Ја у потпуности подржавам акцију славних јунака
Националног Строја!
У име Српства им желим им  све најбоље и пружићу  им сву помоћ што могу дати у овим тешким данима !!!

Quote from: "radomir"
Quote from: "pop_Milutin"Sta se ovde lupa, pa to nije normalno, da se razumemo ni ja ne volim komunizam, ali usporediti NACISTE i komuniste nije u redu. Ta govna nacisticka i ustase su istrebili preko milion Srba u 5 god. Znam da se ne prica o tome, ali da vidim nekog neonacista na severu, jebo bi mu mamu pa da je najveci zvezdas. Oni se pokusavaju provuci s tim da Srpski nacionalisti i tim samo vredjaju ns prave srpske nacionaliste!

A комунисти? Па они убијају СВОЈ народ! Какве су репресије биле против свих који се нису слагали са комунистима после завршетка II светског рата? Погледај Стаљина. Убио је 25 милино руса. Уназадио их за 100 година.

Smrt jednog choveka je tragedija. Smrt milion ljudi je statistika  

Josif V. Dz. Staljin  ;pljuga

Quote from: "S-F"Ја у потпуности подржавам акцију славних јунака
Националног Строја!
У име Српства им желим им  све најбоље и пружићу  им сву помоћ што могу дати у овим тешким данима !!!

Pa ti si nas idol...

Ne razumem kako neko moze da zagovara Hitlerovu ideologiju ovde na ovim prostorima. Ajde da smo nemci pa u redu ali ej biti Srbin i vikati "Seig Heil" je besmisleno.
Zamisli sad u Izraelu vidis grupu neonacista koji skandiraju Hitleru, strasno...

Quote from: "S-F"Ја у потпуности подржавам акцију славних јунака
Националног Строја!
У име Српства им желим им  све најбоље и пружићу  им сву помоћ што могу дати у овим тешким данима !!!

Neki ljudi stvarno ne zasluzuju pravo na slobodan govor i sl.  :zbunjen Sve te slobode postaju glupe kada neko zastupa i  javno brani nesto tako imbecilno...
PS Fala Bogu pa to sto si rekao nikada nece biti "u ime Srpstva"...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

TITO-prva asocijacija na njega mi je komunizam,ali ne mogu da skontam da li je bio utsasa ili musliman.
Mislim-nisam se ni rodio kad je on CRKO ali kontam da je bio veliki anti Srbin.
Ne znam broj poginulih ili neduzno streljanih Srba od strane fasista,dovoljno mi je da znam za Kragujevac,da je Beograd sravnjen sa zemljom(zamislite ga danas bez bombardovanja,sa svim onim starim gradjevinama,koliko bi stanovnika imao?)...
istina je da je izvrsen ogroman genocid nad nasim precima koji je nastavljen pod vodjstvom Tita posle rata:

Goli otok-tu je boravio (vecina vecno) uglavnom krem srpskih intelektualaca.
Jame bez dna u Sloveniji-ne zna se broj-bivsih pripadnika Drazine vojske sa sve porodicama,svestenstvo sa sve porodicama,ministri,cinovnici  kraljevine sa sve porodicama...placali su za prebeg iz zemlje za evropu kako bi spasili glave,a njihovi vodici su ih vodili pravo u smrt.

Znaci fasisti su radili to javno,transparentno.
Komunisti podmuklo.

I JEDNI I DRUGI NASI SU DzELATI

Samo mi nisu jasni stavovi Nacionalnog stroja-grafiti vezani za Ratka Mladica koji se nikako ne poklapa sa njihovom orijentaciom?

To su imbecili koji su se zamaskirali u Srpstvo, a zapravo su nacisticke picke. Kakve veze imaju obrijani nacisti i Ratko Mladic srpski heroj?!

Инђија око Голог Отока ту си се малко зајебао.Тамо није страдала српска елита већ комуњаре,које су између Тита и Стаљина изабрала овог другог.Чињеница је да су тамо многи невини завршили,али опет све су то били комуњаре које су за време Другог светског рата,а и после до 1948. убијала сваког ко није хтео под комунистички шињел,тако да ми је њих најмање жао од свих жртава црвеног терора.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "S-F"Ја у потпуности подржавам акцију славних јунака
Националног Строја!
У име Српства им желим им  све најбоље и пружићу  им сву помоћ што могу дати у овим тешким данима !!!

