pa da vidimo....
glodari bojkotuju mi dolazimo u sto vecem broju i da navijamo za svoj tim  :ruke  :ruke zagrevanje za evropu

:sampion  :sampion



Quote from: "ZeNgA"
Dakle u subotu 15. oktobar 2005. na Marakani s pocetkom u 17:00h,odrzace 125. veciti derbi.S obzirom na trenutnu formu i tradiciju mi smo u prednosti,ali pred veciti sve to pada u vodu. Posebno brine cinjenica da je 9 igraca bilo odsutno zbog obaveza u reprezentaciji i da ce prvi zajednicki trening odrzati danas ili eventualno sjutra.Ipak i pored ovih problema ocekujem pobjedu koja bi nam dala krila u pohodu na sampionsku titulu.

Naravno,ocekujem pobedu.Nece ovi dati gol Stojkovicu nema sanse!Nasi su sad u uzletu pa bi trebalo da ih nokautiramo da se ne vrate vise do kraja sezaone.Vidimo se sutra! :ruke

Ovaj se bash odradio ..  :lol:

Ochekujem laganu pobedu sutra .


Ovo moze da nam bude provjera da se vidi gdje stojimo prije pocetka Evropske turneje,posto boljeg sparing partnera do lige UEFA necemo imati.
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Quote from: "ENERGIENYC"Ovo moze da nam bude provjera da se vidi gdje stojimo prije pocetka Evropske turneje,posto boljeg sparing partnera do lige UEFA necemo imati.
A zar ne mislis da je OFK mnogo tezi protivnik i bolji sparing partner? :)

jaooo ocekuje se poseta od samo 11000 navijaca...slabo,slabo :o

Quote from: "Mikelandjelo"Groblje pu
ari,Tokio,.....

Jos jedna pobjeda.Bravo momci dobra uvertira pred veliki derbi s OFK-om.Juris na titulu!!!!!

QuoteBrate u kom si srodstvu sa vidovitom Zorkom?[/quote

:rofl

Igra i nije bila bas nesto al vazno je da smo pobedili.

:sampion  ;pivo

Quote from: "Mikelandjelo"Groblje pu
 fudbalu je najvaznija jedna stvar, a to su sledece dve... red, rad i disciplina!

Posle ovoga grobare sigurno necu cuti na ulici nekoliko godina a i duze jednostavno zapusili smo im usta a i sve ostale rupe.. :jebanje  :batine  :sampion

ljudi jeli to odbrana pocela da fukcionise ili se to meni samo pricinjava?

Vidjecemo to tek....
Ne moe se suditi po ovoj utakmici, posto partizan nema nikakav napad.

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"ljudi jeli to odbrana pocela da fukcionise ili se to meni samo pricinjava?

Pricinjava ti se, bilo je nekoliko zaista opasnih kikseva, narocito onaj centarsut sa leve strane kada je Radonjic ostao sam ispred gola. Sreca je da mandril ne zna da igra glavom, svaki malo bolji centarfor bi zabio gol samo tako.

Opet smo pobedili bez igre. Lepo je sto konacno imamo rezultate, ali ono sto se juce moglo videti prilicno smara. Duboke lopte na Zigica, malo pravih proigravanja po sredini, Kovacevic polako postaje klon Djenara Gatuza, a odbrana i dalje nema potrebnu cvrstinu. Dace Bog da prezimimo u Evropi, pa da se tim u zimskom prelaznom roku dovede u red.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Zna li neko okle se moze skinuti onaj gol Perovica?

Da li su Dramani i Da Silva bili barem na klupi?I sta se uopste desava sa tim ljudima?E da i kako funkcionise centarski tandem Zigic-Purovic  :D ,kako saradjuju?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org