Quote from: "Izvor B92"U utorak je odr

Pazite ni meni se nimalo ne svidja uplitanje politike u sport pogotovo u nas klub,ali treba svakom dati sansu da se pokaze,ne treba odmah biti u fazonu mars iz Zvezde...mozda ce biti pozitivnih stvari...uostalom pogledajte kosarkaski klub ja recimo onog vesica prezirem ali da nije bilo njega i Zike pauka ko zna gde bi smo sad bili,mozda bi se kosarkaski klub i rasformirao ili bi igrao u drugoj ligi tako da sto se mene tice bilo ko da dodje ako pomaze Zvezdi dobrodosao je.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

To "sta bi bilo" "kako bi bilo" i sl. o tome je glupo raspravljati.

I nije bas svako dobrodosao...

Imajmo poverenje u Piksija, 4 godine je saradjivao sa Lekovicem i on najbolje zna o kakvom se coveku radi i da li treba da bude u Zvezdi ili ne! Stojkovic ne bi nista uradio na stetu Zvezde, mislim da je to svima jasno...

Cestitke timu i rukovodstvu na DUPLOJ KRUNI!

2x :sampion
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

I KUP JE NAS!!!

Koji sam samo sok dozivio! Nisam bio u prilici da pratim susret, ali sam mogao vidjeti rezultat na videotextu od ARD-prvi njemacki kanal. Tamo stoji 4:2 pp za OFK!!! Rekoh, pa nije vrag da ponovo neki "mali" klub na nas racun osvoji trofej. Skoknem odmah u internet na SC i tamo stoji od 0:2 do 2:2 itd... kad tek onda vidjoh da se radi o "duploj kruni"  :sampion  :sampion  :sampion

E tada sam 50 kg olaksao!  :)

Kad se neko od vas vrati, neka slobodno napise kako je bilo!

Zivjeli!

Nije bilo lako,mada je to bila dobra utakmica,nazalost sa losim pocetkom i katastrofalnim sudjenjem.Izgleda da je Krcmarevic,partizanski gad,izdao devizu lomljenja kostiju nasim momcima.Tako se desilo to sto se desilo da OFK od 61 minuta povede sa 2-0,ali dobrim dijelom se mogu zahvaliti i Radjelovicu,koji je po mom misljenju kriv za drugi gol.Morao je brze izaci na ubacenu loptu i prije svega da se izdere na Bisevca koji bi se u tom slucaju sklonio.Mozda je Zenga racunao da bi se golman dobrom partijom u kupu mogao bolje prodati,ali imam utisak da je na golu bio standardni golman bilo bi sve rijeseno u 90 minuta.
Treba istaci i smijesno iskljucenje Milovanovica,dok se za daleko ostrije startove nad nasim fudbalerima nisu ni opomene davale,osim kad je onaj "plavac" krvnicki starovao na Bastino koljeno(srce mi stade),tad je i iskljucen.Nije nam cisti penal dosudjen,kada je Milovanovic zbog prigovora dobio prvi zuti...
Sreca da je doktor Zigic preuzeo stvar u svoje ruke i iz slobodnog udarca "prebacio " zivi zid ispod nogu i najavio preokret.Razigrao se Djokic,namjestio 2-2 Purovica u 73 minuti. Do kraja smo preko doktora Zigica i Djokica imali dvije kolosalne prilike za pobjedu,ali nije ih slusala lopta...
U produzetcima rutinski odradjen posao prvo doktora onda i Basta iz kontre za kup,duplu krunu!!!

Hvala doktore Zigicu,sretan ti put!!!Puno uspijeha u daljoj karijeri!!!

ziga je br.1, ali igrac preokreta je purovic!
faul za sl. udarac i gol je nacinjen nad purovicem, izjednacujuci gol je delo milanovo a loptu za 4-2 je oduzeo upravo purovic!!!

bravo majstori, hvala za titulu i duplu krunu!!!

btw - slazem se da je randjelovic bio nasa "najslabija karika" i da je branio samo da ga bolje udamo (prodamo)...

ziga je br.1, ali igrac preokreta je purovic!
faul za sl. udarac i gol je nacinjen nad purovicem, izjednacujuci gol je delo milanovo a loptu za 4-2 je oduzeo upravo purovic!!!

bravo majstori, hvala za titulu i duplu krunu!!!

btw - slazem se da je randjelovic bio nasa "najslabija karika" i da je branio samo da ga bolje udamo (prodamo)...

:sampion  :sampion  :sampion

Sve cestitke nasim igracima na osvajanju duple krune! E, a ove iz marketinga ne mogu da razumem, da neznaju da nam je ovo 21-vo osvajanje kupa!!  Alo bre??!! No, koliko smo kupova i titula osvojili, nije lako ni prebrojati! Glodari nemaju taj problem ,njihove trofeje je lako prebrojati , narocito u kup takmicenju. :rofl

