Zagreb "razmontiran" u Pioniru

Crvena zvezda - Zagreb 91:64

Kosarkasi Crvene zvezde pobedili su veceras u prepunom "Pioniru" ekipu Zagreba, u mecu 16. kola "Goodyear" lige. Najbolji pojedinac u pobednickom timu bio je Obina Ekezi sa 20 postignutih poena, a njemu uz rame bio je Goran Jeretin sa skorom od 19 poena.

Joj ljudi koji sex  :jebanje. Svaka cas momcima posebno Ekezije-u. Inace za docek Srpske Nove sam bio na istoj zurci sa njim u jednom kaficu na NB. Mnogo gotivan lik doduse drzo se sve vreme po strani posto mu nije bilo bas najjasnije sta se desava (posebno kad je krenulo lomljenje casa  i flasa :lol: ).
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Pionir je zaista bio krcat, krcat...nazalost silni momci (koji su dosli iz  drugih gradova!), ostali su pred halom...  :bes
Neko vreme sam delila i ja istu sudbinu sa njima, ali samo dok mi nije puko film pa sam otisla da se nalijem pivom ljudski.  :)
Do pocetka drugog poluvremena nekim cudom sam ipak uspela da se ufuram i ja unutra!!!  ;pivo

Dobar deo tog sjajnog drugog poluvremena protekao je u skandiranju : "Jee-boo va-m pas mater, Jee-bo vam pas mater"...uz melodiju koja je carski zvucala - cela hala je pevala i svi su vrteli salove...a na parketu su se samo nizali kosevi... :ruke

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Svaka cast momcima, pokazali su kako se bori za Zvezdu, a posebno Goran Jeretin  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Kakvo opijanje od alkohola nakon tekme...  :flasa  ;pivo

poz,
budimir

p.s. Jebo Vam pas mater, jebo vam pas materrrrr!  :ruke  :ruke  :ruke
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

:ruke   :ruke   :ruke   :ruke   :ruke  

p.s.  UBIJ, ZAKOLJI, DA HRVAT NE POSTOJI
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Svaka cast momci!
Vidim da je atmosfera bila do jaja! Ja sam se nervirao jer nije bilo prenosa na HRT, a nemam ni satelitsku karticu  :bes
Prenosilo se cibona zadar, a posle rukomet (jebem im mater navijao sam za spance)

Ubi Ubi Ubi Ustasu

Da dopunim tvoj izvestaj. Ja sam bio na "zapadnoj" trbini sa jos tri ortaka (niko nema ispod 28 godina, 100 kg i 180 cm visine... :) ) Mislim, masa puta ubrzanje, uvek je bila jednaka sili. Ovo napominjem jer smo se prosetali po kraju oko hale pre i posle utakmie sa salovima u nadi da emo naci nekog grobara. Prosli smo onim gornjim delom, gore od groblja pa onim ulicicama dole do taxija... pa onda kada smo videli da od sacekuse nema nista zaputili smo se u halu. Bili smo pored Novosadjana koji su svoj kop formirali na mestu gde obicno stoje glodari.

Propustio si nekoliko detalja. Prvi je zastava Svilajnac, sa cetnikom koji drzi tri dignuta prsta a u drugoj ruci drzi noz. Inace u crveno - belom dresu, tamo sa strane pored Novosadjana. Delije Rijeka zastava nije bila vec Delije Zadar. :) Prvo je na kraju poluvreemena zapaljeno oko 7-8 baklji a u drugom poluvremenu preko deset. Paljene su i zelene i crevene, a bilo je i onih odvratnih malih koje slabo gore. Garma je pogodjen, bukvalno, na minut pre pocetka utakmie, oko sokolovo, ko god da ga je potrefio. :)

Hala je bila prepuna, odavno nisam video, mozda jos od Mesha, da zapadna tribina onako dobro navija. Najjace je bilo na kraju 2/4 kada je i provaljena ona pesma: Da nije ljubavi iliti nesto slicno Marjane Marjane, samo stara dalmatinska pesma koju je obradila Crvena jabuka. Prvo se skandiralo, kada su dignute one parole: Istina boli! Ali nije bilo tako upecatljivo, a onda se krenulo sa: Jebo vam pas mater!, sto je moglo da se protumaci od strane ljudi iz uprave (nadam se) i na drugi nacin...  :finger

Sve u svemu, odlicno navijanje. Padovi koje spominjes u navijanju su normalni jer nema protivnicke grupe pa je tesko motivisati ljude da non-stop skacu i gorilaju. :) Inace, to sto si terao  :( druge da navijaju je najgora pojava na nasoj tribini, ali sta da se radi kada ljudi vole da izigravaju policajce po tribini... Licna je stvar kada ce neko, koliko i sa kakvim intenzitetom da navija. Ukoliko zelis da motivises ostale, daj licni primer a nemoj da pretis njima koji su dosli da bodre Zvezdu. Izaziva kontras efekat i takvi, umesto da ih postepeno navodis na to da gorilaju :) satobom, oni e se pokupiti i skloniti u stranu... Kapiras?

Salovi su me setili na kraj osamdesetih kada je to bilo u modi i stvarno je mocno izgledalo. To se malo zaboravilo na nasoj tribini, taj grcki fazon sa salovima. Mozete da zamislite kako su izgledali u Solunu, navijaci PAOK-a, kada cela hala navija kao jedan elu utakmicu, nekoliko hiljada ljudi, bez prestanka i svi vrte salove... Strasno...

