Najcesce samo citam forum, ali ovo stvarno vise nema smisla!Pa bre, zar jos ima ljudi kojima nije jasno da se ova kampanja(ako se moze tako nazvati) tice oblacenja na SEVERU i samo SEVERU!Sta je bilo koga od navijaca briga da li ce na zapad ili istok doci indijanac sa kapom,subarom ili kravom. :bes  Red bi bio da ako imas komentar procitas topic od pocetka pa tek onda napises koju pametnu. Nemam nista protiv tebe licno, ali ovim komentarom kvaris kvalitet foruma,unosis konfuziju, navodis ljude da pisu svasta kao odgovor tebi i jos mnogo,mnogo negativnih stvari kojih ni svestan nisi...
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Quote from: "Milance"Najcesce samo citam forum, ali ovo stvarno vise nema smisla!Pa bre, zar jos ima ljudi kojima nije jasno da se ova kampanja(ako se moze tako nazvati) tice oblacenja na SEVERU i samo SEVERU!Sta je bilo koga od navijaca briga da li ce na zapad ili istok doci indijanac sa kapom,subarom ili kravom. :bes  Red bi bio da ako imas komentar procitas topic od pocetka pa tek onda napises koju pametnu. Nemam nista protiv tebe licno, ali ovim komentarom kvaris kvalitet foruma,unosis konfuziju, navodis ljude da pisu svasta kao odgovor tebi i jos mnogo,mnogo negativnih stvari kojih ni svestan nisi...
Dobro - u pravu si, s tim sto ja jesam procitao topic od pocetka, ali sam bio toliko umoran da sam ga pogresno shvatio i prokomentarisao... Stoga, bilo bi dobro da se isti odgovor obrise.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Energienyc i milos_cz: ovoga puta necu da brisem vase postove da bi ostali videli da eto i tako nesto pada ljudima na pamet :o  ali ubuduce ce biti jednostavno i lako DELETE!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

A sta je to toliko cudno u mom komentaru?
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Quote from: "ENERGIENYC"A sta je to toliko cudno u mom komentaru?

O Boze...
Jel ti stvarno mislish da neko moze/hoce da stoji na ulazu i proverava odecu svakog od 50 000 ljudi koji udje na stadion..?

Nisam ni mislio na citav stadion vec samo na kapije severa.
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Ajde vise prekinite sa tom raspravom koja ne vodi nigde...

Случајно сам налетела, пре неки дан, на ову готивну фоткицу, па ме занима шта је вама најупечатљивије  на њој?
Мени је највише пажње привукао, горњи угао слике, где се лепо види ђускање на фрху трибине.   :)

http://www.lapaginamillonaria.com.ar/superclasico2005/fotos/hinchada17.jpg

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Meni su ovi kisobrani malo nenavijacki. Sto se djuskanja tice, uvek sam gotivio tu karnevalsku atmosferu kod juznoamerikanaca.
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Zassto,ovo,zasto ono??????
Ko ce meni da zabrani...itd? Pa nece niko da ti zabrani da dodjes na sever kako god ti hoces obucen,ai dodji....dodji na svaku utakmicu,a ne na JEBANU ROMU,gde ce svaki ciban hteti da dodje. Naravno da ces tu videti gomilu idijota,gomilu paora,sabana...koji nemaju pojma sta je to stadion,sta je to navijaca,sta je to voleti klub,jer da je tako oni bi tu bili svaku subotu a ne samo kada JRBANI TOTI DOLAZI.
Odavde sve pocinje. Kako? Pa lepo,svi vi koji se protivite akcijama severa povodom oblacenjea(tj, nacina razmisljanja ljudi koji dolaze na sever) ste uzeli za primer Zvezdinog Delije nekog cobana iz gomile cobana sa utakmice sa recimo romom. Izvukli ste jednoga i kazete sami sebi...pa to je to,ovo je najnormalnije da se srece na nasoj tribini,pa ovakvih je 80%...sta se vas 20% bunite. A kada malo bolje sagledate situaciju ko su tih 80%? Da li su oni stalni,da li su pokazali na bilo koji nacin da su navijaci,da li znaju pesme severa,da li zele uopste da navijaju?Razmislite malo,lepo je jedan stranac dao konstataciju kada je stajao medju onim polusvetom za Zpresic..."jer je ovde fazon da izgledas sto ruznije?" a druga recenica je jos bitnija..."ko su ovi ljudi ja ih na vasim ulicama ne vidjam,ni ovako obucene,ni ovako izdeformisane".
Covek takve ne vidja po ulici,pa kako bi ih i vidjao kada dolaze iz kojekakvih zaseoka,i planina da gledaju "njegovu Zvzdu".
Na nasu srecu na severu ipak postoji ekipa koja je pokrenula ovu inicijativu koja nam mnogo treba,jer bi se i nasa manjina uskoro izgubila medju onim cobanima sto nose subare na stadion.
Pogledajte ovu sliku riverovih. nisu najsjanije obuceni,goli do pojasa,divljaci...ali to je njihov mentalitet,to su oni....oni koji su svaku ytakmicu tu,gde je svaku tekmu tribina puna,gde je to fazon i ne mozes ga menjati,niti bi trebao da ga menjas.
Poenta ove price je: Da je sever pun svaku utakmicu,ili da je bar pristojo popunjen sa cobanima,opancima,subarama,sladoledzijskim kapicama...pa da kazemo...dobro, to je to,to smo mi i nema jednostavno nikakve price o oblacenju jer to su ti ljudi koje vidjas i na ulici,i svugde,jer to su ljudi koji vole Zvezdu srcem i tu su uvek odani.Ali ovako....da nama koji smo tu svaku utakmicu odani neki drugi kroje kako ce tribina izgledati i to samo zato sto je bahat,hoce da vidi JEBANOG TOTIJA,zato sto je cobancina iz tri picke materine natako ono sto je prvo na civiluku pronasao(subara) i krenuo na utakmicu.....e  izvinite gospodo taj film necete na severu gledati.

