Dosta novina prica o tome kako je Stojkovic vec njihov, nazalost!  :o  :zbunjen  :nene
http://www.google.ca/search?hl=en&q=nantes%2Bstojkovic&meta=


Stefanoviceva cerka se zove Jenny.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Dosta novina PISE o tome kako je Stojkovic vec njihov, nazalost!
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Quote from: "Ludi Gavran"Trebalo bi dovesti dva odbrambena igraca,iskisnija kao npr. Julijana koga stalno spominju.Dva dobra vezna igraca i jednog dobrog napadaca ako ode Zigic.Ne znam sta se desava sa Krupnikovicem,dal mozemo da vratimo Stefanovica,Ramba...? :zbunjen
Sta ce nam jos veznih, covece?...

I manite se vise i Julijana i Krupnikovica i Ramba... Pa njih novine dovode svaki prelazni rok. Shvatite vec jednom da 99% naslova u Zurnalu nema veze sa zivotom - ili jos bolje, prestanite da ga kupujete.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

Quote from: "Бока"Pa taj SC je per 10.dana javio da smo Milijasa prodali partizanu i Nantu...
:D
Ne znam to za Stojkovica, ali ako klub proda tako mladog i talentovanog golmana koji je odradio tek jednu sezonu treba ih popljuvati maximalno! Pa ko da brani ako ode Stojkovic, nece nam valjda Banovic retard da brani!

Kod nas u Zurnalu neko kaze Zigic ide u Sahtjor, sutra svi vicu Zigic jednom nogom u Sahtjoru, pa i francuzi treba da prodaju novine, Pixi je rekao na konferenciji za stampu da Stojkovica trazi Marsrej a ne Nant.

Skidose vijest sa SC... neka patkica bjese a?
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Iskren da budem,nisam nigde ni video ni cuo informaciju o Stojkovicevom "sigurnom" odlasku.Niko ziv iz kluba se nije oglasio,a novinari ko novinari dovoljno da nesto nacuju na pola uva-vec objavljuju kao sigurnu informaciju.Na to smo se valjda navikli,valjda smo na to odavno oguglali,ne vezano samo za fudbal i sport.Ali,sta ces...Nego tada se postavlja ozbiljno pitanje koje nas sve itekako plasi-Sta ako su novinari u pravu?Sta ako su njihove sumnje tacne?E to je vec problem,to vec nikako nije smesno,nije za zezanje i ignorisanje.Ali sve dok se ta informacija ne potvrdi kao tacna(ne daj boze da je tako),glupo je bilo kome skidati glavu,bilo koga prozivati pre vremena i blatiti ga bez konkretnog razloga.Ali cisto sumnjam(kao i vecina vas) da je taj "transfer" istina,i da je to klasicna novinarska bomba nabi li se bas u tom pravcu skrenula paznja i naravno iznad svega prodale novine. ;pljuga

____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Uh,sad neznam kako ce vam ovo zvucati ali...Ziga sam kaze da kako trenutno stvari stoje on ostaje.To su njegove reci date ne novinarima vec njegovom prijatelju...

pa realno, ako su ponude smanjene sa 9-10 na 6 mil eura i pametnije je ovima iz kluba da probaju da ga zadrze, ako mu nije vec pun 'rac livada na kojima se igra 1. liga...... mada bi me cudilo da Calasan ne isforsira neki transfer, pretpostavljam da on jedva ceka da dobije svojih 50%

Quote from: "Johnny Blaze"pa realno, ako su ponude smanjene sa 9-10 na 6 mil eura i pametnije je ovima iz kluba da probaju da ga zadrze, ako mu nije vec pun 'rac livada na kojima se igra 1. liga...... mada bi me cudilo da Calasan ne isforsira neki transfer, pretpostavljam da on jedva ceka da dobije svojih 50%

Ne misliš valjda da će Ćalasan sam da pokupi 50% kajmaka? Menadžerskom provizijom se obično zove nešto što je oko 10%. A ja sam 99% siguran da će i bivše rukovodstvo dobro omastiti brke. Vuk sit a sve ovce na broju.

Što se tiče dolazaka, za LŠ nam obavezno treba iskusan stranac u odbrani, iskusan vezni (ubijeđen sam da bi Rambo briljirao na kraju karijere bar evropske utakmice) i ako ode Žiga valjao bi još jedan solidan strani napadač (jer u SCG toga više nema). Sve ovo košta ali kad bi se plasirali u LŠ, sa ovakvom ekipom se ne bi bili loši ni u grupi.
Siguran sam 1/1 ;pljuga

Procitaj temu od pocetka, sve je objasnjeno u vezi Calasana.

