Samo da vas zamolim, ako niste gledali delije.net i ovaj topic ovde na navijackim pricama da NE PROZIVATE buduce protivnike i ne pisete gluposti po njihovim sajtovima.
Pozdrav

Odlicna grupa.Prolazimo sigurno.Nije da gledam optimisticki nego sam prosto realan.Stvarno steta za Bazel.

El zna neko tacne termine odigravanja utakmica.Posto pise da sa Romom igramo 31.oktobra, a ja mislim da taj dan ne postoji.  :D
..a patrole Kalabic Nikole...


Hmmm, sta znam... Picke iz Niona (Svajcarska) namerno su promenile raspored jer su racunale da ce Bazel lakse da izadje na kraj sa Zvezdom bez Delija, pa makar i na Marakani. Mada mi se cini da ce igracki Zvezdi biti lakse da gostuje Strazburu nego Bazelu. Raduje me da ce Roma doci na Marakanu, to je pravi izazov za nas mladi tim. A ovaj Tromso nam nista nije trebao, koji cemo k.... tamo Bogu iza tregera.

Grupa D bi nam bila vise nego idealna, ali sta je tu je...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

No Basel away :boks
nschede-Beograd 1629km

Kad su proslo kolo igrali sa Galatasarayem kod kuce 15.9
padao sneg! :o

Moje misljenje:

Roma---dobro je sto se igra na PUNOJ Marakani i mislim da tu sigurno imamo 1 bod.

Basel---mnogo tesko i ako budemo imali malo srece onda izvukujemo bod.

Strazburg---od njih se mnoooogo plasim mozda i najvise.Prazna Mara a i francuzi nam bog zna i ne leze dobro.

Troms

Tromso - http://www.til.no/default.aspx
Trenutno se nalaze na 10. poziciji sa ucinkom od 6-9-8, 28 datih i 29 primljenih golova.

http://www.til.no/ViewDocument.aspx?DocumentID=68 <--- info na engleskom
http://www.til.no/spillerstallen.aspx?TeamID=17 <--- igraci


Strazburg je donji, zesce...   Drago mi je sto sa Romom igramo na moj rodjendan. :) Iskreno se najvise bojim utakmice sa Bazelom; Marakana ce biti prazna, ovi igraju solidno u Evropi.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"Moje misljenje:

Roma---dobro je sto se igra na PUNOJ Marakani i mislim da tu sigurno imamo 1 bod.

Basel---mnogo tesko i ako budemo imali malo srece onda izvukujemo bod.

Strazburg---od njih se mnoooogo plasim mozda i najvise.Prazna Mara a i francuzi nam bog zna i ne leze dobro.

Troms

Grupa E i nije lo
onos grada, Ti si našega.....

Quote from: "Johnny Blaze"
Quote from: "cazzo_FCRS_forever"Moje misljenje:

Roma---dobro je sto se igra na PUNOJ Marakani i mislim da tu sigurno imamo 1 bod.

Basel---mnogo tesko i ako budemo imali malo srece onda izvukujemo bod.

Strazburg---od njih se mnoooogo plasim mozda i najvise.Prazna Mara a i francuzi nam bog zna i ne leze dobro.

Troms

Jebem im mater namjerno promjenise raspored na nasu stetu  :boks

A u kojoj grupi je partizan :zbunjen
ili se oni oslobodjeni grupnog dijela, mozda se prikljucuju tek na proljece zajedno s treceplasiranim iz LS  :rofl

Ovo izvlacenje se ne moze nazvati poludirigovanim vec unapred odredjenim... Jebote kakav je sistem izvlacenja bio, neke ekipe su imale zakucano mesto u grupi iako naprimer ima sedam kuglica sa grupom...
Te ne moze iz istog regiona...
Pa ne moze ovako, pa ne moze iz iste zemlje, pa sa ovima, pa sa onima...
Ispade da je u startu za svaku ekipu iskljuceno pola drugih klubova...  :D
U svakom slucaju Roma moze pasti na Marakani... Strazbur u gostima? Tu ce biti muke... Bazel pred praznim tribinama, ali se nadam bar neresenom... Tromso bar nereseno, ako nasi uopste u to vreme stignu do gore. U svakom slucaju pobeda i dva neresena i mi odosmo dalje...

^ pa da.
Nas kad je izvukao uopste nije bilo izbora u koju cemo grupu, jedino je E bila dostupna.

Quote from: "supreme"Hmmm, sta znam... Picke iz Niona (Svajcarska) namerno su promenile raspored jer su racunale da ce Bazel lakse da izadje na kraj sa Zvezdom bez Delija, pa makar i na Marakani.

Ne verujem da je to razlog. Evo ovaj iz Bazela ka

Veliki uspjeh je ostvaren samim ulaskom u Ligu Uefa.  ;pivo
 Vjerujem da ova generacija sa Zigicem na celu moze i mora da se kvalifikuje u naredno kolo,pa bilo to sa prve ili trece pozicije.

