nemam nameru vise da se raspravljam sa tobom!
samo ti ostani na jugu..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Izvinite na OFF-topicu.
Imam ja par predloga sto se tice navijanja.Pre svega na tekmi ja sam se nalazio ispod kopa(posle dugo vremena) i osecao sam se kao da sam na zapadu ili istoku!!Ljudi oko- mene gledaju tekmu,retko kad navijaju, ja promukao pokusavajuci da ih bar malo dignem ali qurac.Doduse bilo je par likova oko mene koji su isto to pokusavali pa je u par navrata lepo zvucala pesma.
E sad predlog je taj da se sem na gornjim sipkama stave par likova iz prvih ekipa i na donjim(citaj ograda) koji bi onda stimulisali i tu masu ispod glavnog kopa,a u isto vreme pratili navijanje gornjeg kopa.Mislim da bi se peme mnogo bolje odradjivale i da bi Sever mnogo bolje ZVUCAO.Takodje do sledece evropske tekme mora ozvucenje da se dotera u red kako znamo i umemo jer bez njega  nemoze mnogo sta da se uradi.
Poz
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Stvarno vishe necu da lupam. Ubedili ste me, bio sam u potpunoj zabludi kao i sva masa oko mene na Jugu.
"dragi Bobo ono sto si video i chuo nije istina..."

A svi ostali koji su ucestvovali u masovnoj halucinaciji isto misle da Sever stvarno grmi samo na momente, na pocetku mecha i na dobacivanje sa ostalim tribinama (u ovom slucaju samo sa Jugom)...
zbeglica sa oaza foruma

Лепшу шеталицу нисам видео одавно.Respect!!!Мене је заболела глава у неком тридесетом минуту од каубоја,тако да сам једва на крају дочекао крај,и наравно промукао ко кретен,а око мене пешовани ни да бекну.Требеће доста времена да прође,али баш доста док ствари непостану нормалне,ем ни озвучења опет није било,тј рикнуло је.

svaka cast za setalicu medjutim oni baloni su totalno pokvarili celu koreografiju, jako se slabo vidi crvena i bela boja balona i cini mi se cak da je falilo mnogo balona, ali zato je setalica bila stvarno extra, kao i baklje!
navijanje solidno mada je moralo biti jos bolje, ali ebiga kad indijanci dolaze samo na evro tekme, a za banatski dvor i ostale jih zabole kita, i kako onda da nauce pesmice ccc...
tekma...uzas...igras na domacem terenu uz 40000 navijaca sa jednim spicem??? lp

Balona je bilo onoliko koliko sever prima standardno,ali juce nije bilo standardno. Inace koreografija je ispala O.K,nisu Delije krive sto nas stadion ima sugavo osvetljenje pa se ovo slabije vidi nego kartoni ili najloni. Moje licno misljenje je da je balon mnogo bolji od kartona jer daje zivahnost tribini i cini je mnogo aktivnijom.
"Dragi" bobo...ti si ipak to cuo...sto u stvari nisi cuo.

Quote from: "Boba"Da sam bio ne Severu, pevao bih sve vreme kao sto sam i inache, makar pevali i 'telo vreteno'...ali problem je u tome sto je teroretski nemoguce naci jos 10 000 ljudi da to radi... Vole ljudi Zvezdu, hoce da navijaju...ali nisu bre jebeni horski pevaci ni sansonjeri da kukaju isti refren 45 minuta bez prestanka....PA TO NE MOZE NIKO, to ne postizu ni jedni navijaci u svetu...

Netachno. Pesme poput "Zvezda ole" ako se pevaju konstantno, mnogo lepo zvuche. Veruj mi da ako se takva pesma glasno i jasno peva 10ak-15 minuta daje vecu motivaciju igrachima nego ako bi za tih 15 minuta promenili 20 pesama.
Drugo, stvarno ne vidim shta je sramota u izdanju severa. Mozda je malo bledje nego ostale velike utakmice ali valjda smo razjasnili da niko nema charobni shtapic da pokrene svih 7 hiljada ljudi da peva. To moze Sh***** da uradi govorom na utakmici protiv OFK-e ili Borca kad ima 1000 ljudi i megafon ali malo je teze kontrolisati masu od 7 soma ljudi od chega su 30% pijani, 30% ne dolaze na utakmice, 10% boli kurac a ostali navijachi.

Inache do sada sam bio uveren da "Samo ti" ne moze lepo da se otpeva na velikim tekmama, ali chini mi se da je sinoc konachno dobro zvuchala...

