28.11.2006, 20:00ч - У Кући Великог Блата - Индексово позориште (Дом синдиката)

Било би лепо када би и "индексовци" дали свој допринос у борби против тровача, мада, негде сам прочитала да Мићко снима неку емисију за У92...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Колико знам Мићко више није члан индексовог радио позоришта... Од кад су почели да се појављују по гранду (шта ће људи морају некако да зараде за хлеб) он се одвојио од њих и истриповао се да је много битан лик (има своју маркетиншку агенцију која ради пуном паром)... И некако му пристаје да се појављује на у92 јер све што сам имао прилику да видим од његових тв изјава у последње време и нагиње њиховој пропаганди... Нажалост!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"http://blog.b92.net/node/1332  :o

Значи, читам ово и неверујем колико дебила постоји у Србији.

Врхунац дебилизма:

QuoteKoviljka (30 Jul, 2006 - 14:05)

A,zasto taj nas orao ima dve glave?!! Zasto mi uopste imamo mutanta za grb?!!!
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Иако ово није са сајта У-92,дакако јесте у њиховом фазону и  питам се само има ли овом краја? :bes  :bes  :bes

http://www.youtube.com/watch?v=8nOljd3l1mQ
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Кад се сад нисам шлогирао... Мало погледах тај блог у92... Али само мало, од мало више би повратио вероватно... Која затупљена и необразована маса "проевропских" схватања... Еј бре шљаме српски далеко си ти од Европе... Научи нешто о својој земљи и о тој Европи па онда хитај ка њој... Стоко "градска" а не сељачка!!! Јебо вас веран матић и чеда јовановић са њим!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Значи сад ћу отићи у ВЦ да се људски исповраћам.
Какви болиди, дебили, кретени и шупци живе у земљи Србији, то је невероватно. Господе Боже.
Остао сам без текста. Антихристи, маму им ј...м.  :bes



Kusturica zabranio B92 u Drvengradu!
Utorak, 26. decembar 2006. 11:26

Proslavljeni filmski reditelj Emir Kusturica zabranio je da se u njegovom Drvengradu na Mokroj Gori gleda i sluša program Radio-televizije B92, jer ga taj medij "strašno nervira", piše u utorak list "Press", citirajući ljude koji su nedavno boravili na Mokroj Gori.

"Gosti u jednom od kafića hteli su da gledaju Ligu šampiona, koju prenosi B92. Tražili su od konobara da im pusti taj kanal, ali rečeno im je da je Kusturica izričito naredio da se u Drvengradu ne gleda ta televizija! Konobar je gostima, koji su insistirali da gledaju Ligu šampiona, rekao da ne sme da krši 'Kustina naredjenja'", citira list jednog od sagovornika.

Kusturica je zabranio gledanje i slušanje B92 iznerviran izveštavanjem te stanice, koju je opisao kao "izdajničko i srbomrzačko".  :ruke

"Kusturicu strašno nervira B92. On, bukvalno, neće ni da čuje za tu televiziju. Stalno ih optužuje da rade protiv interesa Srbije. Zato je i zabranio da se to ovde gleda", rekao je jedan od zaposlenih u Drvengradu.

(MONDO)
*****************************************************
E то је бре Србин, и главом и брадом (јест да му је слика на Мондо сајту у гробарском дуксу, ал јбга).
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Tebi je krivo sto je rekao da je Srbin, iako je muslimanskog imena. Zabij se tamo u svoju guduru, JARANE.

Kusto, za b92, svaka cast. respect  :sampion



Quote from: "Milos_cz"
Kusturica je zabranio gledanje i slušanje B92 iznerviran izveštavanjem te stanice, koju je opisao kao "izdajničko i srbomrzačko".  :ruke

"Kusturicu strašno nervira B92. On, bukvalno, neće ni da čuje za tu televiziju. Stalno ih optužuje da rade protiv interesa Srbije. Zato je i zabranio da se to ovde gleda", rekao je jedan od zaposlenih u Drvengradu.

Кад Куста укине У92
упалићу бакљу ја...
:D

Ок му је изјава. Не би било ок, да је рецимо У92 назвао "педерском", јер би то било лицемерно с његове стране с обзиром да је као режисер нудио кинту Ужичанима за содомију над крмачом.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Па можда му се свидео лик из филма "Карибик 2"кад онај гусар спава са крмачама..чуо гласине критичара како је та сцена"јака и  упечатљива" па решио да им понуди нешто још јаче,све за лову и престиж

Quote from: "Mikelandjelo"Tebi je krivo sto je rekao da je Srbin, iako je muslimanskog imena. Zabij se tamo u svoju guduru, JARANE.

Kusto, za b92, svaka cast. respect  :sampion


Смараш!! Админстатори, одстраните страно тело!

Prvo izvinjenje zbog latinice, ali javljam se sa posla...

Evo sta na jednom od vecih "Srpskih" sajtova pisu i kazu o B92, a narocito obratite paznju sta govori gazda sajt, tip sa nickom "Rosoner"

http://www.fm-serbia.net/forum/index.php?topic=29916.0

Mada za samog Rosonera i nije iznenadjujuce posto otvoreno govori protiv Cirilice, Srpske Pravoslavne Crkve i kako on kaze "Velikosrpskog Sovinizma".

pogledajte i uvjerite se sami sta majka rodi.

Јебо им ја матер.  Сад сам прочитао постове са тог форума и бас сам се изнервирао.  Б 92 најгора могућа телевизија.

Ево још понешто да се прочита са горепоменутог сајта.

Нажалост б92 ће постојати све док олош као овај Росонер постоје.

http://www.fm-serbia.net/forum/index.php?topic=23648.0

Ко хоће нека се регистрира на фм Сербија па нека остави своје мишљење.

време је да се са анти Српским олошом обрачуна.

Страшно...Ту малу пичкицу би требало одвалити од живота, па да размисли да ли ће више да паламуди преко интернета. Најстрашније је што је ситуација међу омладином више него забрињавајућа што се тиче неких крупних питања за будућност,  невероватно је колико је младих спремно да се одрекне КиМ и генерала ради неког "бољег живота". :bes Знам пошто сам и сам вршњак овој мајмунчини што је нашао да се прави паметан са својих деветнаест.

Дечко је из Ваљева.Ваљевчани реагујте... :D
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "100%anti crnobeli"Овима са У-92 треба јебати мртву мајку крвавим курцем!!!

http://blog.b92.net/node/2678   :bes  :bes  :bes
Не тако давно било је ово,а сада је ово:

http://blog.b92.net/node/4170

Има ли краја овим болестима?
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Јебо им пас матер курвињску!!!!!!!!!!! :bes  :bes  :boks  :boks  :bes
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!