Quote from: "Johnny Blaze"Datum ?

11.05.

Ukoliko bi ponovo uspeli (a realno mozemo) da dobijemo grobove na Banjici, vrata titule sirom bi se otvorila ... Cekamo jos kuci Vojvodinu i Lovcen, dok su preostala gostovanja u Backoj Palanci i Beranama ekipama koje vise nemaju vece ambicije ...

I ponovo karanje grobara  :jebanje
Sad je vec sasvim realno nadati se tituli  :sampion

Nabice komplekse u svim sportovima. Glupi glodari. Nenadic je pravi. :ruke

Nenadic car! zao mi je samo sto ce napustiti najverovatnije Zvezdu na kraju sezone.
Imam jedno koliko jos ima kola da se igra,i kakav je sistem takmicenja jel se igra samo ligaski deo ili imao posle i neki plej off?
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Evo ovako-ovaj derbi je bio prvo kolo drugog kruga doigravanja.Sto znaci da do kraja prvenstva igramo jos sa Vojvodinom(sledeca tekma) kuci.Potom gostujemo Sintelonu,dolazi nam Lovcen i idemo u Berane.Sasvim sam siguran s'kim gde igramo ali nisam kojim redom.Znaci jos 4 tekme do kraja borbe za titulu.Nema posle nikakvog play-offa.

pa boga mi onda je titula bliza nego sto sam mislio  :sampion
Sledece kolo dakle-vojvodina zajebana je mada se nadam da ce delije ici na tekmu a sa delijama rukometasi igraju mnogo bolje.Lovcen bi trebali kuci da dobijemo,i Berane u gostima dok Sintelon hm posto bas i nisam pratio rukomet ove sezone ne znam u kakvom sastavu igraju pre su bili dosta jaki ali sad ne znam...Ma osvajamo titulu i u rukometu :sampion
Nego svaka cast i za trenera Zvezde koji je dosao kad je Zvezda bila pretposlednja na tabeli a sad se bori za titulu.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Ma ljudi ovaj derbi je bio smijesan, naravno kada je groblje u pitanju, ove sezone ce ostati praznih saka, i puni komplexa, a mali Nenadic 100 mi godina zivio:)
iljadu Grobara i huligana...zna se sto ce Delijama:)


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

24 maj
Sintelon- Crvena Zvezda

27/28 maj
Crvena Zvezda- Lovcen

31 maj
Berane- Crvena Zvezda

Jel utvrdjeno kad je tekma sa Lovcenom 27. ili 28.?I da li ako dobijemo Lovcen mozemo i da izgubimo u poslednjem kolu u Beranima,posto vidim da Lovcen zaostaje dva boda za nama?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

http://rkcrvenazvezda.com/home.htm

28.05.2006 Crvena zvezda - Lovćen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pobeda na Lovćenom i titula je tu!!! :sampion

Partizan je trenutno prvi na tabeli sa bodom vise ali i utakmicom vise.

U poslednjem kolu Zvezda igra u Beranama a partizan na Cetinju, i prvak ce se znati tek na kraju poslednjeg kola. Ono sto je sigurno je da je sa 2 eventualne pobede Zvezda prvak!

Pade i Lovcen. :ruke  :ruke  :ruke

Quote from: "jagara"Partizan je trenutno prvi na tabeli sa bodom vise ali i utakmicom vise.

U poslednjem kolu Zvezda igra u Beranama a partizan na Cetinju, i prvak ce se znati tek na kraju poslednjeg kola. Ono sto je sigurno je da je sa 2 eventualne pobede Zvezda prvak!

Ne moze partizan nikako biti prvi.lPobedili smo Lovcen i imamo bod vise od njih.Ni ovo drugo ti nije tacno-u poslednjem kolu u Beranama nama je dovoljan bod za titulu i to pod uslovom da partizan pobedi na Cetinju.U slucaju neresnog ili poraza partizana mi smo sampioni bez obzira da li cemo uzeti neke bodove dole.

Quote from: "goku"Ne moze partizan nikako biti prvi.

Teoretski moze, obzirom da imamo "samo" 1 bod vise!

Quote from: "goku"Pobedili smo Lovcen i imamo bod vise od njih

Sad imamo!

Quote from: "goku"Ni ovo drugo ti nije tacno-u poslednjem kolu u Beranama nama je dovoljan bod za titulu i to pod uslovom da partizan pobedi na Cetinju.U slucaju neresnog ili poraza partizana mi smo sampioni bez obzira da li cemo uzeti neke bodove dole.

Nevidim sta ima netacno u tome, sto smo sa 2 pobede sigurno prvi i i neinteresuje nas rezultat Partizana. To sam napisao i kao odgovor na neciju konstataciju da nam pobeda nad Lovcenom donosi titulu.

Obzirom na medjusobni skor, odgovara nam i nereseno u Beranama, ali slozices se da Rukomet nije fudbal i da se u rukometu nikako ne moze svesno ici na neresen rezultat.

I to bi bilo to ... Ono sto je pre pola godina licilo na naucnu fantastiku, sada je realnost ....  

:sampion  

Kapa dole!