Trajkovicu su menadzeri braca na koju je pucano pre izvesnog vremena. S'obzirom kakvi mutni tipovi ga zastupaju moze biti mnogo razloga zasto ga nema u nasem timu cesce...

Quote from: "Verbal Kint"
Bole Jankovic, zapitajte se i koju je veliku utakmicu on odigrao na visokom nivou.

Young Boys, PSV, Inter (Z), Bazel, Roma... Uvek je igrao dobro na velikim tekmama.

Inter Z.- velika tekma??!!
Jang bojs-iskreno se ne secam- znam da smo ih prosli zahvaljujuci Zigicevim golovima u gostima i povredi njihovog spica crnca u bg (i to pri njihovom zitseru na 0:0).
Bazel?????????? E ne znam da li smo gledali istu tekmu.
Roma..., opet Zigic..i Lukovic (zaista velika igra).
PSV-dao gol iz slobodnjaka-svaka chast. Po toj logici je i Milovanovic jak igrach za velike tekme..

A i kada je odigrao jako derbi?

E al' nije ovde rech o pojedincima...rech je o skoro potpunom odsustvu igre na sredini terena...
..кажу да причам много...

Ali tu fali ipak ona nuznost. Ko je gledao Zvezdu protiv Borca. Videli smo nasu igru sa dosta mucenja i preskakanja. Sa druge strane golman, 8 drvoseca i dva "napadaca".Kada smo dali gol branili smo se kraja. Zenga fura sistem gde su dva centralna igraca sredine zadnji vezni. Ja mislim da bi nam u sredini odgovarao Trajkovic nego Mudrinic.
Sta je bilo sa Krivokapicem?

Gledao sam danas opet "200 najlepsih golova". Koje akcije, da se smrznes! Neke poteze ni Ronaldinjo mozda ne bi mogao da izvede. A danas !? Cini mi se kao da danasnjim prvotimcima treneri namerno sputavaju kreativnost ... Nadam se da ce se pojaviti neko bar priblizno dobar kao svojevremeno Dejo, Piksi, Prosinecki, pre njih Sele, Pizon itd. Bez takvih fudbalera nemozemo  dalje od drugog kola Kupa UEFA, kako vec neko rece.
Срце на терен ...

Quote from: "Verbal Kint"Inter Z.- velika tekma??!!
Jang bojs-iskreno se ne secam- znam da smo ih prosli zahvaljujuci Zigicevim golovima u gostima i povredi njihovog spica crnca u bg (i to pri njihovom zitseru na 0:0).
Bazel?????????? E ne znam da li smo gledali istu tekmu.
Roma..., opet Zigic..i Lukovic (zaista velika igra).
PSV-dao gol iz slobodnjaka-svaka chast. Po toj logici je i Milovanovic jak igrach za velike tekme..

A i kada je odigrao jako derbi?

au bre, ti ko da ne gleda

"nemojte me pogresno razumeti, trofejima se u zube ne gleda, i ja im se radujem, ali Zvezdu pratim vec dosta dugo i mogu reci da je ova igra na Zigica koja se sprovodi poslednjih sezona samo vrhunac vrlo antifudbalskog pristupa koji se u Zvezdi gaji."

to nije toliko pogresno, samo moras da pogledas na sledece: kada u timu imas jednog napadaca od 2m - sto je inace jako rijetko (Koller u Dortmundu i Crouch u Liverpulu) - onda mu ne mozes igrati non-stop u noge. Trebas onako igrati, kako mozes najbolje iskoristiti njegove vrline, a to je igra duga lopta na Zigica, pa sta bude. Nije previse ljepo, ali je efikasno.

Osim toga, mi nemamo vise igraca mogucnosti Savicevica, Pixija, Jugovica, Panceva... ovi igraci su dosta limitirani u njihovim mogucnostima, tako da se od njih i ne moze previse ocekivati.

QuoteOsim toga, mi nemamo vise igraca mogucnosti Savicevica, Pixija, Jugovica, Panceva... ovi igraci su dosta limitirani u njihovim mogucnostima, tako da se od njih i ne moze previse ocekivati.

Nema takvih igraca jer su se ti prethodni izgradjivali i kao igraci i kao ljudi kod nas u zemlji, a ne negde napolje... Sada saljemo desetine talentovanih neobuzdanih klinaca napolje od kojih vecina propadne jer je napolju surov svet, a tek mali broj njih uspe jer pristupe svemu sa mnogo vise profesionalizma nego ovde...
Inace ocekujem da u Zvezdi ostane vecina igraca koja trenutno cine nasu igru. Verujem da nema vise prodaje kao pre, a to ce nam doneti i stabilniju igru i postavu u buducnosti...

N:
Primetices da su sve i jedna situacija koje si naveo bile lopte na Zigica (chiji je udeo u celoj prichi nemerljiv).
I svih ih se secam osim prve. To neshto govori. Bole jeste igrach poteza, ali ponavljam ne i kreator igre, i licno mi se ne svidja njegov uchinak na sredini bash previshe. To je vec stvar ukusa mozda, ako volite igrache koji ce deset lopti odigrati bledo i 'potroshiti' pa onda jednim pasom na Zigu ili shutem popraviti prichu onda ok.
..кажу да причам много...

