I manite se glupih postova da li dolazite na utakmicu, ne dolazite i slicno...

Trebali bi da solidno napunimo kop na Severu protiv Borca

Realno, sta drugo mozemo da pricamo osim toga KBB?! Podrazumeva se da svi moramo da dodjemo na tekmu i da povedemo jos nekog ako mozemo, a ostalo je sve kao i obichno...Dakle, samo je potrebno obavestiti ljude ovde kad je tekma, a posle tekme cemo pricati o utiscima, jer ovo nije neka znacajna tekma da bi imali da pricamo o necemu pre nje....osim  :flasa ..POZZ!
lo vi do istoka ste vi normalni bre? Ceo zivot vas opominjem bre koji vam je *urac?

Ma samo jos da bude lepo vreme.... :flasa  ;pivo
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Ми знамо шта нам је чинити,а они нек се позабаве за ''њихово''...

Са званичног сајта ФК:

Позив навијачима
23.02.2006

Драги звездаши

Црвена звезда је други део сезоне започела победом и на тај начин наставила пут ка освајању шампионске титуле. Тријумф над Вождовцем је остварен уз вашу подршку која је, као и током целе сезоне, била изузетна. Без ње наш и ваш тим сигурно не би био на позицији на којој је сада.

Зато вас позивамо да и у суботу дођете на утакмицу са Борцем, која се игра у суботу 25. фебруара од 13 часова, и помогнете тиму да забележи нову победу. Жеља нам је да на нашем стадиону буде што више навијача јер није исто побеђивати са вама или без вас. Дођите да се радујемо заједно и покажемо снагу Црвене звезде.

:ruke
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "archer"Trebali bi da solidno napunimo kop na Severu protiv Borca
Trebali bi da napunimo solidno TRIBINU protiv borca.

Управо то!!! Ако нас буде као на Вождовцу (мислим и на оне који су остали ван стадиона) биће попуњавање трибине... И не смемо да се вадимо на лепо и ружно време, јер и по киши, Сунцу,снегу, кошави... Слажем се да је лепо време мотив више, али лагано, биће лепог времена, сада нам је битно да будемо масовни као пре недељу дана...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Evo jos jedne utakmice u nizu koju ZVEZDA treba rutinski da zgazi protivnika,a mi kao i uvek budemo pravi pa napunimo SEVER.Stvarno mislim da je sve ostalo suvisno.Jedino sto bih zeleo,a sto mi je stvarno falilo protiv Vozdovca jesu baklje i dimnjaci.Stvarno bi bilo dobro da otvorimo prolece na MARAKANI jednom dobrom bakljadom...   ;pljuga


...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Nema puno mudrovanja... Zna se, pravac Severna tribina Marakane....

Jedno pitanje koje i nije vezano za navijanje mada mozda u neku ruku i jeste. Da li neko mozda zna hoce li se termin odigravanja domacih utakmica pomaknuti za vecer ili bar kasno popodne kao sto je bilo u jesenjem djelu sezone na par utakmica?

Mozda do toga dodje u par poslednjih kola kada i vreme bude lepo...
Inace prva utakmica kod kuce posle dugo vremena tako da ocekujem odlicnu posetu na Severu i odlicno zezanje...

treba da nas dodje sto vise ....
apelujem na dolazak...
prva tekma kod nas treba da se pokazemo
:flasa  :megafon  ;pivo

Quote from: "SerbianEagle"Jedno pitanje koje i nije vezano za navijanje mada mozda u neku ruku i jeste. Da li neko mozda zna hoce li se termin odigravanja domacih utakmica pomaknuti za vecer ili bar kasno popodne kao sto je bilo u jesenjem djelu sezone na par utakmica?

Изгледа да од тога нема ништа.

Карте за Север су 200 дин.Ова цена не сме да буде препрека да се сутра појавимо у што већем броју!

СВИ НА СЕВЕР
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Da li neko zna hoceli biti prenosa na nasem sajtu?


Quote from: "Gigac_FCRS"Da li neko zna hoceli biti prenosa na nasem sajtu?
Posto je bilo planirano da se pare za zakup servera skupe placanjem clanarine na sajtu, a do toga nije doslo jer klub nije dao odobrenje, do daljnjeg ce se prenositi samo tekstualno. Proslu polusezonu marketing SD-a je placao server, ali posto nikakav pomak po pitanju clanarine nije napravljen, odlucili su (ili je to uradio Avramovic sam, zaista ne znam) da prestanu sa audio prenosima.
Dragance, Deki, Vasili i ja cemo uciniti sve da audio prenos sto pre zazivi jer znamo da to mnogo znaci onima koji nisu u Srbiji, ali ne moze se glavom kroz zid.
Zaista mi je zao.
..baklje gore, pesma cigana...

@kiki

koliko kosta zakup servera mesecno...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

To je bilo moje prvo pitanje, ali covek koji moze da nam da odgovor je trenutno na odmoru.
Koliko se secam iz prica kada je sve pocinjalo, to i nije tako skupo. Mozda bi za mene kao jedinku bilo, ali za klub sigurno ne.
Uglavnom, ovu vest smo saznali pre 3-4 dana (Dragance se od soka jos nije oporavio, a i mi ostali smo pomalo bolesni) i tek treba da se nadjemo i izdogovaramo oko svega. Dakle, sto se tice prenosa sa Marakane, Borac ide tekstualno, a za kasnije cemo videti.
..baklje gore, pesma cigana...