Шта кењају ови са Геј 92 да је ухапшен Генерал?  :bes

Серем се на њихову пропаганду...

Што је баби мило, то јој се и снило. Могу само да му се сагну  :finger .... демантовано... за сада...

Ма ко ће коме да пуши то је велико питање а да се спрема нешто то је истина... Можда је већ и ухапшен али не смеју још да објаве управо због тога да се не би дигла велика фрка, зна се какав би хаос изазвала вест о томе... Смрди ми на то да ће само да га усликају у хагу и кажу ево га ту је... А можда и само пале ватру не би ли изазвали то да се човек сам преда... Немој Ратко ни за живу главу... Слобода или смрт!!!

Није ни место ни време да овде трабуњам о томе...  Али јесмо ли спремни за акцију???
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Da podsetim:

ŽIV SE PREDATI NEĆE!!!


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

"Ko izdao general Mladića, ne video srpskoga Božića...

Generale, uzalud te traže, čuvaju te sve božje straže...

Čuvaj nam se da ne uhvate, generale, najmiliji brate".


Quote from: "Red Star Forever"Немој Ратко ни за живу главу... Слобода или смрт!!!

Није ни место ни време да овде трабуњам о томе...  Али јесмо ли спремни за акцију???

Noge,kako?
-Na ramena...zna se!  :)

I moj glas za Generala spas!
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "Gaga"Jos ima przenja na ovu temu ?  :zbunjen
Ma sta przenja? Gde ima dima ima i vatre :bes ... Izrucice ga hteli mi ili ne hteli, i onda ce samo prekopirati Karadzic preko Mladic u novinama i na TVu i nastaviti isto podjebavanje...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Bice opet pakao
Bice opet ludnica
Evo idu Cetnici
Sa svih Srpskih ulica...

Bez namere da zapochnem dubokoumnu, politichku raspravu... Mladic i Karadzic su bili Miloshevicevi ljudi i nikada nece biti junaci ili heroji. Svi junaci su davno poumirali. Poslednji je bio General Draza.

Junaci ne umiru niti se predaju več GINU.

Zamolio bih te ko brata rođenog da ne počinješ sa raspravom o Mladiću i Karadžiću,kao i Dragoljubu Mihajloviću,nije vreme ni mesto.
Ja sa svoje strane ću se uzdržati da ne komentarišem Gen.Mihajlovića pokoj mu duši,a ti ovu dvojicu ne vezuj sa svinjom sa Dedinja-molim te.

Seti se ponekad popa Momčila Đujića,Pavla Đurišića,Lašića,Baja Stanišića i ostalih kojima ni ime ne znaš niti si čuo za njih a koji su nas zadužili više onih za koje si čuo, Jakova Jovovića,čoveka koji je organizovao uspešan atentat na Antu Pavelića u Argentini...Jakovljevog sinovca koji je ustašku svinju upucao sa tri metka na prepunom trgu dok je poglavnik bežao...
Neki od ovih ljudi su još uvek živi i kriju se,isto kao i Mladić i kriju svoje porodice i nije im lako,a ne mogu da se brane i demantuju svakojake budalaštine.

Bratski te molim da olako ne etiketiraš ljude.

Drzi se generale, nedaj se svinjama da te hapse.

Ne želim da polemišem o tome da li je Mladić heroj ili nije, ali moram da naglasim nešto što su mnogi zaboravili, a čime je general umnogome sebi iskomplikovao život. Jednom prilikom je ekipa CNN-a posetila Mladićevu jedinicu nad Goraždom u nameri da napravi prilog o ratnim dešavanjima u tom području, a general im je velikodušno dao ekskluzivu: "Za CNN po Goraždu - pali". Ta slika je obišla zemaljsku kuglu i ne samo da je svet Mladića doživeo kao ratnog zločinca (ne kažem da on to jeste), već i ceo srpski narod. Moglo je sve to mnogo drugačije, bez kurčenja koje nam je donosilo samo glavobolje...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Nije mi u cilju da pametujem ovdje,jer bi se mnogi mogli naci uvrijedjeni,kao u smislu-pokupio si se preko grane,pa sad pametujes...Sluzio sam vojsku na Manjaci kod Banja Luke i upoznao sam puno oficira,koji su cinove zasluzili bas u tom ratu za srpski opstanak u bivsoj BiH.Kroz razgovore sam zakljucio da je General Mladic zasluzio postovanje velikog dijela Srpskog naroda,a da je Radovan Karadzic ipak bio politicar,a ne ratnik(zakljucite sami).
Mnogi bi bili sretni da Radovana i Ratka uhapse za dobrobit Srbije,ali mnogi nisu svjesni da oni nece imati fer proces.A i pitanje je da li ce se "oni" onda smiriti i prestati sa zahtjevima ili ce nastaviti da prilazu nove...I dok se oko  Rase moze diskutovati,moje licno misljenje da bi Ratko bio napravedno optuzen krivim,bez prilike da se brani.Nije bitno da li su Slobo,Seselj i ostali krivi ili ne,ali misli li ko da ce ijedan Srbin biti oslobodjen optuzbi?

