Izvinjavam se sto postujem dva puta za redom,zaboravio sam da napomenem(mislio sam da ce biti crveno),da je ovo moj prekopirani tekst od pre pet dana. ;pljuga

_________________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Mozda ne bi bilo lose i da se potrazi zamena za Bisevca! Ajde onu sramotu protiv PSV-a je pravdao neiskustvom, pa onda protiv Bazela je pogresio, pa protiv Rome je pogresio, Strazbur... Danas nam ladno utrpa evrogol, jos mu golman vice da pusti koliko sam video! Neverovatan kiks igrac!

Ne zajebavaj, bas je dao golcinu danas, svaka mu cast  :rofl

Bolje da nadju rezervu za Dudica, nego za Bisevca.

Мислим да сам управо на вестима РТС'-а чуо да Зенга упркос успешној сезони одлази из Звезде у Катар?!?  :zbunjen

Obavezno treba dovesti barem jednog iskusnog centralnog beka, jos ako ode Dudic,...
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "dzicKara"Мислим да сам управо на вестима РТС'-а чуо да Зенга упркос успешној сезони одлази из Звезде у Катар?!?  :zbunjen
Ide, al 2 sedmice na godisnji odmor.

Slazem se odbrana i pored malo primnjenih golova ipak skripi,jos ako ode Dudic bice zajebano... ;pljuga

_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

moram da priznam da je juce Joksa drvo malo bolje se pokazao kada je usao.

Ta Zengina prica ce da se nastavi sve do pocetka sezone.

Zengi je katarska ekipa Al Sada ponudila 2 miliona za dvogodisnji ugovor, tako pise u danasnju stampu i Stevan Stojanovic je potvrdio u informaciju.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA


Murinjo ima 5 miliona u Celsiju a oni su Zengi ponudili 2 miliona.Manite se nasih novina.

Pa ko laze sad. Centrala opet objavljuje kako je Stojkovic vec nantov golman, kao imaju info da je D.Stojkovic to potvrdio.

Cak i da je istina za Katar,jedan veliki razlog zbog cega je Zenga ostao u Zvezdi jeste da se DOKAZE celnicima Intera(pre svega ulaskom u LS).Javna je tajna da su mu zimus rekli da uzme Livorno i tu da se dokaze na njihove oci ali on je rekao da je njemu bolje da se dokaze sa Zvezdom u Evropi nego u Livornu koji je ja mislim i ispao iz Serije A ako se ne varam........
A on ako ode u Katar i da uspe nesto tamo NIJE TO -TO.
To vam je slicno kao sa Jestrovicem koji je birao dali da ode u Englesku i dokaze Petkovicu sa SP u Nemackoj ili ode u Katar(ili gde vec) i uzme KES.
Za razliku od Zenge izabrao je KES(i tako sam sebe otpisao za SP)  , zbog egzistencije(ipak on ima 31 godinu) ali Zenga je tek na pocetku karijere tako da sa ZENGOM u LS :sampion
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Quote from: "SerbianEagle"Pa ko laze sad. Centrala opet objavljuje kako je Stojkovic vec nantov golman, kao imaju info da je D.Stojkovic to potvrdio.
nije njima potvrdio nego lazovski football365.com pise da je potvrdio

Svi se naravno nadamo ostanku i cekamo ishod,naravno ima jako puno razloga da ostane,ali ima i razloga da ode(pre svega kes).Po meni bolje bi mu bilo iz vise razloga da ostane u Evropi.Ali se sada postavlja pitanje,da li ce ostati u ZVEZDI.I on sam kao trener i bivsi igrac(golman) zna da ako ode kljucnih par igraca iz nasg kluba da je veliko pitanje moze li da ponovi uspeh koji je ostvario ove sezone.Takodje veliko je pitanje ulaska u LS bez tih kljucnih igraca na celu sa Zigicem.Ako ostane,ne udje u LS,ne ponovi duplu krunu,pitanje kakva ce mu to biti preporuka za velike strane(citaj Italijanske) klubove kojima on tezi.Naravno ako ode u Katar,uzece dobre pare,ali ce(bar po meni) nestati sa fudbalske mape.To je kao da trenira neku amatresku ekipu.Izgubice reputaciju i nece biti mnogo poznat/primecen.Naravno da sve zavisi od njega pre svega,i njgove zene koju su novinari dobro nagazili pre par dana.Neka dobro razmisli,sto se ZVEZDE tice bolje da ostane.Nadajmo se da ce biti pametan i ostati... ;pljuga

___________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Kada se samo setim komentara kada je Zenga dolazio....

A sada bi svi voleli da ostane.

Ma neka ide ako ce to nama doneti neku pristojnu svotu novac. Sve je u tome da budes u plusu, i da se ne zaduzujes. Pa on i nije neki vrhunski strucnjak. Mi smo imali Sekularca na klupi i Piksija sezonu-dve pre nego sto smo ostovjili KES i Tojota kup...

Isto vazi i za Stojkovica. Ako Nant zeli da plati 2.500.000 (sto je za golmana dosta), cuti i vozi dalje.... Treba realno sagledati neke stvari, kada si u plusu, a kada u minusu. A ovako bi bili u plusu 2.000.000 sigurno, jer smo u njega ulozili npr. 500.000.

Da ne ponavljam pricu o Zigi. Sta da ga prodajemo ako nam to u kasu ne donese 5-6. miliona. Da sam Stojkovic rekao bi Calasanu, decko mozes da ga prodas, ali ne ispod 10-12. miliona, ako nadjes nekog ko ce da ga kupi za te pare Zigic je slobodan da ide, pa makar i u Katar.

Mi da vracamo dugove od ovih para necemo, vec ce se dugovi vracaju na period od 10-20. godina...

Ne uzimaju se onoliko krediti da bi se vratili za godinu dana...

Pozdrav.

Nant je voljan da da 1.5 mElEona za golmana.  Znam da se natezu sa nekim francuzom jer ovi traze 2.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Pa sta je sad ovo?? Spominje se Mehmed Bazdarevic kao trener Crvene Zvezde?! Ne mogu da verujem. Prvi April je odavno prosao, da bi bila aprilska sala. :zbunjen  :batine

Boka--- Mislim da nam ne bi ni najmanje odgovaralo da sad Zenga ode ukoliko zelimo Ls...Sad su igraci naviknuti na njegov rad i ako bi dosao neko drugi opet bi morali da se navikavaju na novi sistem rada i princip a mislim da nema puno vremena za to.Takodje sto ste Stojkovica tice mislim da ne bi trebali da ga prodamo prvo zato sto je jedan od najboljih igraca i tesko bi mogli da kupimo nekog boljeg golmana,mislim ko bi mogao da nam brani u kvalifikacija da nece Randjelovic ili Banovic :nene  jeste u pravu si da bi bili u plusu sto se para tice ali onda mozemo samo da sanjamo Ls....nadam se ostanku i Zenge i Stojkovica.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas