Jel' neko gleda/slusa tu konfenciju ili sta je vec?
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Strasno...
Dzaji bar igraci nisu mogli da odu posle samo jedne godine u Zvezdi...Sad citam da i Milijas najverovatnije ide u nant na kraju ne bi me to cudilo.Najbolji golman u zadnjih 10 god.a i vise,nam je otisao posle samo jedne sezone...A ako su stvarno rekli da su zadovoljni sa golmanima koje imamo onda je to jos strasnije...Ne znam sta jos da kazem,sad sam se bas bas razocarao u Piksija i novu upravu.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Smirite se malo, pa klub je za njega dobio najmanje 2.5M ciste zarade. Ja licno vjerujem da ce vratiti Jevrica. Bar su sa ovom sezonom zasluzili malo naseg povjerenja. Sacelajmo da se zavrsi prelazni rok pa cemo da vidimo gde stojimo.

Quote from: "SerbianEagle"Smirite se malo, pa klub je za njega dobio najmanje 2.5M ciste zarade. Ja licno vjerujem da ce vratiti Jevrica. Bar su sa ovom sezonom zasluzili malo naseg povjerenja. Sacelajmo da se zavrsi prelazni rok pa cemo da vidimo gde stojimo.
Hahha ma vazi, isti taj klub koji je rekao da on nije na prodaju.
Treba biti zadovoljan ako Zvezda dobije pola para od tog transfera.

Posle odlaska V.Stojkovica videcemo dali ce i Zenga hteti ostazi :zbunjen

Pocelo je pocelo...
kao sta je neko reko ostace nam taj famozni "kostur ekipe", da mi je samo znati sta je to  :bes

Ma ko zna koliko ce dobiti za Stojkovica te fore kao da smo se oparili njegovom prodajom su smesne,prvo ko zna koliko tu kome ide od para a drugo Zvezda duguje jos Zemunu za njegovo dovodjenje tako da ce zvezdi ostati nekakva smesna cifra...Sto se mene tice ovo je veliko razocarenje za mene sad kad bi doveli i Bufona bilo bi mi isto...jer tek tako pustiti jednog od najboljih igraca,plus zakletog Zvezdasa i to posle samo godinu dana provedenih u zvezdi je smesno.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Citajuci Piksijevu izjavu shvatio sa da ni po koju cenu necemo prodati Krivokapica i Joksimovica kao da cemo najverovatnije zadrzati i Mudrinica uprkos teznji Celzija da ih dovede...... :bes
I tako zadrzacemo kosture ovaj kostur ove ekipe...... :D

Sad ću reći nešto što se mnogima neće svideti.

Prvo, Stojković jeste Zvezdino dete, ali je isti taj Stojković branio za Zemun u onoj skandal utakmici prošle sezone kada se igralo sa jednom loptom. Nikada mu neću zaboraviti krađu vremena, ono izležavanje i glumatanje kao da Zemunu znači taj bod za opstanak. Tu smo se i oprostili od titule.

Drugo, jeste dobar golman, ali nije nezamenljiv. Jedino u slučaju da na golu ostane Ranđelović, biće bože pomozi. Imamo mi i Banovića koji je takođe dobar golman, i nije mi jasno kako Ranđelović dobi pre njega šansu. Mi smo za Stojkovića dali neku siću, a godinu dana kasnije izvukli 3 miliona, odnosno oko 2,5 milki što idu Zvezdi. Malo li je rođaci na ovu skupoću :zbunjen .

Treće, imao sam neki osećaj da će Stojković biti prodat, a isto tako imam neki osećaj da će Žigić ostati namigivanje . Kao tražio ga Arsenal za 10,5 miliona (od kojih 50% ide Ćalasanu, joj Džajiću...  :bes ), pa Venger demantuje. Sad kao Nemci traže Žigića za 6mil, pa te pare mogu da daju nekim Afrikancima koji nemaju 'leba da jedu, dokle oni misle da od nas kupuju evropske igrače po afričkim cenama. Mišljenja sam da će Žigi biti produžen ugovor na još 2 sezone kako bi Ćalasan bio spušten na zemlju, pokušati sa njim da uđemo u LŠ, a kasnije ga prodati. Nije mi jasno šta se svi tripuju da će njemu cena da padne, pa čovek iz utakmice u utakmicu postaje sve veći ubica.

Otprilike bi to bilo to, eventualno očekujem još jednog igrača da ode (čitaj Dudić) ili Milijaš ako ovi pederi daju dobru kintu (da slučaj bude slićan kao sa Stojkovićem), ostale čobane Joksimovića, Krivokapića,... koji su nam jeli živce da podelimo timovima u ligi, ko rakari što u ligi imaju desetak igrača u protivničkim timovima.