Могло је могло... И много пута у историји смо правили грешке и беспотребно улазили у ратове и изгубили популацију у милионима... Данас би нас било 30 милиона израчунато простом репродукцијом... АЛИ... Сада је овако и у целој причи треба изнаћи решење које ће најмање да заболи а да нам донесе и неку корист... ЗАГОНЕТКА !!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "supreme"a general im je velikodušno dao ekskluzivu: "Za CNN po Goraždu - pali"

"....rusi,rusi....izgradicemo mi tu Pariz!"  ;pljuga
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Ову песму сам пронашао на једном форуму стварно је врх:

Ovo je prièa koju vrlo rado prièam
to je prièa kako Ratka juri sud
Jedni se pale, drugi žale
treæi kažu: E moj brale, uzalud vam bio sav taj trud.

Odavde pa sve do Knina i do Skoplja na jug
Još prièa bajke o njemu naš djeneralski krug
I kažu: taj u životu nije menjao æud
i svi se slažu nikad uhapsiti neæe Ratka Haški sud.

Negde je imao imanje, to se znalo više manje
mada o tom nije prièo ni za lek
Hteo je postati planinar da bi Hagu tero inat
Da bi živeo sakriven ceo vek

O taj je frontove znao ko da vidi kroz njih
I uvek hladan ko špricer uvek opasno tih
I samo, kad tera maler, on bi rekao stih
I svi još pamte kako tera Karlu i njen Haski sud:

Dzaba vam novci, moji sinovci
Dzaba vam bilo zlobne volje
I pogledi èvrsti, gramzivi prsti
Ja se ipak krijem malo bolje, e pa da

A Karla je kurva, izvinte me što psujem
Jer ja samo prièam onako kako èujem
I ako su lagali mene i ja lažem vas
Tu prièu zna svako od Pape do popa!
Znaj, mnogi su dušmani stradali od topa
Jer junak se krije i èuèi u svakom od nas
I èeka pravi cas

Jednom se tuko sa Tudjmanom diletantom
To je bio podlac ružan, kriv mu kez
Igro je i upravnik OZNE zvani Mesiæ face grozne
I neki Špegelj sto ga je jurio sav srez

U to je partija bila još se prica o njoj,
Ustaše kolju u transu, sve ih oblio znoj,
Bacaju Srbe u jame, da ne spominjem broj
Al dosao im je svima glave Ratkov preki sud!

A znate l' za ono kad je s Alijom moronom
Igro cetr' dana, to je bio rat
Išle ga stalno bombe jake,
Pa je odno ko od sale Bjeljinu, Srebrenicu - šah-mat!

Alija kukao posle, genocid, uzasna stvar
Kako je ugrozen bio, pa ga poneo zar
Pa svi sto gube se ljute, to je poznata stvar
Svako gubi bar ponekad ali nikad Ratko, nije lud!

Dzaba vam novci, moji sinovci
Dzaba vam bilo zlobne volje
I pogledi cvrsti, gramzivi prsti
Ja se ipak krijem malo bolje, e pa da

A Karla je kurva, izvinte me sto psujem
Jer ja samo pricam onako kako èujem
I ako su lagali mene i ja la¾em vas
Tu pricu zna svako od Pape do popa!
Znaj, mnogi su dusmani stradali od topa
Jer junak se krije i cuci u svakom od nas
I ceka pravi cas

Sa svalerske strane nije spado u Tarzane,
Al daleko od tog da je bio zec,
Imo je neke, tu i tamo, to svi vrlo dobro znamo
kod hanuma igra neki peti kec

Ljubav je prljava igra, prevare, la¾i i blef
Noge se sire ko da su provaljen sef
Imo je on svojih sansi, al mu ne bese cef
Srpstvu je bio veran Ratko, zato ga i juri sud!

Gospodo draga, on je nestao bez traga,
I to celoj prici daje cudan tok
Neki se dzambasi kleli da su na Ceru videli
Jednog tipa sto je bio isti on

Mo¾da on odmara sada u Moskvi, gde veæ
Al dugo niko o njemu nije èuo ni reè
Dal se jo¹ drzi na svetu il je predao mec
Pa s Andjelima na vrh neba vuce konce i motri na nas

Dzaba vam novci, moji sinovci
Dzaba vam bilo zlobne volje
I pogledi cvrsti, gramzivi prsti
Ja se ipak krijem malo bolje, e pa da

A Karla je kurva, izvinte me sto psujem
Jer ja samo pricam onako kako èujem
I ako su lagali mene i ja la¾em vas
Tu pricu zna svako od Pape do popa!
Znaj, mnogi su dusmani stradali od topa
Jer junak se krije i cuci u svakom od nas
I ceka pravi cas!
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Ratko Mladić je srpski heroj i to će uvijek i ostati! Da ne širim priču u detalje, ali smatram da je general Mladić jedan od najvećih Srba u istoriji. O njemu dovoljno govori ova njegova izjava:
"Ova reka, Drina, nikad više neće razdvajati srpski narod. Drina će ga uvek spajati!"

A kad se priča o tome ko je sve heroj srpskog naroda, e pa, za mene je heroj i Dani Zoltan. Znate li ko je ovaj čovek, inače Mađar? Taj oficir je komandovao jedinicom koja je oborila Stealth F-117-a 1999. na nebu iznad Buđanovaca, i to pomoću njegovog patenta. Nikad nije dobio odlikovanje, i danas radi kao pekar. Bruka.