Pa ljudi da li je moguce da ce prodati trenutno najboljeg mladog golmana kao i oslonac ove ekipe i to pred kvalifikacije za ls,,,,?Pa ako se to desi Piksi jebi se sa sve Dzajom...... :batine Ne mogu da verujem da tako nesto moze da se desi,zar nije dovoljno prodati Zigica,Dudica pa i mozda Kovacevica i sa tom lovom srediti finansije.....Ako se proda covek koji nam je po prvi put doneo prolaz u grupnu fazu takmicenja kupa uefa i to posle pola god provedene u Zvezdi definitivno ce se rasprsiti sve iluzije o stvaranju neke nove Zvezde......

Hmm, mozda da vrate Jevrica za neku sitnu paru posto nije nesto narocit u turskoj?

Mislim da je stvar gotova oko Stojkovicevog prelaska u Nant, evo izjave naseg voljenog Piksia za jedan francuski list:

- Преговори са челницима Нанта почели су после финала Купа у среду. Они су задовољни напустили Београд, тако да ће Владимир Стојковић у наредном периоду бранити гол Нанта. Очекујем да вредност потврди у Француској - између осталог истакао је Драган Стојковић за ,,Бут"

Izvor: Sportski Zurnal

E smorih se za Vladu Stojkovica..ako se potvrdi sve sto se ovih dana piskara po novinama, bice ovo jedan sasvim 'dzajicevski' prelazni rok za Zvezdu. Ali polako, ovo dosad uchinjeno, uz sitne zamerke, daje nam za pravo da verujemo Pixiju i njegovom okruzenju koje vodi Zvezdu.
..кажу да причам много...

E stvarno ako Stojkovic ode onda jebem ti i piksija i upravu...Stvarno bre ne verujem da su toliki retardi da posle jedne sezone puste jednog od najboljih golmana Zvezde u zadnjih 10-tak godina-strasno...mada jos ne verujem da ce otici jer taj Sportski zurnal u zadnje vreme sve vise pocinje da lici na tabloid nego na normalne novine tako da se nadam da ce Vlada ostati...ali ako ode onda stvarno ne vidim razliku izmedju nove i stare uprave.Plus sto stvarno nemamo koga da dovedemo za kvalifikacije za Ls,ne verujem da bi Jevric hteo da se vraca u nas fudbal a i cena ce mu verovatno skociti posle Sp.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Vladimir Stojkovic je prodan Nantu za 3 miliona evra.


evo i zvanicni sajt FK javlja da su ga prodali   :batine  :(

Zar sumnjas u moje informacije  :o

e sad -kurac liga sampiona...

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"a joooj majko moja.


i ko ce sada da brani???
Nemoj da brines, branice nam Banovic, vrhunski je golman, klasu je dokazao protiv Vojvodine!  :bes
Jedino sto bi Piksija izvadilo posle ovoga je da te pare ulozi na ostanak Zigica! Inace mu dzaba svi ti njegovi Novakovici, Kajei i slicni, ne ginu nam nove petarde u evropi!

Zaboravih da napisem da vjerujem da ce Zenga otici nakon ovoga, nisam nista cuo ni citao, cisto moje misljenje...

Пу пичка му материна  :rofl

Quote from: "Johnny Blaze"Zaboravih da napisem da vjerujem da ce Zenga otici nakon ovoga, nisam nista cuo ni citao, cisto moje misljenje...
'Оће, али на 2 недеље одмора  :D   :finger

PIXI, PRVI ZUTI!
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Moram da priznam da me je Piksi jako razocarao. Na stranu to sto je Stojke jednostavno nezamenjiv na golu i sto trenutno od rezervi imamo neadekvatne zamene Randju, Banovica i Bajkovica.
Stvar koja me je najvise pogodila je intervju sa Piksijem pre tekme sa Vosom i obecanja, kada je izjavio da ce kljucni igraci ostati u timu (naravno, tu ne racunam Zigica i Dudica). Malo pre njega je nesto slicno izjavio i Dika...Da li to znaci da je time hteo samo da zacepi usta navijacima koji su od njega ocekivali, pored duple krune, i ulazak u Ligu sampiona? Da li se vraca vreme Dzaje i rasporodaje najboljih igraca? Odlaskom Zigica i Dudica, to vreme ce se opet vratiti hteli mi to da priznamo ili ne. Ako Piksi ne moze bar  malo da zakrpi finansijske rupe pomocu svih onih sponzora, ja ne znam za koji kurac su oni uopste i dolazili (a ima ih bogami dosta).

Naravno, jos uvek cvrsto verujem u ulazak u Ls, ali mnogo teze bez gotovo sigurno vec dva najveca aduta (ako ne i vise). Kako se ovo sve izdesavalo oko Vlade, sve vise se nadam da ce Zile ipak ostati :zbunjen ...

Quote from: "dzicKara"
Quote from: "Johnny Blaze"Zaboravih da napisem da vjerujem da ce Zenga otici nakon ovoga, nisam nista cuo ni citao, cisto moje misljenje...
'Оће, али на 2 недеље одмора  :D   :finger
Ti nemas pravo glasa :D

Samo da napomenem da u 16 casova mozete da ocekujete opravdanje Piksija, tj njegovu izjavu povodom svega ovoga...  :batine , i naravno obecanje da Zile ostaje  :finger


Quote from: "Johnny Blaze"gdje ?
На БК....обраћање нацији  :D