Mislim da je rasprava otisala u pogresnom smeru.Ukusi su razliciti i o njima ne treba raspravljati,a pogotovo ne treba raspravljati o jednom igracu i da li je on dobar ili los.Stvarno mi je zao sto izgleda da niko nije procitao moj text na kraju strane 6.Zato cu opet ponoviti:Ljudi pomirimo se sa tim,ZVEZDA ne igra vise na pas leprsavo,kreativno i lepo za oko.Nova vremena,raspad Juge,skracena liga,novi igraci,ocajni tereni su glavni krivci sto ZVEZDA ne igra onu staru igru.Sada smo upravo mi klasicni primerci istocne skole fudbala-puno trcanja,stroga disciplina,duge lopte i sto jednostavnija realizacija.Ali iako to bas i nije svojstveno nama,mozda upravo to u ovom modernom fudbalu moze da stvori nekakve rezultate...Pogledajte malo po evropi( DA SE NE BI PONAVLJAO,PROCITAJTE STA SAM NAPISAO NA DNU STRANE 6)...
;pljuga


...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Kada pobedjujemo i ide nam dobro ne treba previse traziti leprsavu igru,sve dok se ne odvojimo 10 bodova ili vise sto ce nadam se biti uskoro,a onda ce biti bolji tereni i forma pa ce sigurno biti bolje igre i meni se ne svidja ovaj nacin na koji se igra ali mi smo ovde zbog Zvezde a ne fudbala.

Znaci stvari polako dolaze na svoje mesto Zvezda je 5 bodova ispred penaltizana kojeg je stigla pravda i kazna i to na svom terenu za autogol u 95 minutu,ali zamalo se opet nije desio zlocin u zadnjem minutu.Dakle oni kupuju sve utakmice u gostima a na svom terenu racunaju da mogu da ustede a ne znaju koliko su losi, derbi se igra na njihovoj livadi gde sigurno nemaju cemu da se nadaju pa sa razlogom treba biti optimista,ali je valjda dosao red da izgube koji bod i na sledecem gostovanju u NS-u jer bi bilo previse sumnjivo ako bude drugacije,a Zvezda bi trebalo samo ozbiljno i koncentrisano da nastavi da igra i bodovna razlika sigurno moze biti uvecana :ruke ,a onda da se uvezbava lepsa igra i igra za LS jer ce Zigic sigurno biti prodat posle SP.    
namigivanje
APRED ZVEZDA - ZVEZDA SAMPION

Naravno da je rezultat najvazniji. Bez obzira sto imamo 5 bodova ispred ''penaltizana'' (kako ga je vec neko nazvao  :lol: ), ipak ce to biti mrtva trka mozda do pred sam kraj prvenstva. Njima stvarno nista nije strano i svasta pokvareno mozemo ocekivati. Bice to i rat zivaca. Samo da odbrana ne podbaci u najvaznijim  momentima. Cini mi se da smo tu najtanji.
Срце на терен ...

Quote from: "Verbal Kint"N:
Primetices da su sve i jedna situacija koje si naveo bile lopte na Zigica (chiji je udeo u celoj prichi nemerljiv).
I svih ih se secam osim prve. To neshto govori. Bole jeste igrach poteza, ali ponavljam ne i kreator igre, i licno mi se ne svidja njegov uchinak na sredini bash previshe. To je vec stvar ukusa mozda, ako volite igrache koji ce deset lopti odigrati bledo i 'potroshiti' pa onda jednim pasom na Zigu ili shutem popraviti prichu onda ok.

pa ako ba

Ma prichajte shta hocete, Bole ce biti chudo.

Samo pogledajte Zigicev gol protiv Zapreshica. Bole Jankovic trchi da stigne loptu koja ide u gol aut, uklizava u poslednjem trenutku da je stigne i dodaje Zigicu koji shutira iz prve. To se zove POZRTVOVANJE, a to mnogi igrachi koji su proshli kroz Zvezdu nisu imali.

Moja poenta beshe da je nasha igra na sredini terena zalosna, a ne da je Bole bolid od igracha...ali udeo u 'igri' mu nije po mom ukusu..

I vise se umorih od tog objashnjavanja...a i trenutno sam sa izvesnim viskom etil-alcohola u krvotoku, tako da...Ziveli! Da mi nakupimo trofeja, pa makar ih doneo Stevo Glogovac... ;pivo
..кажу да причам много...

Bisevac nece igrati protiv rada jer je opet neko uspeo u svojoj nameri da nam povredi igraca ako vec bodove ne moze da uzme,ali sigurno cemo lako da pobedimo sutra i bez njega i Djokica.Cini mi se da je jednom kada smo igrali sa njima bilo 9:1 ili 8:0 ,bilo bi lepo da se ta efikasnost ponovi na ovoj utakmici jer je proslava rodjendana Zvezde na severu!
APRED ZVEZDA - ZVEZDA SAMPION

Bisevac povredjen,eto jos jednog ispita za nasu odbranu da li moze da ne primi gol i bez jedne njene(vrlo bitne)karike u lancu.Mislim da moze jer ce u subotu motiv biti ogroman,i mislim da ce svima prokljucatai krv i da ce se boriti kao da je finale.A Bisevcu bi zeleo brz oporavak...Takodje mi je zao sto ne igra moj novi ljubimac Dusan Djokic.U subotu od ZVEZDE ocekujem bolju igru i naravno pobedu sa sto je vise moguce golova u mrezi protivnika.
ZVEZDO ZGAZI IH SVE    ;pljuga


...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Quote from: "Verbal Kint"Da mi nakupimo trofeja, pa makar ih doneo Stevo Glogovac... ;pivo

ko ce da nam baci dres...Stevo, Stevo  :D

Ko su mali crnci sa atletske staze, to mene brine jutros  :zbunjen

Ja sam video samo jednog... Kada su igrachi ulazili u tunel bacio je kosku Zigicu :)

Inache shto bi rekao Hidajet Turkoglu, IGRALI SMO KO KURAC!