Neki ljudi stvarno ne zasluzuju pravo na slobodan govor i sl.  :zbunjen Sve te slobode postaju glupe kada neko zastupa i  javno brani nesto tako imbecilno...
PS Fala Bogu pa to sto si rekao nikada nece biti "u ime Srpstva"...


Зашто мислиш да ти заслужујеш право слободе говора а ја не?

Зашто мислиш да си ти у праву а ја не ?

Јеси ти неки овоземаљски врховни судија па да расуђујеш....

Ti ne zaslužuješ slobodu govora,jer ako si fašista ili nacista ili šta već ,trebao bi da znaš da tako nešto kod vas ne postoji(osim ako si neki šminker pa se kriješ iza svastika ,šucštafela,totenkopfa i drugih obeležja-a suštinu stvari ne poznaješ).

Drugo biti nacista podrazumeva biti beo,i nemati naciju(u sadašnjim uslovima-ne mislim na WWII 1939-1945),prema tome ako si nacista-onda nisi Srbin...itd.

Ја готивим фашистичку идеологију, али не и нацистичку. Нисам фашиста. Из дна душе мрзим Немце, Бугаре, Усташе, Шиптаре, Балије... а како су Мађари кренули можда ћу и њих да мрзим. Њих мрзим јер су се клали са нама, и то углавном јер су нам шатро добри суседи. Као Бугари. Са њима смо стално ратовали, а ипак смо православци. Кажу ми да и они нас мрзе.

Али сматрам да би било добро кад би имали неког Српског Хитлера кога би сви слушали, и који не би дозволио да има оволико Рома и Шиптара у Србији. Не могу да поднесем да видим како Цигојнер шета белу Српкињу.

Да ли би неко од вас могао да поднесе да вам се ћерка уда за Цигојнера и да вам улази у кућу па да стрепите да неће нешто да нестане.

Боли ме бре курац нек се они врате лепо у своју Индију, а нама Србима нек остане да градимо своју државу јер је још увек немамо.

Да ли ви знате да су нам Немци и Швајцарци скоро пре пар месеци вратили избегле Роме са Косова, и још неке са стране, јер који ће им курац, ем траже азил, ем им праве срања по Европи, смрде, краду... нису н и налик на ове чисте Индијце.

Да ли знате да се сада ти Роми шетају по београду и лепо су обучени знају немачки добро а нешто мало српски (а ви како те?!).

У Србији има око 700.000 Рома (да, добро сам написао) !!! А само у Београду има око 100.000 Рома по гетима. Много је.

Такође они су код нас руља као што су Арапи у Француској. Како би се ти Милоше осећао да ти неко од те руље запали најновију Бембару.

Što se tiče bugara,njih mogu da razumem,pošto smo im zakrkali nož u balkanskim ratovima-oni nastaviše da gone turke do Carigrada,a mi se ukopasmo u Makedoniji-tako da od dogovorene podele teritorije ne bi ništa.Onda nam vratiše krvavo i zverski u WWI,pa onda opet u WWII...

A mađari su po količini i "tonalitetu" zverstava nad nama egal sa bugarima,pogotovo za vreme WWII.Danas kada nekom mađaru srednjih godina pomenete Mikloša Hortija,oči mu se zacakle,a usta iskrive u kez-moje lično iskustvo iz vojske,zbog kojeg sam dobio 7 dana pritvora,a magyar-prekomandu u kuhinju i rascepanu usnu.

Naš jedini "svetski priznati" fašista je bio Dimitrije Ljotić-smederevac,komandant letećeg odreda koji je bio u sastavu (jebi ga ne mogu da setim tacno) petsto i neke ss brigade...Ostali su bili pozeri i politički profiteri.
Mada sam svojevremeno čuo od par ljudi da je masakr u Kragujevcu (šumarice) izvršio on sa svojim ljudima,a ne nemci kao što su nas učili u školi.

E da,Ljotić je verovali ili ne pobio najviše Srba,a o romima,jevrejima i ostalima nije stigao da razmišlja...

Što se tiče bugara,njih mogu da razumem,pošto smo im zakrkali nož u balkanskim ratovima-oni nastaviše da gone turke do Carigrada,a mi se ukopasmo u Makedoniji-tako da od dogovorene podele teritorije ne bi ništa.Onda nam vratiše krvavo i zverski u WWI,pa onda opet u WWII...

A zasto bi mi gonili turke do Carigrada?
Ko je njih gonio iz Srbije 500 godina?
Ko je nama pomogao kad su oni dosli?

Zasto je svaki put moralo da se prelomi preko Srbije?
Preko najmanje zemlje najvise sranja vecito?

