Red bi bio da se razmene misljenja oko toga ko nam odgovara, a ko ne, pre zreba, da znamo za koga da "navijamo" u utorak. Evo sesira:

Pot 1:

* CSKA Moskva [RUS]
* AS Roma [ITA]
* Stuttgart [GER]
* AZ Alkmaar [NED]
* Monaco [FRA]
* Hertha Berlin [GER]
* Lokomotiv Moskva [RUS]
* Beskitas [TUR]

Pot 2:

* RC Lens [FRA]
* Sevilla [ESP]
* Olympique Marseille [FRA]
* PAOK Saloniki [GRE]
* Slavia Prague [CZE]
* FC Basel [SUI]
* Middlesbrough [ENG]
* Espanyol [ESP]

Pot 3:

* Palermo [ITA]
* Shakhtar Donetsk [UKR]
* Heerenveen [NED]
* Dnipro [UKR]
* HSV [GER]
* Red Star Belgrade [SGC]
* Bolton Wanderers [ENG]
* Sampdoria [ITA]

Pot 4:

* CSKA Sofia [BUL]
* Steaua Bucharest [ROM]
* Brondby [DEN]
* Grasshoppers [SUI]
* Zenit SPb [RUS]
* Levski Sofia [BUL]
* RC Strasbourg [FRA]
* Stade Rennais [FRA]

Pot 5:

* Halmstad [SWE]
* Vitoria Guimaraes [PRT]
* Litex Lovech [BUL]
* Viking Stavanger [NOR]
* Dinamo Bucharest [ROM]
* Rapid Bucharest [ROM]
* Maccabi Petah-Tikva [ISR]
* Tromso [NOR]
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Po meni idealna grupa bi bila:

Monako, PAOK (Espanjol), CZ, Grashopers, Rapid Bukurest
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Ako bi se igralo po proslogodisnjem rasporedu, to izgleda ovako :

Prvi mec crveno-beli odigrace 3.novembra na praznoj

Idealno bi bilo


1)Studgart
2)Paok
3)Graskopers
4)Tikva

Po meni najvazniji je taj prvi mec koji igramo pred praznim tribinama protiv ekipe iz sesira 4! Ako bi to dobili,jednom nogom bismo bili medju 3! Stoga ja se nadam da iz sesira 4 dobijemo sto lakseg rivala,a to su Grashopers i Brondbi,po meni su oni zreli da padnu i pred praznom Marom! Nikako ne bih Zenit!
Zatim idemo nekom od ovih fenjerasa,i tu bi jedino trebalo izbeci Dinamo Buk.,najbolje bi bilo Viking,ili Halmstad!
Onda dolazi neko od ovih iz prvog,gde bi trebali da overimo plasman dalje,jer cenim da iz prva dva kola bi trebalo da imamo minimum 4 boda! Mislim da u tom slucaju i remijem u ovom mecu sa ekipm iz 1. sesira prolazimo,stoga je manje vise svejedno ko ce doci,jer sa svima mozemo odigrati bar nereseno ovde! Dobro zvuci Roma,napalila bi navijace,a oni nisu nesto napaljeni na Evropu!
I onda idemo ekipi iz sesira 2,do tada bi vec trebalo da imamo dovoljno bodova,jer u ovom mecu ne treba ocekivati previse,moracemo da se osiguramo pre njega! Najlakse zvuci PAOK!
Znaci ,po meni -Roma,PAOK,Grashopers,Viking!

Voleo bih Monaco, PAOK, Tromso i Grasshoppers.
Dodu



Znaci samo da izvucemo iz 4. grupe Grashopers,jer je to prva tekma,i sve ce posle ici samo svojim tokom  :D .Jer ipak je sve pocelo sa Grashopersom  namigivanje .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Sevilja, Lens, Grashopers i Tromzo sa sportske strane, a sa navijacke ima dosta atraktivnih protivnika, a mozemo i ove tikve da izvucemo  :finger
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Mislim da bi nam najbolje legla sledeca grupa:AZ,Basel,Levski,Tikva.Mislim da bi najvise iscekivao ovu utakmicu sa Baselom,jer bi bila poslednja u grupi i vjerovatno bi nam direktno odlucivala plasman,a poznato je koliko nasih ljudi ima u Svajcarskoj i Austriji,pa mozete misliti koliko bi imali navijaca.Ako se se samo secate utakmice Jugoslavija-Svajcarska u kvalifikacijama za sp 2002 kad je bilo bas na baselovom stadionu vise nasih nego njihovih navijaca,pa se sa tribina samo culo Srbija,Srbija.Ovim bi se vjerovatno nadomjestio i hendikep sto prvu utakmicu na marakani igramo pred praznim tribinama.

AZ,PAOK,Grashopesrs,TikvaNajaca kombinacija i u navijackom i u sportskom smilslu.
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Samo da izbegnemo sve oblike Slovena i ja cu biti zadovoljna.
..baklje gore, pesma cigana...

Najvise bih voleo Romu,bio bi to pravi spektakl!Mada sam sasvim siguran da uprava moli boga da dobijemo Studgart ili Hertu,nisu nepobedivi a poznato je da nemci placaju dosta za TV prava.Uz punu Marakanu to bi bila prava finansijska inekcija za klub.Od ostalih grupa nemam zelja koga da dobijemo vec samo da izbegnemo SVE ruske i bugarske ekipe.

Quote from: "COFI"AZ,PAOK,Grashopesrs,TikvaNajaca kombinacija i u navijackom i u sportskom smilslu.

? ?????????? ?????? ?? ?? ????? ?? ????? ? ???????


AZ Alkmar
Paok
RED STAR
Brondby
Litex Lovech

Daj nam Boze ovu grupu


Medjutim kakve smo srece izvucemo
CSKA Moscow / AS Roma
Marseille/ Sevilla
RED STAR
Zenit St.P.
Halmstad

Quote from: "radomir"
Quote from: "COFI"AZ,PAOK,Grashopesrs,TikvaNajaca kombinacija i u navijackom i u sportskom smilslu.

? ?????????? ?????? ?? ?? ????? ?? ????? ? ???????

Ma Izraelci dolaze na Marakanu ako budu u nasoj grupi.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Hoce li prenositi neko zreb ili cemo morati da pratimo preko sajta Uefe??
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

eurosport ga dalje sigurno,ako ga imas.... :finger

:ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Ima prenos na eurosportu,pa ko ima satelitsku moze da prati kod kuce,a ko nema moze i u obliznjoj kladionici.

Sigurno ce biti prenos i na sajtu UEFE!uvek bude...bar za sada je bilo namigivanje