Sve cestitke igracima,dokazali su da su ove godine bez premca.
Inace prvo poluvreme je bilo jako lose,kao i drugo do Zigicevog gola onda se Zvezda konacno probudila i zaigrala onako kako treba da igra.I mene je iznenadio Randjelovic na golu,ali kapiram da je zbog menadzera koji su verovatnoo dosli na tekmu pa da ga najzad udome nekom.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Au koji gol Zigica tek sam sad vidio.  :ruke
Al sto onaj Purovic ima srece da mu se odbije lopta, gori je od Inzagija.
http://www.milo-ek.de/ofk-cz-22.rm
90 min
http://www.milo-ek.de/ofk-cz-23.rm
2-3
http://www.milo-ek.de/ofk-cz-24.rm
2-4

E pa ovako:
Ranjdjelovic, po meni, danas je branio solidno, prvi gol  nije imao sanse a drugi nije on kriv sta je on znao da ce bisevac da ga prebaci i to toliko precizno
Lukovic se nije u prvom video i mnogo je gresio, u drugom bolji prakticno sto se mec blizio kraju bio sve bolji
Basta je Basta svakim danom i mecom sve bolji.
Dudic pa onako ni los ni dobar malo zvero kod prvog gola
Bisevac sem tog autogola ostalo solidno, bolje od Dudica
Kovacevic odlican, uradio svoj posao. vezivao sa Milijasem sredinu u drugom poluvremenu fenomenalno
Milijas ima dosta dobrih strana ali i par gresaka. Ima vremena da nauci preko leta to
Jankovic kao da nije igrao
Milovanovic dobar do crvenog
Zigic jedino sto teba reci Jedan je Nikola Zigic
Djokic odlican namestio dva gola
Purovic po meni igrac utekmice, od kako je usao sve je izgledalo odlicno, jedan gol dve asistecije. Veliki potencijal.

Ali najvaznije 21. kup  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion

Sta reci osim jedan je Nikola Zigic..... :sampion
Sudjenje sramotno kao da je sudijo Zecevic....Pa mislim stvarno,cist penal,zatim udaranje laktom Stancica koji je vec imao zuti,zatim jos jedno desetak startova ovih kretena koji nisu nikako sankcionisani ali ok da nismo uzeli kup zapamtio bi ime ove bagre od sudije a ovako pamticu jednu od najuzbudljivijih utakmica finala kupa kao i duplu krunu.....

Quote from: "archer"Jankovic kao da nije igrao
To je tako veci deo sezone. Decko mora da regulise neke stvari na psihickom planu. Ali za sada to na stranu, bravo za duplu krunu.

zeleo bih da cestitam OFK-I na dobroj tekmi ali mi smo pokazali nasu snagu.

Ofk-a me ubedila da je ustvari nabolje ekipa na ovim prostorima posle zvezde.

zeleo bih isto da se zahvalim zengi sto je izgleda izbacio bubice iz glava nasim fudbalerima.
Svaka cast i izgleda da Piksi isto radi svoj posao kako treba.

Sada je odmor zasluzeni za sve u FK i samo treba da se nadamo da ce da se dovedu dobra pojacanja.

pozdarv i hvala ti zvezdo za sve jer ovo je bila skoro savrsena sezona.

PS--da se vratim do zenge samo na sekund.
coveka mi je sinoc bilo zao jer je onako emotivno objasnjavao kako nije istina da je njegova supruga dala izjavu kako je objavio jedan nas list.Verujem mu.

a jos kada se vidi ovakva slika onda sta reci??


e ljudi strasno u danasnjem pressu na naslovnoj strani prica o Zenginoj zeni koja je kao pljuvala po Srbiji i Beogradu i prica o nekoj klinki koja kao nosi Bastino dete...sve mi to izgleda samo da bi se umanjio ovaj trijumf Zvezde ove sezone
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

"??? ??? ?? ???????? ?????? ?????? ?? ??? ???????? ?? ?? ????? ????????. ?????? ??? ?? ???? ????? ??????? ???? ??? ?? ?? ??? ????? ?? ???? ??????? ???? ???? ???? ???????? ??????. ????? ????? ?? ?? ???????? ??? ?? ???????? ???? ???????. ???? ?? ???????? ???? ????? ?? ?? ????????? ????????? ????????? ???? ?????? ??????. ?? ?? ?????????? ???? ?? ????????? ??? 20 ?????? ? ?????? ?? ?? ???? ???? ?? ?? ??????? ??????? ?? ?? ?????. ????? ?? ?? ??? ?????????? ?? ????? ????? ? ??????? ?? ???????. ??? ??? ?? ???????? ? ?????? ???? ???? ?? ??????? ????????????", ??????? ?? ????? ????? ????? ???? ?? ??? ?????????.


:sampion  :sesir  :gold

Quote from: "Losmi"e ljudi strasno u danasnjem pressu na naslovnoj strani prica o Zenginoj zeni koja je kao pljuvala po Srbiji i Beogradu i prica o nekoj klinki koja kao nosi Bastino dete...sve mi to izgleda samo da bi se umanjio ovaj trijumf Zvezde ove sezone

Ma novinari su jedna govna, ali ni smo sampioni nema veze   :sampion
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Moguce da je Zenga nekome trn u oku i zeli na sve nacine da ga udalji od Zvezde. Ovi natpisi mogu biti neki od pokusaja da Zenga izgubi poverenje koje ima... Sto se tice ostalih natpisa svi znamo koliko je lako potkupiti novinara na ovim prostorima da napise i najvecu nebulozu ako treba... Verujem da to nece uticati na Zvezdu i nas tim...