Zanima me ko je lozio ljude na onim demonstracijama(bolje rat nego pakt!bolje rob nego grob!)
kad se znalo da Srbija posle I sv.rata nije sposobna za jos jedan pogotovo ne za onaj gde je ratna tehnika kod svih napredovala osim kod nas...

Da je narod tada ispostovao kraljevu odluku i da su svabe usle u zemlju bez borbe:

Srbija ne bi bila sravnjena sa zamljom u toku jedne noci,ne bi izgubila velik deo populacije,NE BI BILO SFRJ!

Ratnu odstetu ne bi placali jer bi bili zemlja okupirana(ne saveznik svaba) bez otpora.

Da budem kratak;

Da gonimo turke do carigrada se nisam obavezao ja,nego KP I,a sve to u vezi Soluna,koji smo dobili posle WWI-doduše kao neku vrstu carinske zone.

27.marta su izašli ljudi naloženi od strane jednog dela vojnog vrha (Gen Simović JKV) (INSTRUIRANOG ENGLESKOM OBAVEŠTAJNOM SLUŽBOM),kojima su se priključili komunisti (OPET INSTRUIRANI ,ALI NKVD-om) u cilju da miting prevedu na svoju vodenicu...,aka Sloba VS Vuk,a stoka nek se mlati.

Kralj-tj Perica,se tada ništa nije pitao,pitali su se drugi,ustvari,nisu se pitali,već su izvršavali naređenja spolja,za sitnu lovu,kao i što sada rade...

I za kraj,apropo "bez borbe"...Nismo mi hrvati pa da dočekujemo nemce cvećem i bez borbe,za mene je heroj svaki onaj Srbin koji je za vreme rata koknuo nemca bez obzira da li je nosio kokardu ili petokraku,mada ove sa kokardama cenim,a petokrakaše samo ako su okravavili ruke nemačkom krvlju.

Ende

Браво Лионцу !!!

Ја нисам национал-социјалиста (само у појединим сегментима) и нисам рекао да качим свастике по соби и држим Гебелсов портрет у дневном боравку...

Рекао сам да подржавам акцију а што се тиче мог мишљења о политичкој идеологији то могу касније....



Напомињем да се тема започела са :

QuoteKakvo je vase misljenje u vezi svega sto se izdesavalo na ovu temu

Овдје није писало : Зашто не одобравате акцију, већ колико видим свак је дужан да изнесе своје мишљење...


Поздрав браћо Срби....  ;pivo [/code]

Quote from: "pop_Milutin"To su imbecili koji su se zamaskirali u Srpstvo, a zapravo su nacisticke picke. Kakve veze imaju obrijani nacisti i Ratko Mladic srpski heroj?!

Ma koji bre srpski heroj. Ni njega ni Karadzica nikada necu priznati za heroje. Slobine produzene ruke...

Jedini pravi srpski heroj novijeg doba je Dragoljub Mihailovic.

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "pop_Milutin"To su imbecili koji su se zamaskirali u Srpstvo, a zapravo su nacisticke picke. Kakve veze imaju obrijani nacisti i Ratko Mladic srpski heroj?!

Ma koji bre srpski heroj. Ni njega ni Karadzica nikada necu priznati za heroje. Slobine produzene ruke...

Jedini pravi srpski heroj novijeg doba je Dragoljub Mihailovic.

За Радована знам доста лоших прича док за ђенерала нисам чуо тако да га цијеним !!!

Death figures for World War Two vary from source to source. The figures below are believed to be reasonably accurate
---------------------------------------------------
Country   Military   Civilian   Total
USSR   12 million   15 million   27 million
China   1.8 million   7.5 million   9.3 million
Poland   597,000   5.86 million   6.27 million
Germany   3.25 million   2.44 million   5.69 million
Japan   1.5 million   500,000   2 million
Yugoslavia   305,000   1.35 million   1.66 million
Romania   450,000   465,000   915,000
Hungary   200,000   600,000   800,000
France   245,000   350,000   595,000
Great Britain   403,000   92,700   495,000
Italy   330,000   100,000   430,000
Austria   280,000   125,000   405,000
United States   407,000   6,000   413,000
Greece   60,000   350,000   410,000
Czechoslovakia   7,000   315,000   322,000
Netherlands   13,700   236,000   249,000
Philippines   27,000   91,000   118,000
Belgium   76,000   23,000   99,000
Finland   80,000   10,000   90,000
Canada   39,000       39,000
Australia   35,000       35,000
Albania   20,000   10,000   30,000
Bulgaria   10,000   15,000   25,000
India   25,000       25,000
New Zealand   17,000       17,000
*Civilian numbers include those killed as a result of the Holocaust*
---------------------------------------------------

