Shto se vi opterecujete koje ce pesme da se pevaju ?! Vi dodjete, ostavite glasne zice na severu a postoje ljudi koji se brinu sta ce da se peva...

Quote from: "MISHA"Shto se vi opterecujete koje ce pesme da se pevaju ?! Vi dodjete, ostavite glasne zice na severu a postoje ljudi koji se brinu sta ce da se peva...

Kључне речи. Браво младићу!

sve karte koje su pustene u prodaju u utorak su prodate  :o
ja sam danas kupio kartu....
sutra ce rezultat biti 4-1 a za pesme mi ne treba da se brinemo sve ce doci na svoje mesto za vreme tekme i od igraca zavisi sta ce se pevati....
bice vise od 20000 ljudi i pun sever...

Ti mnogo izgleda volis te smajlije!?

Mislim da smo sad svi utvrdili da se peva sto vodje kazu,pa nisu oni bez razloga tu.
Samo me brine hoce li biti karata i da se oni panduri mnogo ne proseravaju.
Hoce li raditi revija i hoce li se prodavati stvari iz shopa ispred marakane

Kakvi crni prenosi preko tv-a i radija,svi bre na Marakanu!

Сви постови везано око тога да ли ће бити преноса или не, су обрисани. Немојте се бавити, за трибину, небитним стварима!

Mislim da je pametno raspravljati sta treba pevati a sta ne. Takodje mislim da nebi trebalo da se sad pola utakmice pevaju "cetnicke" pesme, to bi trebalo da prevazidjemo, jer se samo vade iz naftalina za pojedine utakmice. Mnogo je bolje prozivati ih pesmama tipa "Nasa pesma opet se cuje". Jer ja nit bi koga klao a pogotovo ne bih decu silovao.
Jer kao sto glasi poznata recenica "njima treba da bude cast da ih primimo al mi necemo da ih primimo, i tako dalje....."

Oh Boze... Zar nije zavrshena pricha oko toga shta ce se pevati...?

помоз бог браћо,

свака вам част на навијању, и преко екрана се чула сјајна атмосфера. најежио сам се. само тако наставите и дај боже да добијемо неку екипу из централне европе, па да и ја бодрим омиљени тим уживо.

поздрав  :sampion

Ala ste pjevusili, svaka cast!!!  Zadovoljstvo je bilo slusati samo je u pojedinim trenutcima komentator bio malo preglasan :)
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Gomila slika za pola sata... malo strpljenja.

Quote from: "KizaLion"Gomila slika za pola sata... malo strpljenja.

ajde kizoo kaci slike :)

a izvestaj ce posle da bude napisan........  

pozdrav celoj KB ekipi   :megafon
:ruke

Slike se jos uvek postavljaju na ...
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2005-2006/cz_inter

Sutra ce biti video zapisa (Ko je kriv sto vas web jos uvek nema adsl  :D )

Da vidimo izvestaje, nema Kosave, Mosta i DSF-a, tastaturu u ruke momci  :ruke

Quote from: "KizaLion"Da vidimo izvestaje, nema Kosave, Mosta i DSF-a, tastaturu u ruke momci  :ruke

sace rsf da dodje :)  pa ce verovatno napisati izvestaj mada mislim da je bio neki incident na kanarevom ili miljakovcu pojma nemam....  :)  aj cya

:batine

Koreo umetnost .... tematika  ..... :)

sad cekamo  da cujemo fajlove sa navijanjem  ....

Ekstra vreme, ekstra poseta, ekstra atmosfera, ekstra rezultat... Shta chovek vishe da pozeli?

Svaka cast na sjajnoj atmosferi.Citao sam u hrvatskoj stampi da Interovi igraci nikad nisu igrali pred tolikom publikom(Pogotovo Srpskom),pa su im se zbog toga noge momentalno odsjekle.Kizo mozes li da postavis sliku sa Transparentom CZ BAR,mislim da je bila u lijevom uglu sjevera.
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Pa da je atmosfera odnosno pevanje bilo extra... mozda vama u drugom kraju. Ali na momente... priznajem. Treba biti malo i objektivan u izvestajima, pogotovo onima koji idu zvanicno.

kizo postavi onu slike sa Delije KNIN

pozdrav
E BOJ SE TI ZVEZDO OSTACU UZ TEBE....DELIJA KNIN

Sinoc je bilo extra, ali mislim da mnogima treba ovo:

Marš na Drinu

U boj krenite junaci svi
Kren'te i ne žal'te život svoj
Cer da čuje tvoj, Cer da vidi boj
A reka Drina, slavu, hrabrost
I junačku ruku srpskog sina.

Poj, poj, Drino vodo hladna ti
Pamti, pričaj kad su padali
Pamti hrabri stroj koji je
Pun ognja, sile, snage, proterao
Tuđina sa reke naše drage.

Poj, poj, Drino, pričaj rodu mi
Kako smo se hrabro borili
Pevao je stroj, vojev'o se boj
Kraj hladne vode
Krv je tekla
Krv se lila
Drinom zbog slobode.

Potrudite se ljudi da naucite bar prvu strofu. Evo i linka ka pesmi
http://www.nasasrbija.co.yu/drvo/pesma4_1.htm