Sto se tice navijanja ispred stadiona i postavljanja video bima i zvucnika,neznam da li je to uopste dozvoljeno?Jos nisam cuo da se nesto tako slicno desilo ali u slucaju da se desi bice to pravi spektakl. :ruke



Idemo dalje  :sampion
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Pa dobro, meni se ispunila zelja da ne igramo sa ekipama iz slovenskih zemalja (ako je nekome ovo  smesno, neka samo pogleda sta su radili ekipama iz Srbije u poslednjih 10-ak godina - mislim da samo mi imamo prolaz protiv Rotora).
Ne treba biti genije pa shvatiti da mnogo zavisi od prvog meca. Ukoliko protiv Basela osvojimo tri boda, mnogo lakse i opustenije ce se putovati u posetu Deda Mrazu, a tada svasta moze da se desi, pogotovo sto Tromso i ne stoji bas najbolje, a i njima ce kraj sezone biti blizu pa  se moze zakljuciti da nece biti previse svezi. Ono sto moze da nas jebe je, naravno, vreme. Moze da teren bude sa vestackom travom i grejanjem, ali tamo je vec sada minus, jebote.
Roma, pa dosta zavisi od prva dva meca. Ako se iz njih budu izvukla 4 boda, nasi ce biti napaljeni do kraja (o nama da ne pricam :D ). Romi je najvaznije prvenstvo i ne bi me cudilo da na "divlji Balkan" dodju bez par najbitnijih igraca kako bi ih sacuvali od "srpskih koljaca" :rofl .
Iskreno se nadam da cemo do Francuske prebrinuti sve brige (jedino je bitno da udjemo u prva tri, a koji cemo biti je savrseno nevazno).
Dakle, najjace protiv Basela, a onda...
..baklje gore, pesma cigana...

Kazu da je tamo vec sad temperatura ispod nule...  :(

Mislim da sve zavisi od prve utakmice ako startujemo pobjedom posle ce sve biti lakse,pa tako ni eventualni remi u ledenoj norveskoj ne bi bio katastrofalan.Roma izvanredni idividualci slab kolektiv-sigurno padaju na prepunoj marakani,a zadnja utakmica protiv strazbura mozda i nece nista odlucivati naravno pod uslovom da iz prva 3 kola sakupimo barem 6 bodova.Ali ovako realno gledajuci timove koji su nam dosli niko ne moze reci da nam je grupa teska:
Roma 12. u italijanskoj ligi
Basel 1. u svajcarskoj-ali u svajcarskoj ligi
Strazbur 19. u francuskoj ligi jos nemaju pobjedu
Tromso 10. u norveskoj

Sve u svemu ocekujem barem drugo mjesto,mislim da su smijesne price koje sam npr. procitao na hrvatkom sportnetu da je Basel igracki najaca ekipa u grupi,cak jaca i od rome,ipak nista cudno od njih s obzirom da im tamo igra neki petric.

Mislim da ce nam najteza utakmica biti upravo protiv Bazela. Kako zbog praznih tribina, tako i zbog cinjenice da Bazel ima vrlo jak tim i bogato iskustvo iz evropskih takmicenja. Ako iz te utakmice izvucemo remi, ja cu biti prezadovoljan.

Nakon toga sledi utakmica koju MORAMO da dobijemo kako znamo i umemo. Jeste da ce nam hladnoca praviti velike probleme, ali ako zelimo da docekamo prolece u Evropi nema drugog izbora nego da se pobedi Tromso. Nije mi jasno kako su uspeli da izbace Galatu jer Tromso nije ni senka od ekipe iz prosle godine. Prodali su mnogo dobrih igraca, a najbolji od njih Morten Gamst Pedersen je otisao u Blekburn.

Ukoliko uspemo da izvucemo 4 boda iz prve dve tekme, dolazimo do odlucujuce utakmice sa Romom, mada ce to u svakom slucaju biti odlucujuca utakmica. Mozda Roma nije jak kolektiv kao sto ima jake pojedince, ali ne treba se zavaravati da cemo ih lako dobiti. Mada, kako su zapoceli prvenstvo, ne bi me iznenadilo da akcenat bace na njega, a da Kup UEFA zapostave. Ta utakmica ce, ujedno, biti i prava prilika da se Zenga pokaze i dokaze.

Sto se poslednje utakmice sa Strazburom tice, mislim da tu treba da budemo prezadovoljni sa jednim bodom. Strazbur je veoma zajeban domacin i ako budemo dosli u situaciju da u toj utakmici resavamo prolaz u dalje takmicenje, nece biti nimalo dobro.

No, ja sam uveren u kvalitet naseg tima i mislim da, uz malo srece, mozemo u sledeci krug. Ako u prve dve tekme zabelezimo pobedu i remi, sigurno cemo docekati prolece u Evropi.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]