P.S. Nek mail-uje Pixiju neko da je J.J. Okoča slobodan igrač :D

Vi koji pricate da je Banovic rupa, nemate pojma nista o njegovog karijeri, a ponajmanje o njegovim kvalitetima. Videli ste ga na utakmici sa Vojvodinom, i to je to. Istina kiksirao je, ali to nista ne mora da znaci.

Banovic je vrhunski golman i to ce pokazati sledece sezone. Pa kada je Stojkovic prvi put stao na gol i kada smo ga dovodili onda je on bio rupa. Stao je na gol jer se Randjelovic povredio. Medjutim pruzenu sansu je dobro iskoristio i danas vredio 30 puta vise, nego istog dana kada je prvi put stao na gol Zvezde. Treba Banovicu pruziti sansu.

Stojkovic je inace bio rezerva Banovicu u mladoj repki.

Losmi kralju, sta mislis koliko smo mi platili zemunu za Stojkovica??? 1.000.000, 2.000.000??? Pa daj boze da nas je kostao 100.000.

Ja ne branim upravu, jos manje nisam za rasprodaju igraca ali treba biti realan. Stojkovic, ako se potvrdi tacnim da je prodat za 3.000.000 je medju najskupljim golmanima Evrope i Zvezdi je doneo veliku svotu novca... Jos ako se novac iskoristi za Zigin ostanak, onda je sasvim uredu takva zrtva. Jer menjati ceo koncept igre ili promeniti golmana, pa svako normalan bi pre promenio golmana....

Steta je sto ga necemo gledati, ali se ne brinem da ce od njegove prodaje novac otici u tudje dzepove.

Ne bih da se ponavljam, ali ljudi moji tako je u celom svetu. Ako prodajemo, onda prodajemo za dobru sumu, nikako tek daj sta das. Samo se setite Vidica. Prodali smo ga za 6. miliona, od toga 4. miliona smo dobili, a onda ga je Spartak prodao MU dve godine kasnije za 12,5. miliona. Pa vi vidite onda. Spartak ni kriv ni duzan inkasirao na Vidicu 8.000.000. Zasto Vidic nije direktno iz Zvezde otisao u MU za te pare? Pa nije Spartak igrao bog zna sta i pravio rusfaj u Evropi, pa da mu je to podiglo cenu... Vidic je podjednako dobar kao sto je bio i u Zvezdi, ali vredi duplo vise? Tu nisu cista posla...

U svakom slucaju mozda uprava, Zenga (koji je bio golman i koji je sigurno znao da Stojkovic odlazi, i verovatno se slozio s tim jer  veruje u potencijal Banovica) imaju koji kec u rukavu. Videcemo sta nam naredni dani donose.

Neko je zatisije oko Ziginog odlaska, ili mi se samo cini....

Boka-Delimicno si u pravu sto se Banovica tice daleko da je on los golman i daleko je bolji od Randjelovica ali decko je u zadnjih 3-4 godine branio ukupno 2-3 tekme i ne deluje mi trenutno kao kalibar za Ls...Jedino sto ne bi voleo da Randjelovica opet stave da bude prvi golman i stvarno ne znam ko ga gura medju stative iako ne zasluzuje...
Inace nisam znao da je stojkovic tako jeftino kupljen od zemuna,ne znam sto sam mislio da je oko 500.000 evra placen,moja greska ali svejedno po meni nije trebalo da ode.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

A ja kontam kako cemo konacno sacuvati dobar deo tima, kad ono qrac! Vredja me kao navijaca Zvezde sto Piksi izjavi pred TV kamerama u lice miliona ljudi kako niko nece otici sem Zige i Dudica, i dodjem na forum posle par dana i procitam otisao Stojkovic! Pa koji je njemu qrac!! Izgleda da je izucavao Dzajine metode, pa pocinje da ih primenjuje u praksi! Svaka njemu cast na duploj kruni, ali duplu krunu bi ove sezone osvojili i sa Dzajom, jer se Partizan raspao! I da se ne lazemo, tu duplu krunu moze da okaci macku o rep bez uspeha u evropi, na kraju i bili smo sampioni da bismo pokusali nesto u LS, a ne cisto da se broji!
Moramo da se pomirimo sa cinjenicom da je Zvezda postala totalno neozbiljan klub, za evropske uslove smesan, koji na proslavi kupa nosi majice sa pogresnim brojem titula, a najbolje igrace daje prosecnim zapadnim prvoligasima cim zinu neke pare!  :(

tuga braco, tuga!  :(  :(  :(

Quote from: "slawisha"..Piksi izjavi pred TV kamerama u lice miliona ljudi kako niko nece otici sem Zige i Dudica..(
O tome se i radi sto pixi je mozda ovo uradio da bi zadrzao Zigu.
Ako se secate posto je Arsenal ispao najveca moguca ponuda za Zigu je bila 6M od HSV.Kad odbijes pola(pola ide Calsanu :bes ) to je 3.000.000 evra koliko smo i mi dobili za Stojketa.
A sve ovo nije bas slucajno.......
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Ljudi Piksi je dosao pre godinu dana. Zatekao je rasulo u organizacionom, finansijskom i svakom drugom smislu u klubu i to na svim nivoima. Nazalost jos uvek je tako u klubu, jer neke stvari ne mogu da se rese u tako kratkom vremenskom periodu. Medjutim ima boljitka i to je vidljivo na svakom koraku.

