Prvo molio bi moderatora da ovu temu stavi kao lepljivu ako je moguce hvala.
E ovako ovo je poziv svim delijama iz N.Sada da se ujedine,
da se okupljamo jednom nedeljno na sastanku da se
skupi nekii kesh,kolicina bi zavisila od broja clanova znachi shto vishe clanova manje kesha,za shalove zastave i da se iznajme busevi koji bi vozili na svaku tekmu da ni prevoz vishe ne bude problem,da se iznajmi neka prostorija koja bi bila nasha druga kuca,zajednichki klub
gde bi svako mogao da izbleji i da popije sok,kafu,pivo...
ovo je za sada samo ideja koja bi uz samo malo muke mogla da
uspe i da bude to veoma lepo odradjeno
molio bi sve novosadjane da ostave svoj post pa da vidimo na chemu smo i da li moze biti neshto od ovoga
Pozdrav
amo ti...

Ја  сам одувек био за то тако да.....увек смо били растрзани на 500 страна.....било је и крајње време да се нешто уради!!!

Prava ideja,kad cemo ako ne sad kada smo u najvecem usponu.
Sigurno je da postoji interesovanje.... ali treba to malo detaljnije i ozbiljnije.

Unity PK napisi mi na PM ko si! Verovatno se znamo ali ipak napisi. Pretpostavljam da si ili M. ili B.
Nije losa ideja ali nije za internet!!!

Ja sam za to da se nesto organizuje u NS! Samo treba natripovati masu da dodje na taj zakazani sastanak. A ono da iznajmljujemo neki lokal je totalno glupo jer:1. puno kosta 2. koce placati 3. bolje za te pare uraditi 2-3 odlicne koreografije ;pljuga

Quote from: "DNS"koreografije ;pljuga
ispravka bakljade :lol:

Катастрофа! (мислим на цео топик)

Quote from: "Serbiano"Катастрофа! (мислим на цео топик)

Биће боље namigivanje !

Quote from: "Serbiano"Катастрофа! (мислим на цео топик)
samo mi reci zbog chega
amo ti...

Quote from: "Unity PK"
Quote from: "Serbiano"Катастрофа! (мислим на цео топик)
samo mi reci zbog chega

Pa zato sto ovakav topic ne moze da ima vise od 1 posta. Tvog predloga. Ostali mogu samo da odobravaju ideju ili osporavaju ali ne i da raspravljaju o temi jer ona nije za internet.

Quote from: "маникомио"
Quote from: "Unity PK"
Quote from: "Serbiano"Катастрофа! (мислим на цео топик)
samo mi reci zbog chega

Pa zato sto ovakav topic ne moze da ima vise od 1 posta. Tvog predloga. Ostali mogu samo da odobravaju ideju ili osporavaju ali ne i da raspravljaju o temi jer ona nije za internet.

У духу овог поста.....