Do ovoga su dovele "ideje" nacional-socijalizma, fasizma, nacizma, zovite ga kako god hocete...
I ko normalan moze da se prima na nacizam posebno u Srbiji, kad se zna kakvi su zlocini izvrseni posebno i namerno nad civilima? I to potpuno bespotrebno...
Izjednacavati komunizam sa fasizmom je glupo; poredite same ideologije, a ne (ne)dela umobolnih vodja (predsednika) koji su za katastrofalne posledice najodgovorniji, ma ko oni bili (koliko su samo ameri pobili vijetnamaca, rukovodjeni demokratijom)...

Mala digresija: Kad su nemci videli da gube rat na dva fronta, sa dve strane, pokusali su da sklope savez sa amerima i englezima, i da krenu zajednicki na ruse! U fazonu: fasizam i nemacka su od pocetka bili bastion zapadnog sveta protiv komunizma... Koja zwaka jbt...

Ideje fasizma i danas zive... Zelite li da budemo kao ndh, pardon republika hrvatska: etnicki cista drzava?  Ili da mrzimo crnce, ili cigane kao stoka grobarska (antiromi) samo zato sto su crni? Kad udjete u GSP, da li smrde samo ganci ili i po neki nas, "cisti" Srbin? Ili pola autobusa?

Ne volim siptare, mujage, ustase, (mozda ih cak i mrzim, jer imam razlog za to) al' to ne znaci da cu nekom da idem da palim kucu ili da ga kamenujem, maltretiram ili proterujem iz cista mira zato sto sam ja Bogom dani Srbin, a on nije, i ovde mirno zivi... Ako neko sere protiv Srbije, onda ga treba smiriti, i to treba da radi drzava; a ne neonacisti koji su ista takva bagra, i nemaju blage veze sa srpstvom...
Swe ih lepo zajedno zatvoriti, pa nek se dogovore ko je u pravu...

P.S. Kad je npr. utakmica nemacka-hrvatska, 'ocu da se nateram da navijam za swabe, al' ne mogu, dzaba... Navijam da se medjusobno satru....

"Ma koji bre srpski heroj. Ni njega ni Karadzica nikada necu priznati za heroje. Slobine produzene ruke...

Jedini pravi srpski heroj novijeg doba je Dragoljub Mihailovic."

Zaboravio si kapetana Dragana, ispravan covjek i vojnicina.Nije Ratko  bio Slobina produzena ruka, cak ima prica da mu Slobo nije dao da roka balije u Srebrenici nego je on to na svoju ruku, da nije bilo njega Srbi u Bosni bi gore prosli, on je od rulje napravio vojsku, ali realno sve vaznije poteze u ratu je vukao Milosevic.

Skoro je u V. Britaniji otvorena arhiva po kojoj se vidi da su demonstracije 27og marta bile donekle rezirane sa njihove strane. Englezima je trebao jos jedan front, a u nama su videli idealnu priliku...
Demonstracije uopste nisu vodili komunisti niti su u startu imali bilo kakvog udela u tome... Ne mogu se tacno setiti ko je poveo celu tu pricu, ali znam da su komunisti to kasnije iskoristili kao svoju propagandu.
Nacisti su ovde nacinili mnogo zla i nece mi nikada biti jasno da se u Srbiji neko definise kao nacista. Poginulo je mnogo Srba tokom II svetskog rata, ali nisu stradali samo od ruke nacista vec i u bratoubilackom ratu...
Da je ostao mir sa Nemcima pitanje je koliko bi tacno rat trajao i kakve bi naknadne posledice bile... Zna se da je napad na Rusiju odlozen zbog napada na Kraljevinu Jugoslaviju. Zna se i da su Rusiju napali 22. juna i nisu uspeli da zavrse ratna dejstva do zime, a to je za Nemce bilo samoubistvo...

Gledajuci sve ove cinjenice nikako mi ti momci ne mogu biti jasni...

Quote from: "boldrik".......
Ceo post potpisujem.

