Pogresio sam, u 16 ocekujemo izjavu Vlade, mada cisto sumljam da on moze nesto pametno da kazes s obzirom da je pre neki dan izjavio da ga nant ne interesuje i da ce za inostrani angazman razmisljati tek po zavrsetku kvalifikacija za Ls...

Голман Црвене звезде, Владимир Стојковић, потписао је трогодишњи уговор са француским фудбалским прволигашем Нантом.

boze boze pa ovo je najgluplji potez koji su mogli da naprave!!!!

После смрти највећег диктатора наших народа и народности,комунистичка партија је лансирала слоган И после Тита,Тито.
Преведено на нашу ситуацију и после Џајића,Џајић.
Е сад ако се резултати из ове сезоне понове ја ћу им опростити у супротном  :batine  :boks  и томе слично.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

pa zigic da ode ajde,mora ako ode sledece godine necemo da uzmemo lovu od obestecenja ali sada stojkovic pa ovo je smesno!!!!!!!

Заборавих да додам,пре неко овде је био отворен топик о оном пацову новинарском Николи Симићу,који не излази Џаји из буље(а и осталима по потреби),како на кења по нама и новој управи.
Е сад ће тек да крене,али овога пута чини ми се имаће и добру аргументацију.
Све у свему не свиђа ми се ово нимало,поготово ако овај кратеж Ранђеловић буде први голман,ем је шупаљ,ем никад нисмо били први кад је он био први голман.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Au! Izgleda da i Pixy ima dvogodisnji plan..Sacuvacemo kostur ekipe- odlaze samo Ziga, Stojke, Dudic, Lukovic, Kovacevic,Jankovic i naravno Zenga. Eventualno mozda jos neko, ali samo ako se nadje adekvatna zamena...Ali bitno je da ostaje kostur ekipe- kostur, to mu dodje skelet koji cuvaju verovatno u nekom od podruma Mare. Mi uvek sacuvamo kostur!
..кажу да причам много...

Najtuznije od svega je sto su oni ZADOVOLJNI ostalim golmanima. ;pljuga  :batine
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "dzicKara"
Quote from: "Johnny Blaze"gdje ?
На БК....обраћање нацији  :D
Da si ga ti odbranio onda mozda bi se to stvarno desilo..

Ovo je stvarno bezobrazluk!Taman dovedemo golmana koji vredi u evropskim razmerama i posle jedne sezone ga prodamo.
Neko rece da cemo te pare sada dati za Zigu?!Problem je sto te pare sada moramo da damo za nekog novog golmana,jer trenutno imamo 2 matora balvana i neiskusnog Bajkovica...dakle od te opcije da su ovo pare za Zigu nema nista...
Pixi je stvarno ovim potezom ispao licemer,a rekao je pre samo 48 sati koja 2 igraca mogu da odu iz kluba!
Ne znam sta da kazem,bas me zanima kako ce ovo da opravda,ali nikako nije dobro sto nam je prelazni rok krenuo ovako!

Btw. rece mi ortak pre neki dan da ce doci Inzagi za 2,8 mil. kada se proda Ziga...

E pa moracemo da se izgleda pomirimo sa tom cinjenicom, evo sta kaze gospodin Piksi :

"Преговори су завршени успешно, на обострано задовољство. Није било лако донети овакву одлуку, али је она била неминовна. Стојковић је у Црвеној звезди показао своје квалитете и да спада у ред најталентованијих чувара мреже у Европи. Верујемо у голмане које Црвена звезда има и у овом тренутку не размишљамо о појачању на тој позицији", рекао је Драган Стојковић по финализацији трансфера његовог презимењака у Нант.

Kako smo poceli, bogami ovo ne ide na dobro! :nene  :boks

oce oce, oba inzagija

Quote from: "Maximiliano"E pa moracemo da se izgleda pomirimo sa tom cinjenicom, evo sta kaze gospodin Piksi :

"Преговори су завршени успешно, на обострано задовољство. Није било лако донети овакву одлуку, али је она била неминовна. Стојковић је у Црвеној звезди показао своје квалитете и да спада у ред најталентованијих чувара мреже у Европи.Верујемо у голмане које Црвена звезда има и у овом тренутку не размишљамо о појачању на тој позицији", рекао је Драган Стојковић по финализацији трансфера његовог презимењака у Нант.

Kako smo poceli, bogami ovo ne ide na dobro! :nene  :boks

A kako to da pre 2 dana nije bila neminovna?!Veruje u nase golmane?Videli smo Banovica na delu na Marakani,a videli smo i Randjelovica koji je primio po 2 komada od Zete,pa od OFK-e...zemljo otvori se![/b]

Golman Crvene zvezde i mlade reprezantacije Srbije i Crne Gore Vladimir Stojković potpisao je u subotu trogodišnji ugovor sa francuskim Nantom.

