- ??????????? ??????? ????????? ????? ?????? ????????????? ???? ??????? ????? ????????? ??????, ? ??? ?????? ?? ? ???????????? ?? ????? ?? ??????? ???? ? ?????? ?????? ??????, ???????? ?????????.  :)

- ????? ?? ?????? ?????? ?? ???????? ??????, ????? ???? ???? ?????? ?????????????, ???????, ?????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ??????? ???????? ???????, ???? ?? ? ?????? ?????? ?????????? ?????? ??????????. ??????????? ???????? ??????? ?? ??????? ?? ???? ????????? ??????, ???? ?? ???? ????, ???????, ?????.
- ??????? ?????? ??????, ???? ?? ?? ????? ?? ???? ????, ??? ?? ?????, ??? ???? ??? ????? ??????????. ??? ?????, ????? ?? ????? ??? ?? ???? ???? ? ?????, ???? ?? ?????? ????? ???? ?? ??? ???????, ?? ???? ?????????? ????????? ??? ?? ?????? ? ???????. ????? ?? ?????, ??? ???? ?? ????? ???????? ???, ?????????, 5. ??? 6. ??????? ????? ?? ????? ????

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Vsem Bolshoi Pozdrav. S nastupayshim Novim godom. ????? ? ???? ???? champion - 2006.
takan vodki za vseh!!!

A kto takoi etot Zenga? :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen
takan vodki za vseh!!!

????j?? ????j v CSKA!
takan vodki za vseh!!!

Boka
Ja smotrel sliki ?? ???? ?????? ?????? - zenit.
"??????? ????????? ???????????"
??????? ??????? ??????!!!
?? ???????!!!
:)  :)  :)  ;pivo  ;pivo  ;pivo  namigivanje  namigivanje  namigivanje
takan vodki za vseh!!!

??? ????????, j? ?? ???.  :(
takan vodki za vseh!!!

Jel ima neko raspored za prolecni deo sezone?

Neka vam je svima srecna i uspjesna nova godina,pa da Zvezda osvoji prvenstvo i konacno udje u Ligu sampiona.

??????? ???????!!! ???? ??? ??????!!! ;pivo  ;pivo  ;pivo  :)  :)  :)
takan vodki za vseh!!!

Ubij ustasa, Ubij SHIPTARA!!!
????? ????? ? ???? ????!!! ????? ??????!!!
takan vodki za vseh!!!

???????? ??????? ??????? ?????!!! ????? ???? ? ???????? ??????????? !!!! ????? ????? ???? ??????? ??????!!!
takan vodki za vseh!!!

O?????? ??? ??? ????? ? ????????? ????? ?? ????. ?, ??? ??? ???? ??? ????? ???? ??????? ???? ???? ?? ?? ???????? ????? ?? ??? ?? ???????? ?????. ? ?????? ???? ?? ??????? ???? ??????????? ?????.

Quote from: "Giska"Jel ima neko raspored za prolecni deo sezone?

Bravo ,to i mene interesuje, taj raspored. Posebno kad gostujemo u GOLUBOVCIMA, jel neko zna tacan datum, da bih isplanirao dolazak u Pg. :sampion

???? ?????? ????? ???????? ?? ??? ?? ?????,????? ???? ?? ?? ??? ??? ??? ? ????? ?? 12 :D .???? ?? ??????,??? ??????? ?? ???????? ???? ??????-????????? ??????? ?? ?? ?? ?????????.??  ????? ?? ????? ????,? ?? ????? ????? ????? ?? ????? ????? ????? ????.??? ??? ???? ?? ?? ???? ???????? ???? ???? ????? ? ????.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "LUCHO"Bravo ,to i mene interesuje, taj raspored. Posebno kad gostujemo u GOLUBOVCIMA, jel neko zna tacan datum, da bih isplanirao dolazak u Pg. :sampion

U Golubovcima gostujemo zadnje kolo.Prvo kolo gostujemo na Dusanovcu protiv Vozdovca onda kuci sa Cackom pa gostujemo Banatskom Dvoru,jos se nezna gde da li u Zrenjaninu ili Dvoru....

Quote from: "LUCHO"Bravo ,to i mene interesuje, taj raspored. Posebno kad gostujemo u GOLUBOVCIMA, jel neko zna tacan datum, da bih isplanirao dolazak u Pg. :sampion

?? ???????, ?? ??? ??? ?? ?? ???????? ?? ????.

Za golubovce je bila prica da su 6.5. jer navodno prvenstvo mora da se zavrsi do 10.5....

Mozda titulu proslavimo u tudjoj susjednoj nam drzavi nezavisnoj Crnoj Gori :sampion

Zasto tudjoj?!?!
Mislim da cemo titulu proslaviti kao i proslu!!!
Protiv Vojvodine na Mari