Vi ocekujete ulazak u ligu sampiona posle godinu dana? Pa dajmo budimo relani, Zvezda i sa ovim timom moze da udje u Ligu sampiona ako dobijemo Harts u kvalifikacijama ili na srecu. A ako se uzdamo samo na srecu onda nam i ne treba neki jebeno dobar tim za to. U prvoj godini svog mandata novi predsednik je uspesno vodio klub i da smo imali malo vise iskustva igrali bi i na prolece u Evropi. Ali mozda je ovako i bolje, jer smo osvojili duplu krunu, a podsecanja radi, prosle godine smo osvojili veliko nista.

Kada je Stojkovic dosao rekao sam da rezultate mozemo da ocekujemo kroz 2-3. godine. On je solidne rezultate imao vec u prvoj godini svog mandata. Dobri rezultati ne znace iskljucivo dobri rezultati na sportskom planu, vec i poslovnom. A kome je malo ovo sto je uradio za godinu dana, neka se zapitaju koliko je uradila prethodna garnitura?

Iskreno bio bih zadovoljan da docekamo prolece i u Kupu UEFA, pa sto da ne i stignemo sto dalje u tom takmicenju, realno sa ovim timom, imajuci u vidu ovogodisnje takmicenje Kup UEFA, mozemo do cetrvrtfinala-polufinala.

Mene vise brine polticike konstalacije i problemi u odnosima sa EU, jer i to u velikoj meri utice na to da li cemo igrati dobro ili ne u Evropi.

Kakve bre crne rezultate?Tim se pravi od ODBRANE a on faca TRAS svima samar u lice :jebanje  i proda NAJSIGURNIJEG GOLMANA koga smo u zadnjih 10-15 godina imali.I sta sad sad cu opet da se tresem kad neki DZUDZA iz Fk Pi@kojavac sutne na nas gol dal ce Randjel da odbrani il nece.Ajd sto cu da se tresem kad sutne protivnicki igrac no sto cu da se tresem i od raznoraznih Bisevca i Miladinovica jer nikad nisu nacisto na koju stranu teraju.I sta vredi ako Ziga ostane a nemamo ljudski golmana ?Mnogo ce mu trebati vremena da spere ovaj potez sa svog obraza.Ali uopste me ne cudi kad mu ona komunjara generalni sekretar.

Nadam se da necemo skoro da pozivamo onog drugog Dragana da nam se vrati.
A sto se tiche LS tu bih da citiram mog dedu ...

"More deco nemo se zanosite" :(

Quote from: "Бока"Stojkovic je inace bio rezerva Banovicu u mladoj repki.
Бановић и Стојковић никако нису могли заједно играти у младој репрезентацији из простог разлога што Бановић има 28, а Стојковић 23 године. Бановићеви голмански квалитети су последњи пут виђени док је носио дрес Сутјеске. Тада је и добио тај фамозни позив за пријатељску утакмицу А репрезентације. Дошао је у Звезду пре 2 и по године и од тада је много више времена провео као трећи голман на трибинама него на терену. Када се на то дода да је прилично низак за голмана (ја га гледао овде у крају против Графичара, када је две лопте које су ишле под пречку само испратио погледом) мислим да никако није алтернатива за поход на Лигу шампиона.

Неозбиљно је продавати једног од најперпективнијих европских голмана пред квалификације за Лигу шампиона првом клубу који испише мало дебљи чек. Стојковић има само 23 године и могао је ладно у Звезди да брани још две године и убеђен сам да би му цена само била већа.  Народ је летос био у заблуди када је долазио Пикси мислиће да ће преко ноћи почети да теку мед и млеко. Чак су се могли чути и коментари да Пикси никад ништа лоше не би урадио за Звезду јер је ''много воли''. Ђавола је воли! Сви спортски радници у Србији су ту пре свега ради личне промоције, па тек онда ради клупског интереса. Треба додати да је Пикси током сезоне више пута спомињао како га струје из бивше управе коче да дође до успеха, а онда направи овај потез са Стојковићем који је пресликан неким потезима бивше управе. Толико је викао да се неће наставити са праксом продаје играча и онда узме и ладно преко ноћи прода Стојковића. Не очекујем од Пиксија да направи чудо за годину дана. Очекујем само искреност. Ако нешто каже, онда нека тако и уради.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

'си неки духовит? Радомир
..кажу да причам много...

Tacnije 29. godina ima. Visok je 188 cm...

Onda sam se ja nesto zesce istripovao povodom izvesnog gospodina golmana Banovica...

E, јебо им пас матер...
Е, Звездо моја...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!