Inace nakon tekme smo se gore, na uglu Ruzveltove i Mije Kovacevic, zaboli u neku kafanu, kao da iscooliramo i sacekamo neke grobare koji ce tu, kao, kasnije da naidju. :) I otkinuli od alkohola...  :flasa  ;pivo  :flasa  ;pivo

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Cime je pogodjen na taj Garma illi kao se vec zove? Reko ako mu je razbijena vugla mora da je bilo nesto teze od upaljaca, mozda mobilni  :lol:

Druga stvar ne kapiram tu pricu oko bojkota? Kakav je to bojkot ako cemo da idemo na tekme samo necemo da navijamo? To ljudi nikad nije dalo nikakve rezultate, setite se fudbala, pa nece ni sad. Dobro se secam kad jedan deo utakmica nismo navijali na fudbalu i na kraju... nista. Po meni je bolje navijati sve vreme i prozivati upravu nego cutati. U sustini bole njih palamar za nas a ako cutimo samo im cinimo uslugu. Druga opcija je da se uopste ne ide na utakmice. To je naravno lose zbog nase Zvezde a i momci zasluzuju podrsku.

A ovu sliku bi trebalo poslati na adrese Zvezdinih fudbalera sa porukom MANEKENI, OVAKO SE BORI ZA ZVEZDU!

umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Quote from: "webmaster"Svaka cast momci!
Vidim da je atmosfera bila do jaja! Ja sam se nervirao jer nije bilo prenosa na HRT, a nemam ni satelitsku karticu  :bes
Prenosilo se cibona zadar, a posle rukomet (jebem im mater navijao sam za spance)

Ubi Ubi Ubi Ustasu

:lol:

Kizo,
jedva cekamo da se vratis :)  da zalijemo taj poklon sto ces nam svima doneti! :)
A sto se atmosfere tice, sam trener Zagreba, je novinarima "Politike" priznao da je bila odlicna ali samo za domacina. :D I jos je rekao da Zagreb nikad losije nije igrao u ovoj sezoni i da samo moze da cestita Zvezdi. :ruke

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ko gorila zlo (ne) misli.  :)

...sto se dopunjavanja izvestaja tice, mogu samo da pricam o slucajevima pred halom... :flasa
gotivan je bio jedan lik,  :) koji je pokusavao da ubedi par prolaznika da tapkarosu otmu karte - posto ih je peder prodavao za 400kinti - parter... :batine
kruzili su ljudi oko hale, psovali su svi, neki su psovali upravu, neki vodje, neki pubove...
cula sam pricu kako je 40 momaka iz Valjeva uplatilo i rezervisalo svoje karte, koje su samo trebali da podignu na blagajni ali nista od toga, posto je blagajna bila zatvorena!
kako je 7.122...( u novinama pise, gledalaca ), pored dva dana zatvorena blagajne, uslo u halu, pojma nemam.  :zbunjen
ajde, jebes ljude iz bg-a, ali nepravda je za sve koji su dosli iz daleka.   :nene
mada je tuzno bilo videti i matorog cigana koji preko 20 godina staza na severu ima, da je izvisio za kartu, :zbunjen  kaze "jebiga, nema "nasih", pubova, pa ne mogu da udjem.  :(

odvela sam ga na pivo.  ;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Jel moze neko da kaze kakav ce bojkot da bude.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Niski Delija"Jel moze neko da kaze kakav ce bojkot da bude.

Veoma prosto, idemo na tekme i dalje samo sto necemo navijati nego cemo sedeti i cutati... To ce trajati onoliki broj cetvritina koliko dana u zatvrou nasi drugovi budu proveli....

KOLIKO DANA ZATVORA TOLIKO CETVRTINA CUTANJA!!!

Za sada je proslo 13 dana njihovog pritvora sto iznosi 3 tekme i jedna cetvrtina bojkota...
EROES RED STAR BELGRADE

na tekmi protiv kairata takodje smo bojkotovali i sedeli  60min. pa je bilo super zezanje. :) a i efekat je bio veoma veliki. :) nedelju dana su posle novine pisale o tome :) a igraci su se oduzeli. :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Znaci nema svrhe da dolazim na nekoliko sledecih tekmi  :(

Jel se racunaju i gostovanja  :zbunjen
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Jebote, gledam sad slike na tribini.co.yu sa tekme i ne mogu da verujem - mislim, znam da na basket ne ide masa starijih likova koja inace ide na fudbal, bez obzira sto dolaze konvertiti, ali ne mogu da verujem da u kopu nema 20 ljudi koji imaju, barem, preko 22/23 godine. Ni ja se nikad nisam lozio na basket, ali brate ne znam sto ti ljudi toliko izbegavaju te tekme. Kapiram da je Bude mogao da bude matori za barem 80% ljudi na tribini.

Pa ti mislis da je UL za dzabe stavio onu sliku u svoj avatar? :)

Btw. koliko je neobicno da matori ljudi "gorilaju" :) svedoci i to da je TV Kosava (Blic) nas cetvoricu snimala 5 minuta kako gorilamo. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

na zapadu nista novo?  :lol:
ma vama - starackom domu, cemo dati one duguljase crvene i bele balone, da ih duvate deci! :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pricaj ti sta hoces :) Lucky, ali na Zapadu navijanje nikada bolje. Bilo je cak i dva dobra kopa, onaj malo ispod glodarskog gde mislim da je bila NS ekipa i onde preko puta pri vrhu. Ja sam bio na sredini iznad loze. :) Znas kako je u mapetima, :) loza i matorci koji gorilaju :) odozgo! :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!