Quote from: "aca_coa"
Quote from: "jagodanbg"karata za sever danas (sreda u 13:00) nije bilo!!!!
ali to je nemoguce, a sto je najjace nije bilo ni tapkarosa ispred stadiona!!!
gde su te jebene karte?!
Ne pricaj gluposti. Juce (sreda) u 13h sam uzeo Sever. Ima ga koliko ti dusa iste.

Ja dosao oko 16-17h u sredu i nije bilo....pitao za danas,a oni poceli da slezu ramenima...

A za propusnice,ne znam sta da kazem....protiv intera je bilo "prodjite,gospodine"...
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "R.S.K."
Quote from: "aca_coa"
Quote from: "jagodanbg"karata za sever danas (sreda u 13:00) nije bilo!!!!
ali to je nemoguce, a sto je najjace nije bilo ni tapkarosa ispred stadiona!!!
gde su te jebene karte?!
Ne pricaj gluposti. Juce (sreda) u 13h sam uzeo Sever. Ima ga koliko ti dusa iste.

Ja dosao oko 16-17h u sredu i nije bilo....pitao za danas,a oni poceli da slezu ramenima...

A za propusnice,ne znam sta da kazem....protiv intera je bilo "prodjite,gospodine"...
I sada ce biti: "prodjite gospodine".
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Kao po obicaju opet necu biti u mogucnosti da pratim utakmicu zbog toga sto niko ne prenosi.Bilo kako bilo danas cu da da obucem nesto iz moje kolekcije(Misli se na Zvezdine Dresove,Majice i sl...) i da pratim utakmicu preki Interneta,to je za sad jedini nacin.Naravno nece ni da izostane  ;pivo .
      Zamolio bih neke od clanova foruma (ako su u mogucnosi) da u toku utakmice ubace koju sliku i u slucaju neke opasnisti za nas ili njihov gol to prenesu  textom.Nadam se da je to dozvoljeno od Administratora,a ako nije jebiga...
  Uglavnom nadam se pobjedi bez primljenog gola. ;pivo  ;pivo  :megafon


                AJMO, :megafon  AJDE SVI U NAPAD
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Bice tekstualnog prenosa utakmice na zvanicnom sajtu. Do sada  su se tokom prenosa postavljalale fotke (nije to nista posebno, ali bar da vidite travu Marakane :) ). Nakon tekme, bice postavljeni snimci golova (ako ih bude).
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "RSFC"
Quote from: "Djape_BBrdo"E a oce li biti neke koreografije,cisto da znam da li da kupujem ove karte kojih nema,ili da vadim propusnicu koja ne vazi  :D .Salu na stranu,zna li se kakva je situacija sto se tice unosenja zastava,bubnjeva itd. za ovu tekmu,da li ce plavi slemovi praviti neke cimove,tj. jesu li izdali neko zvanicno saopstenje pred tekmu ili ne?Jbg. nisam u toku.
Pozz
na pozadini karte je napisano sta je zabranjeno, po logici sve sto nije navedeno sme da se unese..  :D
btw, pojavili su se i prvi navijaci brage, jedan je ceo dan juce cekao da ga puste da gleda trening svojih miljenika.. :lol:  :rofl
Jel to ozbiljno pise na poledjini karte sta ne sme da se unosi?Pa ako je tako onda jos logicnijie resenje,posto uglavnom svi ovi ljudi zaduzeni za "unosenja"  :) predpostavljam imaju propusnice pa na propusnicama nista ne pise da je zabranjeno znaci logickim zakljuckom dolazimo do toga da je dozvoljeno sve uneti  :lol: .Pozz i neka grmi veceras,ali ne na nebu  namigivanje .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

danas su propusnice(do kraja 2005.) planule jer je cena smanjena na 500 dinara..
objavljen je i rat tapkarosima i tezgarosima koji se uspesno vodi.. dakle sve ide po planu, jos samo da svi ispostuju vreme ulaska na tribinu i dobro izdanje je tu..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

OK je bilo vecheras samo shupci ne mogu Bragi da daju gol. Bio sam ispod shetalice tako da sam samo primetio grb Beograda i SSSS. Postavite neke slike...

Izvinjenje za moje tvrdnje da propusnice ne vaze, ali 2 puta sam zvao klub i 2 puta su rekli da ne vaze, jebem im mater. Udjoh na propusnicu i dadoh kartu ortaku.

Mnogo ocekivanja i na kraju nista.

Stizem na Maru u 1900 casova. Atmosfera na pumpi se mogla opisati kao ludnica. Sve je pijano i spremno za navijanje iz petnih zila. Dolaze autobusi iz svih krajeva Srbije.  Dosta dugo nisam video takav naboj i uzarenu atmosferu. Nadao sam se dobrom navijanju i pobedi. Na kraju nije bilo ni jedno ni drugo.

Ulazim na Sever oko 19:15 i prvo sto vidim 3 primitivaca uriniraju na Brigate grafitu. U tom trenutku rezigniran tim cinom prilazim cobanima sa pitanjem sto pisaju  tu i po Brigate grbu, a oni meni ni pet ni sest odgovaraju pa gde drugo da pisamo  :bes  :nene Posto sam ih prekinuo u pola posla mokrih pantalona su otisli u pravcu WC-a, ili nekog drugog coska. Stvarno mi nisu jasni neku ljudi.

Nema nista protiv provincije i ljudi, ali braco razmislite malo o svojim postupcima, posebno ako retko dolazite.

Iako je svako dobio letak na kome pise jasno da se baloni ne naduvavaju pre vremena 50-60 odsto ljudi je naduvalo svoje balone i pocelo da mase njima. Naravno mnogi su i popicali  :nene  Stvarno, moj predlog da vise ne pravimo letke, jer sluze samo za brisanje stolica.

