Pantelićeva plata će biti tolika za 3. godine, a nama pripada 1,5 miliona za obeštećenje. Mislim da je na pozajmicu otisao za nekih 300.000-350.000 eur.

9 miliona za 3 godine!!!!!?????????

on tih para ne vredi ali ako su se tako dogovorili onda neka mu je sa srecom.

malo je zvezda dobila.


zna li iko koliko smo dobili za djokaja???

Nedeljna plata mu je oko 60000 evra, verovali vi ili ne. Sto je dosta dosta je

Iskren da budem nisam bas upucen u cifre koje su u kalkulaciji oko transfera Marka Pantelica.Ali znam da je prvenstveni dogovor bio da Pantelic ide u Hertu na pozajmicu do kraja sezone uz mogucnost okupljivanja njegovog ugovora od strane Nemaca.Naravno nemci su sa ZVEZDOM napravili takav ugovor da se na kraju sezone(kada istekne pozajmica) oni prvi pitaju oko Pantelica,i tek kada bi oni rekli NE,tada bi ZVEZDA mogla da stupa u kontakte sa drugim klubovima.Ali ocigledno da su oni vrlo zadovoljni ucinkom ovog ZVEZDINOG igraca i da su vrlo konkretni u konacnom otkupu istog.Tako da ce od sledece sezone Pantelic i zvanicno postati clan Berlinske Herte.Ponavljam da nisam bas upucen u cifre,ali mislim da bi realnije bilo da za njegov tranfer dobijemo 1,5 miliona.Stvarno bi bilo nerealno da dobijemo 9 milona kolko je neko od vas spomenuo,to su prazne price... ;pljuga


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

9 miliona mu je plata za 3 godine ugovora sa Nemcima ili jednostavnije 60000 evra nedeljno plus premije, a Zvezda zvanicno dobija 1,5, i ja mislim da bi mogli da zavrsimo pricu o Panti, jer je sve receno. :)


Pozz

Cao momci!

ovo sa 9 mio je totalna desinformacija. Citao sam je i na B92. Nas klub je dobio - po opciji - 1,5 mio. obestecenje, dok je Marko potpisao ugovor na 3 godina tezak 3 mio. €- brutto!!! Dakle, imace godisnju platu od 1 Mio brutto, sto bi otprilike trebalo biti nesto vise od 500.000 € netto po godini. Hertha ima inace 35 Mio. € duga, tako tih 9 mio. nikako ne bi mogla platiti-cak se htjeli Pantelica da jos jednu sezonu pozajme, onda znate, koliko je sati kod njih.

Poz.

Quote from: "DelijaHH"Cao momci!

ovo sa 9 mio je totalna desinformacija. Citao sam je i na B92. Nas klub je dobio - po opciji - 1,5 mio. obestecenje, dok je Marko potpisao ugovor na 3 godina tezak 3 mio. €- brutto!!! Dakle, imace godisnju platu od 1 Mio brutto, sto bi otprilike trebalo biti nesto vise od 500.000 € netto po godini. Hertha ima inace 35 Mio. € duga, tako tih 9 mio. nikako ne bi mogla platiti-cak se htjeli Pantelica da jos jednu sezonu pozajme, onda znate, koliko je sati kod njih.

Poz.


Super odakle informacija?

Upravo sam procitao na eurosportu da je Zigic u pregovorima sa Arsenalom a spominje se i neka izjava Arsena Vengera o tome kako Zigica treba dovesti sto pre jer je to igrac koji posle svetskog prvenstva moze biti samo skuplji.....Iskreno voleo bih da se posao zavrsi sto pre ,kako zbog Zige tako i zbog nas.......

Quote from: "nikola82"Upravo sam procitao na eurosportu da je Zigic u pregovorima sa Arsenalom a spominje se i neka izjava Arsena Vengera o tome kako Zigica treba dovesti sto pre jer je to igrac koji posle svetskog prvenstva moze biti samo skuplji.....Iskreno voleo bih da se posao zavrsi sto pre ,kako zbog Zige tako i zbog nas.......
Pa ako verujes u Zigiceve sposobnosti da da par golova na svetskom, tj. da ima neko u reprezentaciji da mu centrira, onda bi voleo i zbog nas i zbog njega da ga prodaju posle SPa. Njemu veca plata, nama vece pare. Naravno, uvek postoji rizik da se on povredi, ili da odigra katastrofalno...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Info je ovdje iz svapskih medija, te izvora blizu tog kluba! Ta plata je vec bila dogovorena, kad se je Herta sa Zvezdom za 1,5 mio. € dogovorila!

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "nikola82"Upravo sam procitao na eurosportu da je Zigic u pregovorima sa Arsenalom a spominje se i neka izjava Arsena Vengera o tome kako Zigica treba dovesti sto pre jer je to igrac koji posle svetskog prvenstva moze biti samo skuplji.....Iskreno voleo bih da se posao zavrsi sto pre ,kako zbog Zige tako i zbog nas.......
Pa ako verujes u Zigiceve sposobnosti da da par golova na svetskom, tj. da ima neko u reprezentaciji da mu centrira, onda bi voleo i zbog nas i zbog njega da ga prodaju posle SPa. Njemu veca plata, nama vece pare. Naravno, uvek postoji rizik da se on povredi, ili da odigra katastrofalno...

