stadion tromsoa hahhaaa :lol:

Pa, nije im bas tako losa temperatura :)
http://weather.yahoo.com/forecast/NOXX0050_c.html?force_units=1


A centrala je sliku "posudila" sa Tromso sajta...

http://www.til.no/ViewDocument.aspx?DocumentID=19
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Nasao sam zanimljiv komentar na B92 sto se tice Tromsoa:

Ja se posebno radujem sto ce zvezda igrati u troms

Pa kakav im je ovo stadion(tromsov) izgleda siri no duzi:)
Nego izleda da se nece igrati u njihovom gradu zbog velike zime,vec na stadionu rozenborga ili u oslu.

Inace, stadion Tromzoa prima 8, a Strazbura 28 hiljada, znaci ako gosti bese dobijaju po 5 % karata onda maximalno moze da nas bude 400 na severnom polu, a u Francuskoj oko 1500...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Kako prenosi Sportska centrala"

Tromso u velikim problemima sa terenom
06.10.05. 09:20

Fudbalski klub Tromso, jedan od protivnika Crvene zvezde u ligi Kupa UEFA u
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Opasno se radujem romi...Najomrazeniji evropski klub sto se mene tiche, lopovska kompanija, mrzim ih jos od razvlacenja i izbegavanja da nam isplate za Sinishu...smradovi, jedva cekam 01.12.
..кажу да причам много...


Imate na Eurosportu Basel-Strazbur.
Francuzi ih razvaljuju totalno, i upravo su poveli ?!?!

Bitna stvar za nas....  odbrambeni igrac Bazela je dobio direktan crveni, Patrik Miler... sto znaci da nece igrati protiv nas..
0-2 je rez.

Odlicno,evo poluvrijeme 0:2,licno mislio sam da je ovaj basel jaci,nadam se samo da svoju snagu nece pokazati u susretu sa nama.

Shta odlichno? Nishta nije odlichno. Igrao sam keca na Bazel i to ce mi upropastiti ceo lepo sastavljeni tiket.
I josh ce sad Bazel morati da se vadi a sledeca tekma im je na Mari. Oni moraju da pobede ili ispadaju.

Dobijemo Bazel i izbacujemo ih, to je odlicno.
I odlicno je sto ce Strazbur da dobije Tromso i osigura prolaz pa ce protiv nas igrati opusteno.

Trenutna tabela

Group EClubs Pld W D L GF GA Pts
Strasbourg 1 1 0 0 2 0 3
Roma 1 1 0 0 2 1 3
Crvena Zvezda 0 0 0 0 0 0 0
Troms
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Quote from: "Johnny Blaze"Bitna stvar za nas....  odbrambeni igrac Bazela je dobio direktan crveni, Patrik Miler... sto znaci da nece igrati protiv nas..
0-2 je rez.

Do jaja, Miler im je stub odbrane, veoma iskusan igrac, igrao je i u Primeri za Majorku. Ne znam da li je ovo bio trenutak slabosti Bazela ili odraz njihovog stvarnog kvaliteta, ali nadam se da cemo uspeti da ih ugazimo u sledecem kolu.

Roma je bez Totija, Kasana i Montele pobedila Tromso, sto mi daje nadu da cemo i mi uspeti da ucinimo isto. Roma je i sa gorepomenutim igracima krs tim, totalno su van forme, nemaju igru, tako da je ovo zaista dobar znak.

Sta reci o Strazburu, za mene zaista neocekivana pobeda. Sto rece Dzoni Blejz, neka oni zabeleze sve pobede do poslednjeg kola, pa da napravimo neku stelu sa njima, posto Piksi ima dobre veze po Francuskoj  :D
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "ENERGIENYC"Trenutna tabela

Group EClubs Pld W D L GF GA Pts
Strasbourg 1 1 0 0 2 0 3
Roma 1 1 0 0 2 1 3
Crvena Zvezda 0 0 0 0 0 0 0
Troms

??? ????? ???? ??? ?? ???? ????????? ?? ??????. ???? ??????? ?? ??? ?????? ?? ?? ?? ?????? ? ????? ????.