A mi smo vise talentovani za shutku, nego za djusku.  :finger
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Ujka Vanja svaka cast.Slazem se u potpunosti.
btw. posle ovog posta dobio sam zelju da ne dodjem na Romu :D
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Да ли неко зна која је структура људи била на Северу на утакмици младих Србија - Хрватска?! Страшно. Соло је од наших било 30-так људи разбацаних, а индијанци (ваљда гробари) који су нам ломили столице на Северу добили су батине. Почупано је једно 50-100 столица, а мало људи је добило батине, требало је више, нису сви ухваћени.  :(

Кад се испразнио стадион, ишао сам на исток да видим на шта личи север, немогу да верујем, виде се рупе на њему.

Докле ће Репрезентација да игра на Маракани. Срећа да нико није запишавао графите, него су још неки "туристи" стали испред њих да се фотографишу.

П.с. да не скрећем са теме мали Милан Васић је био на тој утакмици (још му се види ожиљак на образу) ... стока жандарска.  :(

E o takvim ispadima na utakmicama reprezentacije nisam puno ni razmisljao,zato sam tu sledecu tekmu,za svaku polupanu stolicu-polupane dve glave.(to ce mi biti parola :) )

Jeste glupo sto moram ovde al kad sam vec tu moram... Ja sam bas slucajno dosao  na tu utakmicu i po 2x sem jednom kad sam bio klinac gledao reprezentaciju... Pa jedan drug me zvao ajde kolima da se provozamo do Bg-a da se zezamo tako je bilo krenuli malo se zezali i onda ajde tekmu on ode na zapad ja na sever usao ...

Video sam dole malu nasu ekipu na samoj ogradi,al posto nikoga ne znam od vas licno nisam ni silazio vec sam malo se smarao i gledao sta se desava okolo malo se smejao vodjama i tako...

A sto se tice STOLICA,jedan je ispred mene je poceo da je udara nogom da je skine,ja sam ga okrenuo i udario po glavi i rekao nemoj da ti ja skrcam glavu ...kad je pao gooo pocinju seljaci kao malo da se guraju i tad je dobio malo po glavi jedan samar...  :batine

A ako budem otisao nekad na tekmu ovakvog tipa,ima da idem da bijem redom ko pipne stolicicu...kuci pa lomi ,a ne u mojoj kuci da lomis pm...
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Stoka koja je lomila stolice dobila je batine pa sledeci put ih nece lomiti. Ipak sve se smirilo kada se jedan stariji lik okrenuo prema masi i vikao "Alo bre stoko seljachka, nemoj da sam video josh jednu polomljenu stolicu najebacu vam se majke svima redom..."

I da, chudo niko ne pominje indijance koji se stalno penju na shipku i tripuju da vode navijanje..?

Ne vidim razlog zasto vi uopste raspravljate o tome ko sta radi na utakmicama reprezentacije.
Lomljava stolica i slicne negativne stvari po nas stadion ce uvek biti i bile su sankcionisane. A to ko se penje na sipku i sta radi na reprezentaciji i ko dolazi na te utakmice nas ne treba da zanima ni malo. Ne treba cak ni da obracamo paznju na taj polu-svet...

Quote from: "KBB"Ne vidim razlog zasto vi uopste raspravljate o tome ko sta radi na utakmicama reprezentacije.
Lomljava stolica i slicne negativne stvari po nas stadion ce uvek biti i bile su sankcionisane. A to ko se penje na sipku i sta radi na reprezentaciji i ko dolazi na te utakmice nas ne treba da zanima ni malo. Ne treba cak ni da obracamo paznju na taj polu-svet...

Potpuno se slazem, al' moram ovo da spomenem, da se ne zaboravi...

Ortak mi je pricao da su na utakmici Srbija – Bosna "gledaoci i vatreni navijaci reprezentacije" koji su bili na severu 'vatali one bele golubice mira UN i posto su ocigledno bile pitome i doletale im u ruke (domet) kidali glave i gadjali redare na stazi...
Ima li veceg ispoljavanja primitivizma i skrnavljenja tribine?

Evo prica se da je za Romu vec trebovano preko 90 000 karata! Koja ce to biti cobanijada na Marakani to vece,ne smem ni da zamislim! Sva brda ce se spustiti da vide Totija i drustvo,i da vide kakva je Marakana uzivo!

Zanimljiva tema. Da li se praviti lud,jer nas boli kurac sta se radi negde gde nas nema,negde gde nas ne interesuje ama bas nista vezano za taj dogadjaj,ili se postaviti tako da oni ipak(stoka seljacka) dolaze i tada u nasu kucu,i da ne mgu raditi sta im se hoce.
Ni jedno ni drugo nije neispravno.