Posto sam se juce vratio sa sjevernog pola reko da nabacim koju recenicu o ovom gostovanju. Tromso kao grad stvarno ljep,fascinantan,sad zimi bude samo oko 3 sata dan ostalo je noc tako da nismo mogli bas sve ni da vidimo,sigurno je bolje na proljece,kad svane hehe. Sve je skupo do bola,pivo je oko deset evra,cijene strasne,ali  :flasa  nije da nije :), bili smo po pabovima, neki se otvaraju tek popodne  :zbunjen  ali nasli smo jedan i tu se zabili i cirkali dok se nije krenulo prema stadionu.
Bilo nas je oko 40,u korteu uz pjesmu smo krenuli prema stadionu koji je od grada udaljen nekih 10 min hoda mozda i manje,ucimo novu pjesmu,koja je bas grmila
Radovacu se ja Zvezdo tvome golu
Tamo daleko na severnom polu
Hiljade kilometara sad su za nama
Crvena Zvezdo Nikad Neces Biti Sama !!!

Prvo poluvrijeme smo pjevali dosta dobro,usledio je mali pad da bi u drugom poluvremenu grmila ova navedena pjesma jesmo se smrzli ali pjesma nije stajala. Bas na samoj utakmici je bilo strasno hladno. Poslje utakmice krecemo opet u pabove da se nastavi cirkanje :). Veoma lijepo gostovanje nema sta,ja se izvinjavam sto sam ovako nabacao sve,neka neko dopuni,kod ekipe iz Londona i Norvezana je bilo zanimljivo cjelu noc hehe. Veliki Pozdrav Svima !!!
ww.srbizasrbe.org  Pomozimo Nasoj Srbiji !!!

A na koju melodiju je ta nova pesma?

Quote from: "Maj 25"A na koju melodiju je ta nova pesma?
Na ovu:
na na na na na na na na na na.. namigivanje
vezda je zivot, sve droge su sitnica!