QuoteТакође они су код нас руља као што су Арапи у Француској. Како би се ти Милоше осећао да ти неко од те руље запали најновију Бембару.
Ne znam sta znaci Bembara. :zbunjen  Kapiram ja sve sto ti kazes. I ja zivim u Danskoj i opljackali su nam stan  -  najverovatnije neki iz bivse Juge ili rumuni (muslimani se i ne bave toliko takvim kriminalom, a danci to rade samo na veliko-zlatare i sl.) i sigurno da ne mogu da kazem da mi je drago zbog toga ili da ih obozavam. U Danskoj i nije bilo kriminala pre stranaca, a onda se odjednom krade samo tako.  Danska im je obezbedila besplatnu skolu danskog i cim se skola otvorila maznuli ultra skupe projektore i lap-topove :D  (sve u jednoj pljacki). I ja govorim da razumem dance i to sto uglavnom ne vole strance. Isto to i ti pricas, samo za Srbiju.

QuoteИз дна душе мрзим Немце, Бугаре, Усташе, Шиптаре, Балије... а како су Мађари кренули можда ћу и њих да мрзим. Њих мрзим јер су се клали са нама, и то углавном јер су нам шатро добри суседи.
Ja sam imao samo geografiju u srednjoj, a istoriju ne, jer je bila teza a mogao sam da biram  :D , ali znam iz prica familije iz Vojvodine da su madjari tamo bili gori od nemaca i drugih. Tako da bi bio red da, ako sam u pravu, i njih mrzis koliko i bugare .

Ima svega par manje vise bitnih razlika izmedju tvog i S-F-ovog razmisljanja, i mog. Npr. ne mogu da poredim svoju mrznju prema zapadnjacima i prema komsijama krvnicima. Ja apsolutno shvatam normalnim da ,,komsije" mrze i ubijaju jedni druge - to je manje vise normalno, jer svi imaju duboke rane. Ono, vlast izmanipulise narod, nalozi, ovo ono, ubedi da oni nisu ljudi, da bi mogli lakse da se koljemo, a da posle mirno spavamo. Normalno je mrzeti se, mrzim ih i ja, ali najvise siptare, jer je tu zlo najcistije.  Ali, shvatate da bi mi isto tako mrzeli srbe da smo rodjeni u susedstvu?
E sad tu dolaze ameri i englezi i ostali. Oni su nas sjebali bez nase krivice. To je nicim isprovocirano ubijanje, kao sto su nas nacisti klali. E to je vredno prave i velike mrznje. Ali mrznje zemlje, a ne  nevinih pojedinaca. Pa jel treba mene iracanin da mrzi ako nase ,,demokrate" posalju vojsku tamo u moje ime, iako ja npr. njih ne podrzavam???
Onda po mrznji mogu da dodju komsije. A rome je eventualno normalno ne voleti (stvar pojedinca), ali ne i mrzeti. Oni nisu nikad vrsili nicim isprovocirano ubijanje srba niti zasluzili da ih neko mrzi. Kad uporedis procenat lopova i sl. medju romima i siromasnim srbima, verujem da ces se iznenaditi i da ce ta dva biti manje vise isti. Isto to i za ostale stvari, poput smrada. E sad sto su skoro svi romi siromasni, to je i njihova i nasa krivica... A to da li bi mi bilo drago za cerku i roma ili ne, pa to je moja stvar, ali je na njoj da odluci. Nadam se da ne bi izabrala lopova srbina, hrvata, marsovca... Ako bi, taj ne bi bio dobrodosao i to je to.

QuoteЗашто мислиш да ти заслужујеш право слободе говора а ја не? Зашто мислиш да си ти у праву а ја не ? Јеси ти неки овоземаљски врховни судија па да расуђујеш....
Hvala na normalnom odgovoru, iako sam ja prozivao.

-ako neko ne postuje pravo na slobodan zivot itd., kako moze da se poziva na pravo na slobodan govor, koje je manje bitno.
-pravo na slobodan govor ne bi trebalo da znaci da slobodno mozemo da se pljujemo i pozivamo na mrznju; Granice su vrlo jasne.
-srbima treba da je na prvom mestu Srbija, a zbog takvih ljudi kao oni sa tribine, Srbija dozivljava ogromnu stetu u svetu koji nas i onako mrzi. Pa tvrdim da su danci u proseku mnogo veci rasisti nego srbi, a mi ispadosmo najgori zbog idiota...

Sto se stranaca/manjina tice, mi treba da postupamo kao danci  -  zatvore se granice i sve ostalo na ,,fin " nacin, da niko ne moze da nam sere (mada je sada kasno za to, kada nas pljuju i za ono za sta nismo krivi). A za ove koji su vec ovde, stvarno ne znam sta da kazem. Imati pravican zakon gde imaju sva puna prava, ali da za SVAKO sranje lete napolje iz zemlje mi je jedino prihvatljivo.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"