Ponovo je aktiviran CHAT delije caffea. Okupljanje je posle 23h, uglavnom svakog dana, a najvise utorkom i nedeljom. Preko foruma (na ovom topiku ili privatno) se uvek mozete dogovarati oko nalaska na chatu. Chat se nalazi na serveru irc.krstarica.com gde je takodje smestena i #tribina i ime kanala je #delije-caffe.

Pristup preko jave se ide na ovaj link:
http://www.krstarica.com/lat/pricaonica/

I kada udjete na neki od ponudjenih kanala, kucajte /join #delije-caffe da bi ste usli na nas kanal.

Ukoliko ste korisnik mirc-a, moci cete da udjete na sve kanale krstarice ukoliko ste registrovani. da bi ste se registrovali kucajte /ns register sifra email
i onda ce vam stici sifra na vas email. Identifikaciju vrsite komandom /ns identify sifra.

Urednici kanala su:
KBB
Baklja
Pertla
Casual
i ja.

Ima par forumasa koji dolaze na tribina chat (koji su cigani), a nisu urednici.

Quote from: "KizaLion"Ima par forumasa koji dolaze na tribina chat (koji su cigani), a nisu urednici.

:)

...и ја...Видимо се namigivanje

Valjda sam i ja tu negde ;)
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

OK ja sam ceo zivot na irc .
NIsam znao za ova 2 kanala evo idem da ih posetim poz

Nadam se da ce se kanali poput #delije-sever, #najvece delije, #delije-srbija i slicnih nekako pogasiti jer je sramota sta se sve tamo pise i ko sve pise...
Dobar potez delije-caffea, neki urednici su vec iskusni u tom poslu...  :)
Vidimo se...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Mogu vam reci da je slaba poseta
Samo je Baklja tamo i niko vise

Pa nemoj tako i Savacium i ja smo tamo svako vece uz Baklju namigivanje

Btw. Ja sam bio u nedelju posle ponoci i tada nije bilo bas nikoga,a Kiza rece da su najveca okupljanja utorkom i nedeljom...

I sam i ja svako vece, ali ne pod ovin nickom :lol:

Quote from: "North_RS"Mogu vam reci da je slaba poseta
Samo je Baklja tamo i niko vise

a i Baklja je uvek off...znachi nema nikog.

Nije bilo neke specijalne teme zbog koje bi se dolazilo na chat. U ponedeljak u 22h je okupljanje na chatu. Razlog je gostovanje u Niksicu.

Quote from: "KizaLion"Nije bilo neke specijalne teme zbog koje bi se dolazilo na chat. U ponedeljak u 22h je okupljanje na chatu. Razlog je gostovanje u Niksicu.

И окрени-обрни причаћемо о рибама :D

Quote from: "KizaLion"Nije bilo neke specijalne teme zbog koje bi se dolazilo na chat. U ponedeljak u 22h je okupljanje na chatu. Razlog je gostovanje u Niksicu.

A zasto ne bi bilo okupljanje petkom i subotom,pred tekme i sumiranje utisaka posle tekme.

Quote from: "KizaLion"Nije bilo neke specijalne teme zbog koje bi se dolazilo na chat. U ponedeljak u 22h je okupljanje na chatu. Razlog je gostovanje u Niksicu.


Кизо држим те за реч............е да реци бакљи ко сам пошто дечко неиде на овај форум и незна ко сам.................

Trenutno nas ima oko 10 ljudi na chatu. Ko zeli neka dodje sada.

A sada jedno imbecilno pitanje:
Sto se ne povezemo preko Windows messengera,mislim lakse je a i sigurnije :D

Quote from: "bojan"A sada jedno imbecilno pitanje:
Sto se ne povezemo preko Windows messengera,mislim lakse je a i sigurnije :D
zato sto ga verovatno nemaju svi, a i velika vecina je na drugim kanalima na irc-u tako da...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Stvarno ljudi,kad nemate sta uvece da radite,dodjite malo na chat da blejimo,da se zezamo...Otprilike nas je svako vece 3-4 na delije-caffe kanalu...Bilo bi lepo da nas nekad skupi bar 10-ak,kao sto vec rekoh,bez nekog posebnog povoda namigivanje

Koje ste vi cave sto niste juce dosli na chat  :D  :batine

Tako blejim po krstarici, pa ajd i na ovaj kanal :D