Stojković: Da udjemo u LŠ, pa da se ubijem
Ponedeljak, 8. maj 2006. 23:11

Golman Crvene zvezde i mlade reprezentacije SCG Vladimir Stojković izjavio je da ne zna ništa interesovanju francuskog Nanta za njega, istakavši da ga zanimaju "samo Crvena zvezda i mlada reprezentacija".
"Niti sam čuo za Nant, niti želim da čujem. Interesuju me sada samo Zvezda i Evropsko prvenstvo u Portugalu (za igrače do 21 godine). Sada nas čeka finale Kupa protiv OFK Beograda i želimo "duplu krunu". Za to smo se spremali cele sezone", izjavio je Stojković u emisiji "Total soker" SOS kanala.
On je rekao i da ne zna ništa o transferima Nikole Žigića i Nenada Milijaša.
"Voleo bih da što više igrača ostane i da naredne sezone udjemo u tu Ligu šampiona. Ako to uradimo, posle mogu i da se ubijem, ne moram više ni da igram fudbal", rekao je Stojković.
Golman crveno-belih je ponovio da mu se ostvario san kada je stao na gol Zvezde i kada je podigao pehar namenjen šampionu SCG.
"Plakao sam kada je generacija Vladimira Jugovića, Siniše Mihajlovića, Roberta Prosinečkog postala prvak Evrope i sveta... Eh, kad bi se to ponovilo", dodao je Stojković.

лепе речи, нема шта :D

пОзДрАв!!!

Quote from: "capocrimi"Stojković: Da udjemo u LŠ, pa da se ubijem
Ponedeljak, 8. maj 2006. 23:11

Golman Crvene zvezde i mlade reprezentacije SCG Vladimir Stojković izjavio je da ne zna ništa interesovanju francuskog Nanta za njega, istakavši da ga zanimaju "samo Crvena zvezda i mlada reprezentacija".
"Niti sam čuo za Nant, niti želim da čujem. Interesuju me sada samo Zvezda i Evropsko prvenstvo u Portugalu (za igrače do 21 godine). Sada nas čeka finale Kupa protiv OFK Beograda i želimo "duplu krunu". Za to smo se spremali cele sezone", izjavio je Stojković u emisiji "Total soker" SOS kanala.
On je rekao i da ne zna ništa o transferima Nikole Žigića i Nenada Milijaša.
"Voleo bih da što više igrača ostane i da naredne sezone udjemo u tu Ligu šampiona. Ako to uradimo, posle mogu i da se ubijem, ne moram više ni da igram fudbal", rekao je Stojković.
Golman crveno-belih je ponovio da mu se ostvario san kada je stao na gol Zvezde i kada je podigao pehar namenjen šampionu SCG.
"Plakao sam kada je generacija Vladimira Jugovića, Siniše Mihajlovića, Roberta Prosinečkog postala prvak Evrope i sveta... Eh, kad bi se to ponovilo", dodao je Stojković.

лепе речи, нема шта :D

пОзДрАв!!!


ZBOG NJEGA SAM JUCE PRVI PUT GLEDAO TAJ TOTAL SOKER NA SOS KANALIZACIJI, I NISAM SE POKAJAO DECKO ZVUCI KAO PRAVI ZVEZDAS

Svaka cast Stojkovicu na tim recima-tako govori covek kome je ZVEZDA stvarno u srcu,svaka cast majstore.Iako to na prvi mah deluje malo morbidno,smesno ili cak glupavo,kada se dublje izanalizira ova izjava-vidi se da je iz srca.I to se ceni...

I stvarno je Johnny Blaze dobro rekao,pre ngo sto bilo sta napisete bar malo pogledajte sta je predhodno napisano i pratite temu.Ovde postoje ljudi koji redovno pisu i respravljaju o aktuelnim temama,i zbog takvih dolaze(dolazimo) u situaciju da se bez potrebe ponavljamo i da se neke teme bez razloga opet vracaju. ;pljuga

_____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "Johnny Blaze"pa realno, ako su ponude smanjene sa 9-10 na 6 mil eura i pametnije je ovima iz kluba da probaju da ga zadrze, ako mu nije vec pun 'rac livada na kojima se igra 1. liga...... mada bi me cudilo da Calasan ne isforsira neki transfer, pretpostavljam da on jedva ceka da dobije svojih 50%


Postoji samo jedna mogucnost se rijesiti tog Calasana: dati Zigicu novi 4-godisnji ugovor za 2 miliona evra neto (500.000 po sezoni). Sa time bi mogao obezbediti svoju egzistenciju. Neka nadju nekog sponzora, koji bi to mogao finansirati! Na kraju bi se isplatilo vise nego dovoditi nekog novog igraca (u prici Slovenac Milivoj Novakovic iz Litexa, koji ce sigurno kostati izmedju 500.000 i 1.000.000).

Pitanje je samo da li bi Zigolo na tako nesto pristao i da li bi ostali igraci to prihvatili (jer bi oni onda zaradjivali mnooogo manje-znaci bilo bi mozda zavidnosti i ljubomore).