Jedan od najtelentovanijih golmana u Evropi zameniće Mikaela Londroa koji je pojaćao Pari Sen Žermen.

23-ogodišnjak je prvi igrač crveno belih koji je napustio klub po osavajunju devete duple krune.

Čelnici Crvene zvezde najavljivali su da ce pokušati da sačuvaju ceo tim i da dozvolu za odlazak u inostranstvo imaju samo Nikola Zigić i Milan Dudić.

Visina transfera nije poznata, francuski mediji objaviljivali su, da se radi o sumi većoj od 2 miliona evra.

Stojković je prošlog leta došao iz Zemuna. Početkom sezone nije ni bio prvi golman ali mu je karijera vrtoglavim usponom od utakmice protiv Brage.



Ovo je po meni sramota. Kao hoce da zadrzi tim a ovamo jedva ceka neku dobru ponudu da bi pokrio dugove kluba. I gde bash Stojkovica majku mu jebem, od svih drugih retarda koje je mogao da proda on proda ono shto najvishe vredi. Ko sada da nam brani? Onaj Randjelovic kome ne bi nacrtanu ovcu dao da chuva ili onaj mrtvi Banovic kome ispadaju lopte iz ruku.

O Boze... Veruje u golmane koje trenutno imamo  :batine

"Преговори су завршени успешно, на обострано задовољство. Није било лако донети овакву одлуку, али је она била неминовна. Стојковић је у Црвеној звезди показао своје квалитете и да спада у ред најталентованијих чувара мреже у Европи. Верујемо у голмане које Црвена звезда има и у овом тренутку не размишљамо о појачању на тој позицији", рекао је Драган Стојковић по финализацији трансфера његовог презимењака у Нант.

E dzaba i trodupla kruna kada se ovako nesto desi.......Jos ostajemo sa ovim debilima na golu,pa to je necuveno :boks .....E pa Dzaja barem nije obecavao ostanak igraca.....Odavno se nisam ovako iznervirao,pa golman je skoro pola ekipe a mi ostajemo sa Rancelovicem i Banovicem.....Vec sam poceo da mrzim i ovu novu upravu mada posle ovoga ne verujem da cu biti jedini.......
I jos nesto jebala ih i Tojota zajedno sa svim ostalim sponzorima.......

Polako, ne prenagljuj. Za sada su nam doneli duplu krunu i bili su uglavnom fer i korektni. Ako ne udjemo u Ligu Shampiona onda napadnite upravu koliko zelite a sada samo mozemo da budemo skeptichni.  namigivanje

Quote from: "nikola82"E dzaba i trodupla kruna kada se ovako nesto desi.......Jos ostajemo sa ovim debilima na golu,pa to je necuveno :boks .....E pa Dzaja barem nije obecavao ostanak igraca.....Odavno se nisam ovako iznervirao,pa golman je skoro pola ekipe a mi ostajemo sa Rancelovicem i Banovicem.....Vec sam poceo da mrzim i ovu novu upravu mada posle ovoga ne verujem da cu biti jedini.......
I jos nesto jebala ih i Tojota zajedno sa svim ostalim sponzorima.......
Ајде ајде...није све тако црно!
Добили смо нове дресове  :D

Veoma cudna odluka da se proda golman... Najvise jer mi nemamo adekvatnu zamenu na njegovom mestu. Imao je kontinuitet, odlicno je branio i samim tim je bio veoma bitan sraf u celoj toj prici o ligi sampiona. Sada je otisao, a mi moramo naci nacina da uigramo nekoga od preostalih golmana da brani bar delimicno kao ovaj prethodni. Da li to mozemo? Licno mislim da je to tesko, ali bilo bi lepo da pokazu kako je ovaj moj stav netacan...

Osim ako ovo nije cena koju treba platiti za zadrzavanje Zige(mada i u tom slucaju) ovo je stvarno sramota :bes !Pa taman smo resili tu poziciju kako treba, sa golmanom kakav se nalazi svake 4-5 a nekad i vise godina.
Ne bi me iznenadilo sutra kazu:"Bosko Jankovic u P. M." ,"Ali imamo pravo resenje u vidu krivokapica :D " koga nece da uzme ni Belasica iz Makedonije ali zato sine kada zaigra u LS ima da prsti i seva!!! :bes  :bes
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Cekajte,ovde meni nesto nije u redu.Stojkovic je sad izjavio da je maltene presretan i da ce mu Zvezda ostati u srcu,a pre neki dan je izjavio da ga nant ne interesuje i da ce prvo da udje u Ligu sampiona sa Zvezdom,pa posle moze i da umre.....ko je ovde lud  :nene
p.s. I Mihajlovicu i mnogim drugim je Zvezda ceo zivot u srcu,pa na kraju nije hteo ni karijeru da zavrsi u Zvezdi,nego ladi jaja u svojoj vili u Milanu...