Negde sam procitala da je Frej potpisao za Fiorentinu.
Kada smo kod kazni, one prete polovini italijanski klubova. Verovatno jedini nacin da se Inter docepa titule :D .
..baklje gore, pesma cigana...

Interu nista od titule jer onda nece biti prvaka ako se Juveu oduzme titula. :nene

Bilo kako bio jedino sto zelim je da titula ostane na Mari, probamo uci u Ligu Sampiona i resiti se dugova.

Quotekiki Posted: Tue May 16, 2006 10:12 pm    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

Negde sam procitala da je Frej potpisao za Fiorentinu.
Kada smo kod kazni, one prete polovini italijanski klubova. Verovatno jedini nacin da se Inter docepa titule  .

Treba da likvidiraju celu seriju A,zatim da Torino AC vrate u novoformiranu poštenu ligu i da Torino bude doživotni šampion Italije :)

Jel ste izvalili kako se citav sljam iz bivseg FSJ seli polako,korak po korak,u NASU Crvenu zvezdu? :batine Prvo Piksi,pa Lekovic,pa mozda dodju Ilija Petkovic ili Okuka ...Uzas!Taj isti Petkovic je koliko znam pljuvao nas sever...Strasno braco....
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Kako bi bilo da se prestane sa vredjanjem Piksija i uprave.  :boks

http://en.wikipedia.org/wiki/Bojan_Djordjic

A ovaj decko?

Mislim da njegov povratak ne bi bio promasaj. Ne znam sta vi mislite? Posebno iz ralozga sto je Lukovic otisao. Decko je jos uvek relativno mlad za fudbalere.

Djordjic je ljevi ofanzivni igrac, dok je Lukovic ljevi bek, tako da ovaj prvi ne bi igrao na toj "obrambenoj" poziciji. Osim toga, za ljevu stranu imamo vec "genijalce" Perovica, Trajkovica, Mudrinica, tako da bi bilo dosta guzve na ljevoj strani. Ipak, mislim da je bolji od ova gore 3 navedena igraca.

komentar sa jednog foruma:

"Ja sam siguran da od nas retko ko ima 100 evra u novčaniku. Jer da ima znao bi kako se zarađuju pare. PS.Čast izuzecima..
Zato nam i ide u ovoj državi ovako jer svi hoće da se obogate preko noći i da promene život.
Ovi komentari u posljednja dva, tri dana zvuče odprilike ovako...
Imam 20000 duga a treba da pravim kuću. Uzeću kredit još 20000 kredit pa ću ga uložiti u kladionicu i sta mi bog da...

Braćo, tako se ne posluje... Tako se kocka. A Zvezda nemože da se kocka ona mora da bude stabilna.




1. Vrednost tima Crvene Zvezde na transfer sajtu od Fife je 40 miliona evra. (Žigić 8, Basta 5, Janković 5, Perović 2,5, Luković 2,5)
2. Samo poređenja radi, Pakistan je vredan 23 miliona a najskuplji igrač je Nenad Brnović sa 1,8 miliona. Dinamo iz Zagreba vredi 25 miliona a najskuplji igrač je Eduardo da Silva sa 4 miliona, a posle njega su svi ispod 2. Hajduk iz Splita je 22 miliona vredan a imaju isto samo jednog igrača koje je iole vredan a to je Kranjčar sa 5 miliona. Svi ostali su ispod 1,5.
3. Imamo dug koje je oko 7 miliona.
4. Godišnji troškovi su oko 5 miliona.

Prodati: Stojkovića 2,5 miliona, Zigića 8 miliona, Lukovića 2,5 miliona. To znači da bi inkasirao 13 miliona.
Vratilo bi 7 miliona a u pojačanja bi uložo 4 miliona. Taman toliko da možemo da osiguramo prolazak u Ligu Kup UEFA. A ako imamo sreće i Ligu Šampiona. Mada cilj bi bio Liga UEFA. Sa ligom Kup UEFA bi osigurao i pokrio troškove za narednu godinu.

Ovde nisam računao pare od sponzora koje neverujem da su velike ali siguran sam da bi inkasirao jos 1 do 1,5 milion.

I tako bi za 3 godine bili sposobni da igramo u Ligi Šampiona zahvaljujući stabilnosti i igračima koji bi igrali po 5, 6 godina u Zvezdi."

Znam, ali verujem da ce nam upravo zbog odlaska Lukovica nedostajati kvalitetni centarsutevi sa leve strane. Jutros sam ga gledao na Sportklubu dok je igrao za MU.

Stvarno poseduje kvalitet.

Quote from: "Бока"http://en.wikipedia.org/wiki/Bojan_Djordjic

A ovaj decko?

Mislim da njegov povratak ne bi bio promasaj. Ne znam sta vi mislite? Posebno iz ralozga sto je Lukovic otisao. Decko je jos uvek relativno mlad za fudbalere.


a jos kada se zna koliki je zvezdas.......

nikad nisam razumeo dzajica i co. sto su se tako lako odrekli njega.

ali nema puno stvari sto sam ja ruzumeo u dzajino vreme.

Pored Ramba sigurno da bi njega(Djordjic) najvise voleo da vidim u timu!Ne tako davno pricao sam s'njim,koliko sam video on ne bi imao nista protiv,cak bi i voleo opet da igra u Zvezdi.Trebalo bi da je sad u Plimutu.

Ja sam o Djordjicu pocela da razmisljam jos pre mesec-dva. Milijas nije sposoban da igra po boku (spor je), a na toj poziciji imamo samo Perovica, po potrebi Mudrinica (jos sporiji od Milijasa), Suzukija (desnjak je) i vec pomenutog Milijasa. Ponekad i Bosko tu odigra. Mislim da bi nam Djordjic legao posto ima odredjeni kvalitet, to je njegova urodjena pozicija i ciganin je do koske, ali je pitanje da li se o njemu uopste razmislja.
..baklje gore, pesma cigana...

А ја почео да размишљам о Крупниковићу (одличан нападач, дао многе важне голове, један од најбољих стрелаца у нашој лиги 95те године), Дарку Ковачевићу (за нијансу слабији), као и одбрамбеним играчима Јовану Станковићу, Горану Ђоровићу, Његушу, Буњевчевићу...

Kizo zaboravio si:     :D

Djordjica nije tako tesko dovesti vise.Nije vise vezan ugovorom za Mancester

Sta je sa Zilicem iz Rijeke,jel neko razmisljao o njemu.Rijeka je druga tamo samo zahvaljujuci njemu.

Nema sta, politika kluba je prava za ligu sampiona.Svaka cast...
:bes
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Политика клуба???! Пре бих рекао политика пиксија... Али се слажем са тобом свакако, све то иде ка лиги шампиона  :finger
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

malo povjerenja nikom ovde nebi bilo odgoreg. sacekajmo kraj Juna pa da vidimo gde stojimo. Ako smo u istim govnima ko i danas, svaka cast onima koji su shvatili ranije, ali ako nismo onda sve ovo za dzabe.

prodati su igraci, a licno piksiju vjerujem kad kaze da ce biti dovedene adekvatne zamjene.

Smirimo zivce i sacekajmo. kraj juna nije daleko.

Al serete ko trudne foke! :rofl

Dzaju ste trpeli neznam koliko godina(a sta na sve nije radio) a o Piksiju serete vec posle 1 sezone.

Da bi se Piksijev rad mogao oceniti potrebno je da prodju jedno 4-5 godina.Jer ko se nada da cemo iz prve u LS (daj boze) mislim da treba malo realnije da razmisli.