Ne znam prosto sta da mislim,super je branio za nas klub,videlo se da igra srcem i da je to nesto i izvan suve profesionalnosti i odradjivanja.I upravo zbog toga mi ovakav potez s' njegove strane nije jasan.Nemojte da pricamo pricu kako se on nije nista pitao,to je smesno...Itekako se pitao i zapalio je,zbog toga ga licno ne krivim jer generalno iz ove zemlje i iz ove lige treba otici,sta otici-pobeci.Ali nemoj onda da par dana pre toga na sav glas pricas svima kako ostajes,kako zelis LS na MARAKANI,kako ne bi otisao nikad.To je vec jadno,bedno i krajnje bezobrazno,sa te strane on nije bar prema nama ispao covek.Svaka cast na odbranama,zbog toga sto je bio samo godinu dana pitanje je i da li cemo ga uopste pamtiti,ali mislim da nas je izdao i da je otisao sa bitke kada nam je bio najpotrebniji.
A sto se tice ovih iz uprave,i oni nam pricaju bajke te kako nema prodaje igraca,kako se pravi jedan jak homogen tim za LS.Pricaju kako zele da jedna generacija igra zajedno najmanje 2-3 godine,pa kad napravi nesto da se rasproda.A vidite sta se desava,odlazi Zigic,verovatno Dudic,ne daj boze Kovacevic,i neka ode jos jedan koji nije bio predvidjen da ide(kao Stojkovic) i sta onda?Ponavlja se ista prica kao i svake sezone,ponavlja se prica stare uprave kako para nema...Ok,ja i ne mislim da ih ima,ali nemojte nas onda lagati sa raznoraznim spomzorskim ugovorima ta sa Deltom,pa sa Tojotom,itd.Nemojte nam mazati oci i davati povoda da mislimo da je klub stao na noge i da ima para.Ako uprava ne dovede adekvatnu zamenu za Stojkovica,ako ne dodje Disljenkovic ili neko ko bih mogao da ga zameni-ovo ce biti najveci skandal koji je ova uprava napravila do sada...
;pljuga

______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Као прво: Није нас заслужио својим играма за ових годину дана да има овакве хвалоспеве!
А друго: Није крив што су га продали!

хвала, довиђења, лаку ноћ!