Pa po meni bi bilo bolje da se odmah Zigic proda nego da se ceka Sp...
Prvo postoji velika verovatnoca da neki igrac na Sp eksplodira i odigra odlicno a da pritom ne bude toliko skup i onda da se time obori cena Zigicu...
Druga stvar znamo svi  kakvoj grupi igramo na Sp i velika je verovatnoca da se Zigic tamo ne pokaze u najboljem svetlu...
Treca je da znamo da reprezentacija ne igra bas napadacki fudbal tako da i to umanjje sansu napadacima da se pokazu...
Ali opet ko ce ga znati,mozda na Sp reprezentacija odigra odlicno a Zigic postane vodeci igrac...ko zna videcemo...
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

ja nemogu zamisliti kako cemo igrati kvalifikacije za ligu prvaka bez zigica,s njim bi prosli sigurno ali ovako :nene

Vazi da bi prosli.

Vidim da smo sa njim igrali na porlece u Kupu UEFA.  namigivanje

Ma nije on bre nezamenljiv. Svi vi koji ga dizete u nebesa setite se samo prica kada je dosao... X ljudi mu se smejalo i kako je pricao i kako je igrao...

Zigic je vrhunski igrac i to ce pokazati i u Arsenalu ili bilo kom drugom klubu. Mene brine ko ce od ostalih igraca otici... Voleo bih da ostane cela prva postava, a da vidim ledja ekipi "snova", a mislim da ne treba ni da naglasavam koji su to igraci...

Receno je vec, ide Dudic, vjerovatno i Kovacevic, smorio je vec... i Lukovic ako se rusi otvore.

Licno mislim da ce nas napustiti trojica standardnih igraca - to su vec navedeni: Dudic, Kovacevic i Zigic. Dok ova prva dva mozemo svakako da zamenimo, sa ovim zadnjim ce to biti veoma tesko, ali ja vjerujem u Pixija i Diku, tako da cemo nekako gurati i bez Zigica. Za Dudica da dodje Caillet, a za Kovacevica Jelenkovic, mislim da bi to bilo ok. Ali, vidjecemo...

Inace, da bi sa Zigicem sigurno usli u LS, nije bas skroz ispravno. Mi ne znamo uopste ko ce nam biti protivnik u 2. i 3. kola kvalifikacija. Osim toga, u ligi Kupa Uefa ni sa Zigicem nismo dobili Tromsö i Strasbourg, dakle nije on sam garancija za prolaz u LS. Da bi sa njim bilo lakse, to se spodrazumeva...

svedska nacionalna tv stanica je sinoc pricala o zigicu i prikazala par njegovih golova.intervju je dao i Wenger koji misli da ce Zigic da eksplodira na svetskom prvenstvu.nije rekao da je vec kupljen od Arsenala ali da ce to oni sigurno pokusati.


danska isto pise o zigicu i kao da je i stvar zavrsena oko arsenala.
pominje se cifra od 80 miliona kruna(10,5 mil eura).

http://www.onsidedk.com/main/index.phtml?ac_start2=1&id=171196

Ono sto ja mislim,sam napisao vise puta i ponovicu sada.Uopste ne zelim vise da ulazim u kalkulacije oko transfera Zigica.Postoje ljudi iz uprave CRVENE ZVEZDE kojima je to posao i koji su za to izuzetno mnogo placeni.Neka oni odluce kada je pravo vreme za njegovu prodaju i kada bi se to najbolje isplatilo,samo se iskreno nadam da nece napraviti pogresnu procenu.
I stvarno(za ovaj deo teksta sam rekao da sam ga vise puta napisao) dosta je bre bilo da seremo i mudrujemo ko ce biti Zigiceva zamena.Ma nikome na ovom svetu ne treba traziti zamenu i zapamtite na ovom svetu ne postoje dva ista coveka,a kamo li igraca.Moje misljenje je da tog trenutka kada ode Zigic,treba komplet rekonstruisati tim i iz korena promeniti taktiku i nacin igre.Odlaskom Nikole jedna era ce biti zavrsena,jedan nacin igre koji smo gajili godinamo bice lepa proslost,a onda idemo dalje.Sa novim igracima,nova taktika,potpuno novi stil igre... ;pljuga


_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Zigic je najbolji napadac u nasem fudbalu jos od Panceva,tesko da ga bilo ko moze zameniti i siguran sam da ce napraviti odlicnu karijeru...Ako uzmemo za njega 1omiliona i Pantelica 1,5 mislim da bi smo mogli da vratimo dug koji ako se ne varam oko 7 miliona i za preostale pare dovedemo nekog do jaja stranog napadaca za 3-4 miliona mozemo da biramo posto nam jedan iskusniji i dobar napadac potreban ako uopste zelimo da se bar ravnopravno borimo za Ls.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Quote from: "North_Side011"Moje misljenje je da tog trenutka kada ode Zigic,treba komplet rekonstruisati tim i iz korena promeniti taktiku i nacin igre.

Kljucna recenica