Pozz za sve prave Delije!!!
Zanima me da li ce u cetvrtak biti dozvoljeno navijacima da unesu zastave i da li ce biti koreografije?
Zeleo bih da ih ispratimo sa 5-ardom, cisto da pokazemo groblju kako se igra sa Hrvatima!
PS-Predlazem da navijanje bude kao u Hrvatskoj, moze neka posalica(npr."Kako je dobro"), ali bez nacionalistickih ispada, da pokazemo svima, a najvise sebi da nismo kompleksasi !!!

RED STAR FOREVER !!!!!

Не верујем да ће ти неко овде јавно рећи да ли ће бити кореографије. Али она није ни толико важна. Наравно лепо ти изгледа и све али лепше је кад ГРМИМО и успут упалимо брдо пиротехнике. То је баш екстра осећај.

Е сад текма, сви медији(ТВ, новине, радио) имају као неку претпоставку да ће доћи око 20.000 људи. Незнам ко је то пласирао али су сви прихватили као да има још пола чуке до утакмице. Капирам да ће бити много више него што они очекују.

pa nakon one tragedije protiv Zenita u Rusiji je bilo vise od 20 jbt, sto ne bi u cetvrtak bar 30...
Nego, vaze li propusnice?

Na to pitanje u Subotu na ulazu na Sever odgovoreno je : "Videcemo neshto" ... tako da videcemo neshto  :D

Koliko ja odjednom pojma nemam da li da idem na ustase ili u Cacak.

slazem se da ne bi trebalo preterivati sa nacionalistickim pesmama,ali Mars na Drinu,Oj Srbijo mati,Od Topole,Sprem'te se cetnici ne smemo izostaviti,radje bi da NE CUJEM one tipa spremite salate,bice mesa,zene klati decu silovati itd,to je nivo iskompleksiranih ustasa i na njega se ne treba spustati.Ono kultorno srozavanje hrvata sa pesmom  KAKO JE DOBRO je bio najbolji nacin da im pokazemo da su totalno bespomocni.
glodari su se sigurno mnogo jadnije osecali kad smo im pevali 'Hej Sloveni"nego kad se pevalo npr. 'njega jebemo,njega karamo...."nadam se da me razumete o cemu govorim ;pljuga

Na revansu ocekujem oko 25,000 ljudi. Sto se rezultata tice, treba jednostavno igrati kao da je tamo bilo 1-1 i ZGAZITI ih. Pa ako moze 5-6 komada, super :) Cisto onako, iz principa!
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Neverovatno!Kako samo mozete da pomislite da je dobar fazon pevati kako je dobro na marakani?
U hrvatskoj je to imalo znacaja jer smo pevali hrvatima kojih je bilo nekoliko hiljada,nije valjda da mislite da je onih 11 debila zasluzilo da se mi na njih obzairemo na taj nacin? Tu pesmu treba izbaciti iz upotrebe da nam se ne bi dogodilo da na nekom basketu u kraljevu nasi "zvezdasi" iz tog grada krenu tu pesmu zato sto su je culi na jednoj jedinoj utakmici na kojoj su bili-zapresic,a BG ekipe nema na tom basketu. Malo bre mucnite mozgom kako ne kapirate da je ta pesma imala smisla samo prvi put?
Mi smo nacionalisti,Srbi...cetnici...i necemo sebe sputavati da pevamo bilo sta.
Naravno da ce biti prozivanja,vredjanja...to radimo i nasem narodu a ne ustasama...stvarno sta je sa vama?

Данас кад сам ишао са ортаком да купи карту,чича на благајни мртав озбиљан њему каже:Сине,немој да идеш низ Љутице Богдана,нити доле на Булевар ЈНА,већ само према горе(према Сокобањској),јер нека 3 лика стоје на тим позицијама и отимају карте. :o Је л зна неко нешто о томе?
Бај д веј,очекујем пун север,одличну атмосферу и да се усташама одсеку ноге,кад загрми Curva Nord.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Ne UJKA VANJA nisi me razumeo,ja ne kazem da treba to pevati na Marakani-ne bi imalo nikakvog smisla da se to peva kad god ih vidimo ali hteo sam to da navedem kao primer kako je mnogo bolnije po njih kad im fino uteramo nego kad ih vredjamo pesmama u kojima se spominje silovanje dece,to je najlakse to mogu raditi i oni i bilo koja druga grupa dok za ovo treba ipak malo mozga,originalnosti pa to je ono sto nam najvise doprinosi da smo najjaca grupa na ovim prostorima

Quote from: "bl_regency"Koliko ja odjednom pojma nemam da li da idem na ustase ili u Cacak.
Pravo da ti kazem meni je svejedno...
Jedino ne bi valjalo da protiv ovih supaka bude bas dobro pa da nam poslije bude zao sto nismo otisli al sumnjam....