Quote from: "Boba"Stvarno vishe necu da lupam. Ubedili ste me, bio sam u potpunoj zabludi kao i sva masa oko mene na Jugu.
"dragi Bobo ono sto si video i chuo nije istina..."

A svi ostali koji su ucestvovali u masovnoj halucinaciji isto misle da Sever stvarno grmi samo na momente, na pocetku mecha i na dobacivanje sa ostalim tribinama (u ovom slucaju samo sa Jugom)...

E Bobo Bobo, koj li ces sad forum da zagadjujes tvojim glupostima...
Ovaj sigurno neces!

Iz Valjeva u BG doslo organizovano 100 ljudi plus kolima, kombijima...
U Bulevaru JNA pola sata smo ganjali cigane sa onim idiotskim krpama i oterali smo ih skoro do Banjice :lol:  Naravno, i zaplena je bila pristojna, koja je na povratku u VA unistena.
Na putu za BG bilo je ludje nego 5.oktobra na Ibarskoj magistrali... A da ne pricamn o posebnoj disciplini koja se zove "Surfovanje na krovu od autobusa". Jebo te, ako nas je neko gledao sa strane, izgledali smo kao oni busevi u Kolumbiji i na Andima....samo nam je pernata zivina falila... :cry:
Na Severu smo bili dole do zapada, a navijanje i nije bilo tako lose kao sto se ovde prica.... Potrebno je ipak vreme da se indijanci dovedu u red, a za to je potrebno mnogo rada i nerava.
Povratak u VA obelezen je jos ludjom atmosferom u busu, i pijankom u lokalnom kaficu u Valjevu do ranih jutarnjih sati.
Momcima koji idu u Bragu srecan put, a nama ostalima preostaje da verujemo u nasu Zvezdu da ce u Portugaliji napraviti reyultat koji vodi u ligu UEFA.
Cestitke i Heroesima za koreo, a D... pod hitno da pocne sa usavrsavanjem paljenja baklje  :lol: .
Pozdrav
p.s. Ekipi iz B.Palanke izvinjenje, ali ipak mora da se zna gde sta stoji na ogradi. Lako je doci na velike utakmice, treba otici malo i do Kule, Cacka, Bijelog Polja, Ivanjice, Golubovaca, Podgorice....da ne nabrajam... Mesto na ogradi za zastavu se zasluzuje...
Delije Valjevo


Jedan od interesantnijih detalja pre pocetka utakmice bili su nasi Bosanci koji su ispred blagajne dolazecim trupama Zandarmerije bez ustezanja i u vise navrata otpevali "Neka znaju svi sta radite vi...", maltene su im se unosili u lice i urlali. Jedan od Zandara je kao krenuo ka njima da se obracuna, ali je u poslednjem momentu odustao.

Sto se desavanja na stadionu tice, setalica je zaista bila fenomenalna. Ocigledno da indijancima ne vredi ni usmeno niti pismeno, opet zajebancija sa balonima pre nego sto treba, opet majmunsko urlikanje, opet svako peva svoju pesmu...

Osetio sam veliku mucninu u stomaku kada je Sh..... poceo da moli ljude da pevaju. Koji ce to k.... njemu u zivotu? Ako on moze da se cima u tim godinama i da se penje na sipku, sta je drugima tesko da isprate jednu pesmu, pa makar i celo poluvreme. Ako ste mogli da primetite, igraci FC Bagra su u vise navrata gresili u dodavanjima, organizaciji akcija, i ja sam siguran da je razlog tome bila atmosfera na stadionu. Ako je to nacin da se pomogne klubu, kao sto jeste, ima da se peva jedna pesma svih 90 minuta. Sve u svemu, solidno izdanje severa, ali moglo je i moralo jos bolje.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Dobro bio sam smoren setalica je dobra,baloni se slabo vide bas ali nije ni cudo kad je vecina retarda dizala balone...Navinje onako na neke trenutke se culo inace onako nije bas to dobro kako treba jer peva samo malo kopa a ostali gdedaju utakmicu.

Najjace je u povratku za Cacak sretnemo grobara koji nosi prsluk "alcatraza" a nije zasluzio sto ga nisamo skinuli,jer oni i kad je njih 20 na 1 oni skinu jer su sise ali nema veze pokazali smo da smo smekeri i dalje....
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Prvih 5 minuta je navijanje bilo odlicno, a sto se tice balona dali je neko primetio ove do zapada sto su balone bacali u vazduh umesto da su navijali. Ocigledno je da su se isti ljudi kao i ranije pojavili na Severu, pitanje je dali je letak uspeo. Verovatno nije.

