Sta mu cestitas stao je na pola puta :megafon :bes

Ostavio nas je juce bez zavrsetka price za laku noc :bes  :batine  :D

Nastavak

Ulazimo na stadion i primecujemo da Portugalci imaju dva kopa. Po jedan kop na svakoj tribini, a u dijagonali. Jedan fotograf iz Lisabona je rekao nasem fotografu da je tako svuda u Portugalu. Inace, glavna grupa im je Red Boys. Imaju i Red Girls. Imali su dve koreografije, po jedna u kopu. Nije bila losa setalica kopa preko puta nas, ali dzaba im :finger

Sto se tice naseg navijanja, nije bilo bog zna sta ekstra, ali navijali smo iz sveg glasa, malo smo padali kad smo culi da ga komsije primaju, ali razumecete nas. Odlicna odluka mister X da skinemo majice, tako da mislim da je kop stvarno ekstra izgledao.Treba reci da je bilo i nekoliko Grka sa nama. JA sam cak snimio i dva lika koji sigurno nisu bili nasi, ali jedan je imao sal Crvena Zvezda. Mislim da su bili Portugalci jer su izlazili kad i ceo stadion. Kad je pao gol bila je frka sa murijom, par pendreka je sevnulo, hteli su da privedu jednog naseg, ali uspeli smo da ga vratimo na tribinu. Ekstra smo bili raspolozeni posle toliko dana nespavanja. Navijanje u drugom poluvremenu je bilo bolje, jedino su nas utisali kad su dali gol, tad se ceo stadion napalio, svi urlaju, vriste, ali malo morgen... Nasa Zvezda ide dalje. Nakon tekme razmenjivanje pretnji sa Portugalcima, zvali nas ljudi napolje, a mi picke ostali na tribini  :D Na povike
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


E sad bravo :ruke
Ovo se zove izvestaj ;pivo

QuoteKad smo usli u Madjarsku neki nasi drugari su jurili kurve, masovna poseta jednom nocnom klubu, a jedan nas drugar je vesto zajebao jednu kurvu. Sto bi neko rekao

Quote from: "Godra"Nakon tekme razmenjivanje pretnji sa Portugalcima, zvali nas ljudi napolje, a mi picke ostali na tribini  :D Na povike

Vidis da sam bio ironican...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]



inace,Nisliju odmah posle tekme zvala matora sa pitnjem:"Sine,kome ti to pretis?!"???!Pozdrav Nislijama!!!

Hajde da se nadove
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

????? ?? ????? ultrasspirit.com :


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!