A jer u 12 sati izvlacenje?

molim vas brz odgovor ;pljuga

Quote from: "radomir"
Quote from: "COFI"AZ,PAOK,Grashopesrs,TikvaNajaca kombinacija i u navijackom i u sportskom smilslu.

? ?????????? ?????? ?? ?? ????? ?? ????? ? ???????
Pa vruce gostovanje! :D

QuoteA jer u 12 sati izvlacenje?

molim vas brz odgovor
Kompijutersko izvlacenje je u podne. Kompijutersko, da bi se sve zivo uzelo u obzir (kao sto je spomenuto - da severnjaci ne mogu da budu domacini u decembru itd.).
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"


Za sada Roma,Basel;Strasbur!

Kuci sa Strasburom i Romom u gostima Tromso i Basel!
Valjda mo

Roma H
Basel A
Strazbur H
Tromso A

U 3 picke m*******

znaci ne mogu da verujem....

de bre...sa Romom igramo na punoj Marakani,a sa Bazelom ko kuci(bice pun stadion nasis)...prteno ce biti sa ovim eskimima,i sa francuzima kuci pred praznim stadionom

Ljudi trebami hitno informacija iz kojeg grada je Tromzo???


Tromse is on the end of the world pfff and very cold!

Very good draw, cant wait for bassel away and Rome home ;pljuga
nschede-Beograd 1629km

Ma sta vam je ljudi, nije uopste lose :) Kao sto neko rece sa Bazelom ce biti ko kuci, a i nisu nesto specijalno... e sad, ova prva sa Strazburom ce biti najvaznija... bez publike, to ako dobijem kontam da smo sigurno prosli, jer Tromzo odvaljujemo lagano u Norveskoj, njima je vec prvenstvo na kraju, tako da verovatno igraci razmisljaju da sto pre odu na odmor i boli ih patka za UL...
Sa Romom spektakl :ruke.... fantasticno, odusevljen sam, kakva ce to biti tekma...   ;pivo
Sve u svemu moglo je i bolje i gorem ali nije ni ovako lose :)
 fudbalu je najvaznija jedna stvar, a to su sledece dve... red, rad i disciplina!

Evo shta je po meni realno...

CZ-Strazbur  1
Tromzo- CZ  X
CZ- Roma 1
Bazel- CZ  1X

Idemo dalje kao treci ili drugi...



Zreb moze se rci ako ne odlican,onda dosta solidan od ove cetiri utakmice ocekujem barem 3 pobjede.
1.kolo smo slobodni
2.kolo kuci sa Strazburom,jeste da su Francuzi i da su odvalili gak-a u kvalifikacijama ali realno kvalitet vrlo slab
3.kolo sa Tromsom u gostima rival slabog rejtinga,ali ako se uzme u obzir zima koja vlada u norveskoj pogotovo u novembru mislim da cemo biti zadovoljni i remijem.
4.kolo derbi sa Romom na Marakani koja ce sigurno doci sa drugim sastav jer italijanima uefa kup nije toliko vazan,dakle u grotlu marakane pada i roma.
5.kolo gostovanje Baselu sto ce bit kao da igramo kuci,odnos navijaca bice barem 60:40 ili 70:30 u nasu korist,jer ce pohrilt nasi ljudi iz cijele svajcarske i austrije da gledaju Zvezdu u odlucujucoj utakmici za plasman.Dakle i ovdje pobjeda
Mislim da nam prolece u Evropi ne gine!!!

Doslo je do promene u rasporedu utakmica, umesto Strazbura kod kuce igramo sa Bazelom!!!
Tako javlja SOS!
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Ja sam lepo napisao u navijackom ali i u sporskom smislu!!!
Znaci mislio sam 50-50,navijacki:PAOK i Grashopers(cirih),a sportski AZ kod kuce i Makabi isto kod KUCE!!!
Tako da i kada bismo izvukli Tikvu igrali bi u Beogradu a ne u Izraelu.

Quote from: "radomir"
Quote from: "COFI"AZ,PAOK,Grashopesrs,TikvaNajaca kombinacija i u navijackom i u sportskom smilslu.

? ?????????? ?????? ?? ?? ????? ?? ????? ? ???????
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote???? ????? ?? ? ????? ???? ???? ????????, ? ? ?????? ??, 3. ???????? ???? ??????? ?????????, ???????? ??????????? ????????, ????? ??????, ? ?????? ???? ?????? ?????? 24. ???????? ??????? ????????? ??????, ??? ? ???????? ???? ???????? ????? ????. ? ????????? ????, ?????? ?????? ?? ???? ???? ?????????? ?????????. ??????? ? ???? ????????? ?? ???????? ??? ????????????? ?????.

Na zalost nista od gostovanja u Svajcarskoj...
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Prezadovoljan sam zrebom!!Konacno jedan pravi spektakl na Marakani i to u okviru lige UEFA!Sa svima ostalima mozemo da igramo i uzmemo bodove.Dosta dobra grupa.Steta sto su promenili domacinstvo Bazel za Strazbur s'obzirom da bi u Svici imali veliku podrsku!