Najbolje bi bilo da se ulaznica za severnu kartu zasluzi, da ne moze svako da je kupi. Valjda bismo se nas 3000 bolje culi nego ceo Sever koji nekad odlicno peva a nekad stvarno zabusava. Primetio sam kada vodimo svi pevaju do jaja a kada rezultat nije povoljan onda nastaje kurcobolja.

Што ниси поставио слику барјака са крова?

Jednostavno ne mogu da verujem u ono sto citam iz ovih vasih izvestaja.Pa dokle vise to isto ponasanje od strane ovih retarda.Pa sta vise treba da mu uradis da bi naucio sta sme da radi a sta ne sme,eee ja sam iznerviran koji sam samo citao ovo,a mogu misliti kako je vama bilo gledati sve te spodobe koje unistavaju neciji mukotrpni rad i ponasaju se ko divljaci,e onda nije ni cudo kakvo se misljenje ima o nama navijacima kad na tako velikim tekmama mogu da se vide svakakve dijabole koje spadaju pod termin navijac.Moja preporuka je drzite se vi ovih manjih tekmi,i tu dajte sve od sebe,jer od ovih vecih nema neke vajde,samo nerviranje i nerviranje,uzalud,dok jednom nekome ne pukne film.Inace odlicna bakljada da dodam.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "KizaLion"
Najbolje bi bilo da se ulaznica za severnu kartu zasluzi, da ne moze svako da je kupi. Valjda bismo se nas 3000 bolje culi nego ceo Sever koji nekad odlicno peva a nekad stvarno zabusava. Primetio sam kada vodimo svi pevaju do jaja a kada rezultat nije povoljan onda nastaje kurcobolja.
То ти је менталитет Кизо,једноставно смо тако навикли.Ја сам дошао сат и по раније сместио се у централни сектор где је слово Л,али како је било око мене боље да сам отишао на исток и грицкао семенке.Еј,бре оно је да полудиш,ја урлам,а сви око мене се чуде у фазону види будалу.А врхунац је био кад усред песме,почне скандирање Басти.Е тад сам полудео и заурлао:Јебо вас Душан Баста.Мислим против дечка немам ништа против,напротив један од ретких који заслужује дрес који носи,али не прекидај песму.Али џаба кад већина људи који долазе на север кад су велике текме у питању најобичнији позери који ће и даље долазити,а после се хвалити како су ватрене Делије и остале пичке материне.Момци који су били на шипци у мом сектору П...,Г...,дечко у плавој мајци са неким црвно жутим знаком(он поготово) убише се да анимирају масу,али џаба.Ја стварно не знам шта да се предузме против таквих паразита,који својим безобразлуком руше све оно око чега се много људи нарадило и око чега је много средстава утрошено.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "radomir"Што ниси поставио слику барјака са крова?

Zato sto je nije bilo na slikama, bila je na kameri. Evo:


KIZO:

rezolucija slika katastrofa---video veoma su kratki.

treba slike da su sto vece a bogami i snimci da su duzi.

Stotinak ljudi iz Sapca je kretalo tokom celog dana, u nekoliko kombija i vise automobila. Nas 20 starijih, krecemo kombijem. Putovanje extra, pilo se i radilo se. Imali smo jedno cimanje sa policijom kod Limesa zbog alkohola, ali smo posle 10-tak minuta krenuli, naravno sa pivom, koje smo morali da popijemo do Gazele Smile

Sto se tice navijanje, nije dobro, mada nije ni toliko lose. Bili smo u zadnjem sektoru do Zapada, tu su bili Valjevci, i mislim momci iz NS. Evidentno je da ima dosta pozera. Mi koji smo se tu nasli navijali smo koliko smo mogli, medjutim stvarno je problem u razglasu. treba vremena da pesma stigne do tog kraja tribine, a onda i da svi tamo uhvate korak.

kada su igraci brage izasli na teren u odelima da se malo prosetaju
stadion je preleteo onaj avion sto zaprasuje protiv komaraca.U cudu su ga gledali a kada je poceo da se obrusava na stadion dvojica igraca su zalegla misleci verovatno da se radi o al kaidi ili nekoj drugoj teroristickoj skupini :rofl