bilo lepo sve u svemu prvo poluvreme shto se tiche navijanja
dosta loshe,ali zato u drugom grmimo,solidna bakljada
shta ja znam igra fudbala manje vishe,lep dan u bg-u
posle svega
amo ti...

lepo je bilo danas
jeste da smo stigli sa malim zakasnjenjem ali nema veze
najjace je bilo kad su B.U podigli koreo a mi zapevali PONOS GRADA
cini mi se da se dojaja zvucalo
navijanje  bolje u 2 poluvremenu
solidna bakljadica

extra dovikivanje sa zapadom
dobro je to sto se pevala uz bakljadu pesma
ooooooooooooo ZVEZDA nanananananananana ZVEZDA a ne pune tribine ludih navijaca
i uz NANANANANANANANANA vrteli se salovi, EXTRA

kad nas je bilo ovoliko na OFK-i bice nas jos vise na ZEMUNU

aj pozdrav

Utakmica sa OFK Beogradom ostace obelezena najmasovnijim odlaskom sabackih delija na jedno domace gostovanje. Naime, i pored nesrecnog poraza od Bazela u prvom kolu lige UEFA, veliki broj Delija odazvao se pozivu da po ko zna koji put stane uz klub u teskim trenucima i pokaze igracima da imaju podrsku bez obzira na trenutnu formu ili rezultate.

Krenimo redom. Za ovu priliku bio je iznajmljen mini bus sa 33 mesta i sa prilicno prostora za stajanje. Iako je dogovor bio da se nalazimo u 10h, veci deo ekipe na ugovorenom mestu bio je znatno ranije (imajuci u vidu da se utakmica igrala u Nedelju, te da su mnogi propisno "ispostovali" vikend izlazak, jasno je koliki je znacaj ova tekma imala za sve nas). Nakon uobicajenog zagrevanja uz koje pivo i neizbeznog sakupljanja para za bas, na put krecemo oko pola 11, nas 35. Atmosfera u basu bila je na zavidnom nivou, uprkos vidnom umoru zbog neprospavane noci. Bez vecih zadrzavanja tokom putovanja na Karaburmu stizemo nekih pola sata pred tekmu i nalazimo se sa ostatkom ekipe, njih sest, koji su zbog faksa ili drugih obaveza vec bili u Beogradu.

Samu utakmicu pored gromoglasnog navijanja, obelezili smo i paljenjem desetak dimnjaka, crvenih i zutih, pocetkom drugog poluvremena. Povratak za Sabac protice u prepricavanju navijackih dogadjaja, sabiranju utisaka sa tekme i naravno ispijanjem "lavova" i "jelena".

Sve pohvale za odziv i dolazak na tekmu u tolikom broju.. Neka vas na Zemunu bude jos vise..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Pesma "Napred Zvezdo,samo napred Zvezdo,najbolja si ti,uvek ispred svih Zvezdo" je juce otpevana lagano,efektno bas kako treba,ali mi se cini da ce biti jako tesko otpevati je u tom tempu na nekoj vecoj tekmi gde se redovno brza.Kada bi 14000 ljudi uspelo da se uskladi mislim da bi ova pesma zvucala extra!

svaka cast svima koji su bili na karaburmi...
na tv-u je zvucalo mnogo dobro!
bilo je i 5-6 likova iz podgorice na utakmici...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]


Bravo za sabcane! Samo odrzite ekipu na okupu, omasovljavanje manje vise, odnosno doci ce s vremenom, samo nastavite da dolazite na 'male' utakmice!

Za  momke iz Sapca svaka cast za dolazak tolikog broja ljudi iz tog grada iz znam neke od vas . Dostava vas ima za sada i treba da budete redovni na svim tekmama i vremenom ce vam se grupa iskristalisati.  Ne kazem da ste dobri za sada svaka cast  i sve je to ok ali morate raditi na organizaciji i primanja ljudi u vasu grupu.

Sve najbolje momci i samo tako nastavite!