо се охладили па би могли отворити топик о фк цз

Када сте беше рекли да ће бити нови сајт на интернету...

Јесте била пауза са вестима, али ми нисмо курир и слични па да правимо вести тамо где их нема.

Неће бити нови сајт већ редизајн постојећег :) и биће ускоро. Сам редизајн је готов, садржај се такође финишира.
Постоје још неке ствари које су мало недефинисане, али то би требало да се сазна у (надамо се) наредних неколико дана.

Не знам да ли је о овоме било речи, не знам ни да ли је можда уведено ( последњи меч нисам пратио тим путем ) али мислим да би требало да се намонтира auto-refresh на текстуалном преносу утакмице. Наравно, није то ништа катастрофално, мени се изузетно допада како се раде преноси, али било би ипак комфорније. Не мора да буде на 30 или 60 секунди али рецимо на свака 3 минута.

Zasto ne radi sajt?

Сајт нормално ради. Видим да си поставио поруку после поноћи, а то је време када је на Новом Зеланду увелико радни дан и могуће је да је Драганче нешто морао да уради на сајту па је за неко време (обично су питању само минути) сајт можда био недоступан.
Драганче је имао неких проблема са CSS-om, али је то сада сређено и приводи се крају дизајнирање (не мислим на прављење .jpg већ постављања сајта на мрежу). Одлучили смо да је најбоље     прво поубацивати сав нов садржај који смо планирали за овај пут, па тек онда да промовишемо и нови дизајн.
..baklje gore, pesma cigana...

Ja ne mogu da mu pristupim.Jel mozes da mi posaljes na PM vest sa sajta da smo poslednjeg dana prelaznog roka angazovali Ailtona i Kastilja ali na engleskom.

Castillo signs two year contract
31.08.2006

Castillo already here, still waiting for Ailton!


On the last day of the transfer season, Red Star capped two major signings. Segundo Castillo, a standard member of Ecuador's national team, has already joined our club, while later tonight we are expecting the arrival of the celebrated Brazilian striker Ailton.  

According to our sport manager, Stevan Stojanovic, Castillo plays the same position in the back of the midfield like our departing captain Nenad Kovacevic whom he is  
expected to replace. Kovacevic has already signed with the French team Lens.



Segundo Alexandro Castillo was born on 15th May 1982 and he is 180 cm tall and weighs 76kg. His team was El Nacional while for the national team of Ecuador he has appeared 14 times, scoring one goal. He signed a contract for two years.

Throughout the entire introduction ceremony at the club's Media Centre, Red Star's newest addition could not wipe off the smile from his face. He says that he has already tasted some Serbian specialties which he graded as excellent. He was frank in saying that until yesterday he knew next to nothing about Red Star. Nevertheless, he is thrilled with the warm reception here.




"I wish to prove myself in Red Star, to play well and win as many trophies as possible", said the Ecuadorian who has yet to choose his jersey number.

Stevan Stojanovic confirmed that Ailton was to arrive in Belgrade around 10 p.m. His official promotion has been scheduled for 1 p.m. on Friday. In his career, Ailton has played, among others, for Schalke, Werder and Hamburger. One year he was the top scorer in Bundesliga.

"We have ironed out the last contract details with Ailton's previous club, the Turkish FC Besiktas, and with Ailton himself and we are planning an official introduction tomorrow", said our sport manager.

Ailton presented at Marakana
01.09.2006

Jersey No. 33


The Brazilian international Ailton has been officially promoted today as a new addition to the FC Red Star's team roster. The experienced forward has signed a two-year contract with Red Star and, according to the President Stojkovic, with this acquisition the team roster has been completed for the this year.



"We brought in a huge reinforcement to our team.  I am happy that we succeeded  in bringing in a very high quality player who would enhance the quality of the entire team.  We were doing our best to provide adequate replacements for the departing players, and we succeeded in our effort that that should make our fans happy.  I believe they will enjoy watching Ailton playing for our club; he is ready to play and when it will happen is coach's decision", said Stojkovic.



The Brazilian ace said that his decision to join Red Star was based on his desire for new experience and new challenges.

"I knew that Red Star is a great club and many things about them I learned from Serbian players who play in Germany.  My desire is to play well as I did when I played in the Bundesliga and also to win some trophies.  For me this will be a new experience and a new challenge.  One of the reasons I came to Red Star is the great atmosphere at the Red Star's stadium which I have chance to see by watching some of the Eternal Derby games", said Ailton who also had offers from other clubs.

"During the past period I practiced individually and I am certainly not in the best shape.  I would like to join the team as soon as possible and to begin with practice sessions in order to get ready for real games.  Thus, I cannot promises now how many goals will I score during this season", said the Brazilian who will spend first several weeks in Belgrade alone and then he will be joined by his wife and children who live in Mexico.

Player's ID:

Name: Ailton Gonsalves da Silva
DOB: July 19, 1973, Mogeiro, Brazil
Height: 177 cm
Wight: 74 kg
Former Clubs: Iparanga, Internacional, Mogi, Mirim, Santa Cruz, Guarani (Brazil), UNAM (Mexico), Werder, Schalke 04 (Germany), Besiktas (Turkey), Hamburg (Germany)

Нисам дуго пратио ову тему али ако још важи оно за поѕадину мој предлог су Жига и Баста!

Hvala Boka.Evo jos jedne molbe.Vest na sajtu ili samo vest ili iz intervjuua sa S.Stojanovicem u maju gde pise da prelazni rok traje od 19.juna-31.avgusta.Hitno je.

01.11.06
vec novembar