Sutra, zna se... Svi u Smederevo... Nastavljamo sa pracenjem naseg voljenog kluba i nadam se kao i uvek u SD solidan broj Delija kako iz BG-a tako i iz ostalih gradova...

Vec sinoc groznica, ludilo, organizovanje kako se ide, naravno sve uz pivo pa do 4h ujutro... Od jutros ne mogu da zivim...  Pa reko' da podsetim i ostale, svi koji znaju vec odavno su se isplanirali za sutra...

Sto se tice satnice, nemam pojma... Nek' napise neko... Mada pretpostavljam da ce se igrati oko 14h... Pola sata pre ili kasnije...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

da tacno u 14h je tekma posto sam jutros video najavu prenosa
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Karta za nasu tribinu je samo 50 dinara! Znaci okupiracemo grad. Naravno i ovaj put dolaze Novosadjani.

SVI U SMEDEREVO!

SVI U SMEDEREVO !  Idemo Zvezdo ;pljuga

I prodje jos jedno smederevo... U poslednjih par sezona nam bas ide od ruke, pardon noge u ovom gradu... Kockice se lagano slazu, sve smo blizi tituli, ima kao sto rekoh skoro, jos puno do maja 2006-te, ali sve sigurnije gazimo ka postavljenom cilju za ovu sezonu... I navijacki i fudbalski...

Ovog puta krecem sa drugarima sa dva auta i u opustenoj atmosferi bez previse alkohola i divljanja na smederevskom putu srecemo dobar broj kombija i automobila koji iz glavnog grada idu put stadiona fk smederevo... Ispred stadiona krkljanac sa kolima, pomislili smo da je fenomenalna poseta a ono nikad manje ljudi u duelima CZ i SD...
Naravno ova konstatacija ne vazi za nas... Nasa tribina solidno popunjena, znalo je tamo da bude i bolje, ali i ovako je bilo ok... Puno zastava na ogradi, dva megafona, bubanj, i svi preduslovi za dobro navijanje su tu... Tako je i bilo... Standardan repertoar, uz malo duze pevanje sada vec poznate: "Napred Zvezdo, samo napred Zvezdo, najbolja si ti, uvek ispred svih Zvezdo"... I u duzoj varijanti od ostalih je bila:"...Neka grmi nek se trese ceo stadion... Za slavu nase Crvene Zvezde koja je svetski sampion..."... Praceni uz nesto brzi ritam bubnja pevamo i:"Zvezda, ale ale ale ale...Zvezda" na melodiju Brazil i to deluje bas gotivno, tribina se primila i to se pevalo vecim delom i drugog poluvremena... U tom periodu tekme stajao sam do jednog casual lika iz kraja (KB) koga ovom prilikom pozdravljam i pohvaljujem njegove glasovne mogucnosti... Ne nije ovo privatizacija foruma, samo eto tako... Nego da nastavim dalje, izvinjavam se...

Kao sto rekoh brojnost solidna, do hiljadu ljudi na tribini, samim tim i u kopu, jer je cela tribina stajala i pevala... Mozda je trebalo sve to da bude glasnije, ali cini mi se i to sam i prosli put skapirao da iako extra izgleda, stadion ima losu akustiku, pa nije neki reper za pevacka izdanja navijackih grupa... Na pocetku II poluvremena extra odradjena dimljada sa po nekom bakljom... Znaci ljubicasti (crveni) dimovi koji da li zbog vetra ili su bili toliko jaki u sledecih desetak minuta prave nevidjenu dimnu zavesu na tribini, nista se nije videlo, a kasljalo se na sve strane... Cujem cak od druga koji je gledao na TV-u da se Purovic gusio od dima i da su morali da mu ukazuju pomoc, neko povracanje i sl... Znaci strasno... Kasnije tokom celog drugog dela igre sporadicno se uz pesme pale po dve-tri baklje i to odrzava dobru atmosferu... Umalo da zaboravim, 3:0 je bilo vec u 29-om minutu i uz svaki od golova isla je pesma koja nije prekidana vec je postajalo sve glasnije i glasnije... Momci su ispraceni sa Sampioni... To i zasluzuju, dobro su igrali, ustvari taman koliko je trebalo, ne treba se trositi previse... Svi znate da su grobari pukli od vozdovca pa je i to uticalo na jos vece zadovoljstvo zbog povecanja prednosti na glavne rivale za titulu, a ne zbog njihove nesrece ili sto ih mrzimo kako neki imaju trip...

Eto, ako sam nesto zaboravio nek' me dopuni neko, uglavnom jos jedno odradjeno gostovanje, Delije uvek uz svoj tim, samo nek' nastave sa pobedama, to nam je najveca satisfakcija za sve...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Odlicno je bilo danas.
Hit je svakako "Na celom svetu mi je sve..." u ubrzanom izdanju,bas je extra zvucalo.
Dimijada odlicna, evo sad gledam SOS, Purovic kaze da mu je pozlilo jer se nagutao dima :)
E, da, valja pohvaliti i paljenje baklji svakih par minuta u drugom poluvremenu, one su bas davale doprinos atmosferi.....

Uglavnom si sve rekao extra je bilo moram da pohvalim momke koji su udarali u bobanj(mislim da je bio i jedan moj sugradjanin)pozdrav za njega...Sve je odradjeno do kraja maximalno!!! :megafon  :ruke

A sada sto niko od vas koji ste dolazili kolima i kombijima nije video,u povratku ka a.stanici na mozda nekih 500m do stanice,cuje se iz pozadine evo ih i zaletanje bila je to manja grupa koja je napala ali mi smo ih najuruli i pobegli su ko misevi kao i njihova druga grupa koja je pokusala da nas presretne,neki su bezali njihovi od nas i ima li su srece sto ih je murija navatala jer bi ih mi izgazili :batine  :D !Ja sam se slomio kad sam jurio i malo sam se izdrljao na kolenima jbg da nisam pao mozda bi nekoga uvatili ovako .... :(
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Две ствари које су на мене оставиле утисак после ове текме су :

- Интензивније навијање после примљеног гола. Ово нам се понавља после текме са Вождовцем, већ неки пут, што значи да нам је прешло у навику и да резултат дефинитивно више не утиче на навијање.

- И поред троструког претреса, пуно пиротенике, која је обојила суморан кишни дан. Мислим, шта рећи... ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!



Quote from: "radomir"А слике? :bes

Evo ih u galeriji... Zahvale BB-u.

Sto se tice sledeceg gostovanja (Novi Sad), tu cemo verovatno imati jednog ili dvojicu na terenu.

Novi Sad je nas grad ima vise nasih nego njihovih ''navijaca''  :)

U Smederevu je bilo dobro a sad svi u Novi Sad !  Napred   Zvezdo ;pljuga



Pozdrav!

Quote from: "goblins"Novi Sad je nas grad ima vise nasih nego njihovih ''navijaca''  :)

U Smederevu je bilo dobro a sad svi u Novi Sad !  Napred   Zvezdo ;pljuga



Pozdrav!

Gde zuris u NS pa u sredu je kup tekma na Marakani sa Mladost Pg, pa u subotu opet na Marakani dolazi Javor, pa Bazel, pa tek onda Novi Sad.
Predstoji nam burna navijacka jesen!!!


Quote from: "Johnny Blaze"Mladost
Javor
Bazel
OFK
Zemun
Novi Sad

Mladost
Javor
Bazel
OFK
Zemun
Tromso
Novi Sad

Da, da, Tromso.... previd.
Uglavnom jasno je da je prerano za pricui o novom sadu.

Kao sto je i jasno da ovaj topic nije za tu pricu tako da...