Дакле све је јасно... Они који су били у среду не требају посебну позивницу за сутра, а остали су је добили у виду званичног саопштења Делија... Сутра сви на Маракану... Безгранична подршка, глас и дланови да остану на стадиону, ко не планира да оде кући промуко и бридећих дланова боље да и не долази на север...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


...a i ulaz je je besplatan,zato prosetajte malo do Marakane,svi!



Da ne otvaram novi naslov bez potrebe, ubacite ovu fotku u galeriju - nema je nigde, a stvarno je vedna paznje!


Овог пута почињем од краја... Феноменалан испраћај фудбалера са терена уз бакљаду и песму "Храбро Звездо против базела" на мелодију "напред Звездо але але але" и "Згази их све" на мелодију "Звезда оле"... А онда играчи после пар минута излазе на бис и поклањају се северу који је за разлику од осталих делова стадиона остао на својим местима још десетак минута после завршетка утакмице... Све је зачињено са "нека вечерас свако зна"... Стварно сјајно... Прави подстрек за играче и додатни мотив јер су видели за кога играју у четвртак и кога ће болети сваки њихов неуспех и кога ће обрадовати до неба евентуална три бода против базела...

Мислим да су оних десетак људи који су остали на западу и истоку, редари, као и неколицина фоторепортера  видели сцену која се виђа једном у много много година... Ја сам се најежио... Могу мислити како је то изгледало са стране... Пар хиљада људи колико је овај пут бројао север је грмело а на терену нигде никог... Још увек сам под утиском па можда и не могу да нађем праве речи за оно што се дешавало последњих пола сата утакмице на Маракани...

Од самог почетка све је било како треба... Прохладно време је нажалост вероватно утицало на посету што се тиче запада и истока, али север је био на по мени очекиваном нивоу што се тиче бројности... Песма од самог почетка, стандардан репертоар, пар новијих песама које се форсирају у последње време и Звезда за то време плете мрежу око противничког гола... Певање је било солидно, мало је било проблема док горњи део трибине који је вероватно пропустио Смедерево није ухватио бразилски ритам песме "на целом свету ми је све"... Све остало ок...

II полувреме почиње кореографијом из два дела, са леве стране грб Звезде, десно грб Делија... И порука испод кореографије "нека нас се плаши европа"... И наравно неизоставна пиротехника која је овог пута имала проблема са ветром... Наставља се стандардним песмама, чини ми се доста боље него у првом делу јер је и овог пута већи део људи каснио на стадион... последњих 15-так минута певају се песме које сам споменуо на почетку и после малог увежбавања то је звучало екстра... Једно сасвим добро издање данас, мада увек остаје она прича да ми то можемо и морамо боље...

На крају још једна победа нашег вољеног клуба, али остаје велика туга што нећемо бити у нашој другој кући онда кад је то најпотребније...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Већ сам написао на Делије.нет да ми је пуно срце због онога што се дешавало од 80. минута,па на даље.За тако нешто се живи,да би једног дана имао шта да причаш својим поколењима,да имају на кога да се угледају,кад једног дана они буду водили север.Овакве ствари дају мотивацију играчима да гризу до коске,да схвате за чије боје и за чији грб се боре.
Звездо гази их све,Звездо гази их све,гази их све,Звездо гази их све...
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Zgazi ih sve, sa Z :)
Nase najbolje izdanje ove sezone, u svim segmentima.... i ne samo ove..

Sve je bilo extra danas na nashem najvecem stadionu. Chak je i sunce grejalo i nije bilo vetra na stadionu a motivacija za pevanje nije falila. Baklje, koreografije, sve je bilo tu...
Samo se nadam da smo 90ominutnim+15 minuta posle tekme, dokazali nashim igrachima koliko bi nam znachila pobeda protiv Bazela.

Evo jedne lepe fotke sa oficijalnog sajta:


ko nije danas bio na stadionu tesko ce skontati koliko je dobro bilo..cestitka svima koji su ostali trece poluvreme..
a imam bolest kojoj nema leka.....

лудница!!!

како је екстра испала корео, и на крају онај бис...савршено!!!

пОзДрАв!!!