Pa kako ga se onda rjesavaju ?
Svejedno, i ako se proda za te 4 Calasan uzima pola.
A mislim da bi Zigic poludio kad bi igrao jos 4 godine po Ivanjicama, Celarevu i sl.

ma ljudi vidi se na Zigicu da mu je nas fudbal vise preko glave svaka njemu cast on je za mene najbolji napadac koji igrao u nasem timu jos od Darka Panceva ali ne treba nam mrzovoljan zasiceni igrac plus sto ne verujem da bi potpisao novi ugovor na stetu njegovog menadzera ipak ga je taj menadzer hranio kad nije bio niko i nista,plus nije toliko kriv taj Calasan koliko je krivo bivse rukovodstvo koje je potpisalo taj ugovor.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Quote from: "Johnny Blaze"Pa kako ga se onda rjesavaju ?
Svejedno, i ako se proda za te 4 Calasan uzima pola.
A mislim da bi Zigic poludio kad bi igrao jos 4 godine po Ivanjicama, Celarevu i sl.

"Rjesavanje" u tome smislu, da ukoliko Zigic produzi, Calasan nece dobiti nikakvih 50% od obestecenja. Za produzenje ugovora, nema obestecenja, a sa time sigurno ne 50% provizije. Krivo sam se izrazio.

Samo i sam si rekao, jos 4 godine po nasim njivama, Boze sacuvaj!  :D

Evo ovako,sve sto ste rekli u vezi Nikole Zigica i njegovog transfera i raznorazne opcije koje ste naveli stoje.Sada se jos i spekulise o njegovom ostanku?!Ljudi to je nemoguce!!!Preispitajte se,stavite prst na celo ili se ( dovoljno je i to) samo osvrnite oko sebe,ovo je Srbija.Mi ne zivimo po evropskim standardima i da hocemo ne mozemo,zasto ovo pricam,evo zasto...Nikola Zigic,u ovom momentu u najboljoj zivotnoj formi,mnogi klubovi o kojima je pre samo par godina mogao da sanja se itekako ozbiljno interesuju za njega.Zar mislite da ce jedan Srbin iz Krivaje,u bednom vremenu u kojem zivimo reskirati,da ce propustiti da se u ovom u njegovoj karijeri najboljem momentu ne proda,ma da li ste bre normalni...Sta ako se ne daj boze povredi,sta ako mu strmoglavo u narednom periodu opadne forma(sa njom naravno i cena),sta onda.A kakav smo narod,tesko da bi ikoga boleo kurac sta se njemu desilo i da ce se neko zabrinuti sto on ne moze da se proda-oce kurac.Ljudi to je realnost-pruza mu se nesvakidasnja i neverovatna prilika.Ovakva prilika se mozda pruza jednom u zivotu.Ja razumem njegovu ljubav prema nasoj ZVEZDI,ali i pored toga on je veoma pametan i racionalan covek,prva prilika i paljba.Ja ga zbog toga ne krivim,sta ces u takvoj zemlji zivimo i to nam je sudbina.A verujte na ovaj nacin razmislja i taj Calasan kome se cifre vec mesecima vrte po mozgu i koji je odjednom postao nako mudo koje se nesto pita,zar mislite da on nece pokusati na sve nacine da ga sad u ovom momentu negde gurne kako iz Nikolinog tako i iz licnog interesa.A sto je najgora stvar od svih nabrojanih,upravo tako razmislja i CRVENA ZVEZDA koja takodje zivi da ne kazem zivotari u istoj toj Srbiji i isto u principu(gledajuci Evropske prosecne klubove) "nema pas za sta da je ujede".E braco moja,to je realnost!Sve vase kombinacije bi bile izvodljive,sve mogucnosti otvorene da smo po uslovima i finansijama kao evropski klubovi.Ali posto nismo,pomirimo se sa cinjenicom da ce Nikola pobeci iz ove zemlje iz ove smrdljive lige i napustiti ZVEZDU.To je jedino realno,ali slazem se sa izrekom koju je vec neko napisao "nada poslednja umire",jer na zalost to nam je jedino preostalo...  

_____________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...



LJUDI,O OVOME VAM PRICAM-PRE NEGO STO NESTO NAPISETE,POTRUDITE SE DA PROCITATE STA JE NEKO U VEZI TOGA NAPISAO PRE VAS...OVU TEMU OKO ZIGICA,CALASANA I SVIH MOGUCIH I NEMOGUCIH KOMBINACIJA SMO PRETRESLI ODAVNO.I NEKI LJUDI SU TADA NAPISALI NESTO O TOME-POGLEDAJTE.NEMOJTE DA PISETE O NECEMU KAO DA PRE TOGA NIKO NIKADA O TOME OVDE NIJE NAPISAO NISTA...MISLIM DA NIJE KOREKTNO !!!