Onda  pevanje  - katastrofa. Na momente je bilo dobro, ali samo na momente. Bocne strane Severa su gledale utakmicu tek povremeno su se ukljcivali u navijanje.

Zatim pesma: U boj krenite junaci svi, krente i ne zal'te zivot svoj hmhmhm hm mhm A reka DRINA snagu hmhm i junacku hggh sina.

Tako peva 90% SEVERA.  BRUKA!!!!

U buduce bi trebali da delimo letke sa recima pesama, posto smo jadna zemlja puna laznog nacionalizma i patriotizma, novopecenih monarhista i vernika.  :batine

Zaista, sve vise mislim da je i bolje kada dodje odabrana ekipa od 2-3000 pravih navijaca na Sever nego da bude pun, kao danas, a da ima tako bledo izdanje.

Steta sto nije bilo vise prozivanja izmedju tribina.

Poz.

PS E da nekada su neki igraci morali da igraju nekoliko dobrih sezona u Zvezdi da bi mu se skandiralo, danas je dovoljna jedna poluzesona.

Jako losa atmosfera oko odlaska na ovu tekmu za mene licno...Najpre je sve pocelo ubedjivanjem 2 ortaka iz kraja da ne idu na tekmu kao okicene jelke(citaj:kapa,sal,dres...).Nakon toga se kasni sa polaskom,jer je lik koji nas je vozio radio danas tako da smo usli negde oko 10 minuta i naravno bili u samom vrhu tribine.
Maj 25 koliko sam ja cuo bila je neka setalica Heroes?Neka me neko ispravi ako gresim?!
Navijanje tokom cele tekme veoma dobro,medjutim situacija na terenu je dosta uspavljivala ljude,a posebno mi je drago sto je pesma Ooo Zvezda ole extra otpevana u nekim trenucima!
Da su manekeni odigrali bar upola dobro kako smo mi navijali mozda bismo i uradili nesto...
S verom u Boga i Nikolu Zigica u revansu!

slabo navijanje se mozda moze opravdati losom igrom, ni jedna sansa ili nesto slicno da podigne atmosferu!
a STOKO SELJACKA NEPISMENA jos im se napise i ne vredi: "ne duvajte balone pre vremena, ne masite njima pre istrcavanja igraca na teren; ali ne vredi DEBILI!!!

Tonija (koji je trebao da slika) je uhapsila vojna policija u Pancevu jer je pobegao iz Vojske, a prosli put mu je uspelo, ovog puta nije  :bes Sad je u pritvoru (nije mu prvi), tako da smo jedva nasli fotografa za stazu  :ruke Slike ce biti postavljene tek sutra, kao i video.

Sve je ocaj,osim koreo,doslo mi je da samaram ljude,ali nije to na meni.
Stvarno na severu treba da budu puna samo dva ili tri bloka u sredini,pevace se u jedan glas a i jug ce biti krcat.

Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Da, naravno za 'navijanje' je kriva 'stoka seljacka'...kao i uvek...
Ma nemojte..Zasto se niko ne zapita da li je normalno forsirati isti trip navijanja sa 13 000 ljudi kao sa 1300? Zasto se niko ne zapita da li je normalno jebavati se sa jednom jedinom zalopojkom celo poluvreme, a u drugom preci na drugu? Alo bre ljudi?? Koga boli kurac da place celo poluvreme istu pesmicu? Pa nije to koncert Olivera Drgojevica... I ovo je ko zna koji put...
Bio sam na Jugu...ZASLUZILI STE 'JAVI SE SEVER!' Sramota bre...
Ajmo sad oooooo Zvezda oleeeee i opet ooooooo....dok ne pomremo prirodnom smrcu...
zbeglica sa oaza foruma

TI otpevaj tri puta dobro,pa ce se pevati neka druga...
uostalom nemoj da pricas o pevanju i Severu  ako nisi bio prisutan.
Ocajno jeste,razloga mnogo.
Setalica-prelepa!

Bobo, drago mi je da si ti bio na jugu, zao mi je sto barem jos pola severa tamo nije bilo jer nije zasluzilo mesto na severu.. pa ako treba, celu utakmicu ce da se peva jedna pesma, jer se na sever dolazi da bi se navijalo!! kada bi svi pevali, ne bi bilo dosadno, nego bi bio trans, ludilo.. a ovako, sa blejacima, tesko da ce se to desiti bilo kada izuzev posle golova! ljude koji prisustvuju na severu, a misle kao ti treba da bude sramota..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Da bas je dosadno,nekad je bilo bas do jajjjjjjaaaa.
Pazite kad ne moze pune tribine da se otpeva tih 5 min.
A nekad je bilo:prva glava iz tunela...i bum sever eksplodira a lancano i ceo stadion,i tako sve...bum bum bum do atomske bombe kada padne gol!

E zato je bilo 0:0!

Da sam bio ne Severu, pevao bih sve vreme kao sto sam i inache, makar pevali i 'telo vreteno'...ali problem je u tome sto je teroretski nemoguce naci jos 10 000 ljudi da to radi... Vole ljudi Zvezdu, hoce da navijaju...ali nisu bre jebeni horski pevaci ni sansonjeri da kukaju isti refren 45 minuta bez prestanka....PA TO NE MOZE NIKO, to ne postizu ni jedni navijaci u svetu...

 Jednostavno navijanje se loshe vodi. Moj stav, nista vishe...
zbeglica sa oaza foruma

Ајде не лупај живота ти.

Bobo,ja misim da bi najbolje ti odradio taj posao vodjenja zasto ne razmislis o tom predlogu malo? :megafon  :ruke ........ :rofl .
Dobro je kada nam eksperti sa juga daju ovako jake izvestaje.
Bobo idi bre negde drugde da lecis tu bolest.