Uzeo sam danas kartu za sever a blagajna je bila sablasno prazna. Nadam se da ce biti bar 20 000.
Ovako je izgledala konverzacija izmedju mene i blagajnika:

-Jel znate koliko je karata prodato do sad?
-A?
-Karata koliko je prodato?
-Sinko nishta te ne razumem
-KOLKO JE KARATA PRODATO?
-Aaaaa, pa sad je 10 do 3.

:D

100%anti crnobeli, meni je isto receno, video sam na koga je mislio... ali necu serem bezveze kad nisam konkretno video da je nekom oteta karta...

Quote from: "100%anti crnobeli"Данас кад сам ишао са ортаком да купи карту,чича на благајни мртав озбиљан њему каже:Сине,немој да идеш низ Љутице Богдана,нити доле на Булевар ЈНА,већ само према горе(према Сокобањској),јер нека 3 лика стоје на тим позицијама и отимају карте. :o Је л зна неко нешто о томе?
Бај д веј,очекујем пун север,одличну атмосферу и да се усташама одсеку ноге,кад загрми Curva Nord.

Eto vidis meni to nije rekao,a ni nekim likovima ispred mene,bas cudno (a mislim da znam na koga mislis).
Usput skoknuo sam do revije i rekao mi je da ce biti otvoren stand na Severu, kod grafita za tekmu i da ce moci da se uzmu proizvodi Delija

Nema sumnje da ce Sever u cetvrtak biti prepun. S obzirom da je to nas teren, mi cemo da pevamo sta hocemo. Niko nama ne moze da odredjuje sta cemo pevati. Treba imati u vidu da ce velika vecina ljudi doci i na ostale tribine zato sto dolaze Ustase. Ovo ce biti mega basket cibona ili zadar.

Cetnicke zastave, srpske zastave, ikonografija, sajkace, mogu da zamislim, bice extra! Zato svi na sever da poderemo glasne zice!

OJ USTASE, NEKA NEKA
DUBOKA VAS JAMA CEKA.
SIROKA JE JEDAN METAR
A DUBOKA KILOMETAR


:ruke

Можда не смијем дати себи за право да говорим шта треба пјевати у четвртак.Али
моје неко мишљење је пошто смо Срби да треба против тих гована форсирати прије свега
Звездине пјесме и Четничке.Слажем се да не треба пјевати оно убиј убиј устшу то и они нама
пјевају и то се пјева на свим спортским догађајима.Треба оне наше пјесме Ој Србијо мати,
Од Тополе,Морем плови,Спрем те се четници....
И само нешто желим ИГРАЈ ЗВЕЗДО ИГРАЈ И ПОБЈЕДИ ....СЕВЕР ТЕ НЕ ОСТАВЉА

Срин до смрти  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Ma nema potrebe mnogo razmisljati sta ce se pevati,pevace se ono sto vodje kazu namigivanje
Da li je poznato da li ce doci tzv. Divlje svinje?

Ne kapiram ovo nagadjanje sta ce se pevati... Ako smo kao sto Ujka Vanja kaze nacionalisti onda takve pesme treba uvek da forsiramo bez obzira da li su protivnici ustase, englezi, brazilici... Naravno protiv ustasa ima najvise smisla jer nas razumeju, ali pevace se bre ono sto u tom momentu bude najbolje primljeno u masi... Tako je uvek bilo... Nikad nije planski smisljeno e danas cemo da pevamo bas te i te pesme... Sta krene i sta bude najtecnije grmelo to ce da bude hit i nema tu mnogo price.... naravno ne sumnjam da ce biti i nacionalistickih i Zvezdinih pesama, ali tako je uvek zar ne?! Kao sto rece covek da ga ne pominjem opet, to smo mi i nema tu skretanja levo desno, zna se koji je nas pravac i furamo ga vec dugo dugo godina iz generacije u generaciju....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Pa zar nije najavljeno sta ce se pevati, na tekmi protiv Vozdovca?  :D

Po meni bi trebalo prvenstveno forsirati Zvezdine pesme a te cetnicke ne nego patriotske sto nije bas isto.
A sto se tice Cetnickih zapitajte se koliko "cetnika" su stvarno cetnici ako znaju sta to znaci, pa mislite o tome. ;pivo


Inece sto se tice tekme setite se Zenita i situacije pa se nadam preko 30.000, sto se mene tice nadam se da cu izvrdati od obaveza i doci, bem ti planove da ti bem.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