Quote from: "lucky_star"

А погледајте ко је креатор слике.(лево) :D  :boks
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "Red Star Forever"...Да се ја питам ја би срушио и запалио ту кућу пре финала...

:ruke

31. је кажу усташе новогодишњи дерпебал испред гајбе
мислим да мало бензина и пиротехнике не би никако покварило журку  :laugh


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Нисам знао где ово да стваим па реко ајде овде.

Желим вам свима срећну нову годину и све најбоље. Пуно успеха нашој ЗВЕЗДИ и да коначно ове године уђемо у ту лигу шампиона.

позз.

Хвала брате!Значи,срећни вам Божићни и новогодишњи празници!Пуно среће,здравља,пара,љубави.... :)
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Песма за све оне који тугују због одласка Сузукија из Звезде.:motor
http://www.speedyshare.com/585178617.html
 :vozac


FENERBAHCE FAN WITH KNIFE
http://www.youtube.com/watch?v=u6dmg_sn9mY

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Јадна је она држава којој Енглези желе да ''помогну''

ЉУДИ, ШТА ТО РАДИТЕ?

Шта су британски стручњаци за безбедност видели на вечитом дербију
Брајан Дру и Тони Конифорд упозоравају: Атмосфера је била одлична,
али било је других ствари, које су нас непријатно изненадиле.

Потребна широка акција, коју треба да покрене власт Сто година је фудбалска Британија била у магли из које су, као у Карпентеровом филму, излазили принчеви насиља, са хордама иза себе, које су, урлајући имена вољених клубова, спортску суштину претварали у пијану разулареност и рат без правог разлога. Жртве су падале, од чисте, необјашњиве мржње и ко још којих разлога, које још увек набрајају и социолози и психолози. Онда је на Острву направљен рез, први, па други, можда и трећи...
Брајан Дру и Тони Конифорд су ових дана били у Београду. Челни људи британске организације за безбедност на стадионима, којима је иста функција, разумљиво, додељена и у УЕФА, дошли су у престоницу на позив наше савеза...
- Видели смо много, уверили се, на стадионима Црвене звезде, Партизана, ОФК Београда, да је инфраструктура сасвим задовољавајућа, али нам се не свиђа оно што смо видели на дербију. Атмосфера је била одлична, али било је и других ствари, које су и нас непријатно изненадиле – прича Дру.
Уобичајене бакљаде, гарниране бацачким дисциплинама са поломљеним столицама, у Европи су одавно екстрем...
- Проблем је лако видљив, али тешко решив. Зато, мора да се крене из врха. Закон, који мора и да се спроводи је основа свега. Само, грешка би била када би се све свело на владу, власт, која би неким декретом или законом само формално завршила посао. Потребна је веома широка акција, у којој учествују сви фактори, а најпре људи из фудбала и полиције. У Енглеској је први закон те врсте донет 1985. године и односио се на забрану алкохола на и око стадиона. Међутим, то није донело задовољавајуће резултате, па је Закон 1991. проширен оштрим санкцијама за било какво насилничко понашање, а пратња ситуације проширена на скоро цео град.
Делује се на улици, у аутобусу, они који су потенцијална опасност не могу ни да приђу стадиону. Плус, оштре казне које ће их натерати да добро размисле следећи пут. И, већ за три месеца насилници и кабадахије постали су мирни као бубице.
Дру и Кинофорд уверавају да су крајње добронамерни и треба им веровати. Позвали су и људе из нашег савеза, задужене за безбедност, да ускоро дођу на неку врсту обуке и размену искуства. И, отићи ће, нешто сигурно научити, али како и коме то да пренесу. Од власти, ипак, све треба да крене, само што, ваљда, нећемо да чекамо 100 година, као Енглези.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

http://www.crveneberetke.com/pesme_files/www.crveneberetke.com_hriste_boze.mp3

Христе Боже распети и свети,
Српска земља кроз облаке лети.
Лети преко небеских висина,
Крила су јој Морава и Дрина.

Збогом први нерођени сине,
Збогом ружо збогом рузмариине.
Збогом лето јесени и зимо,
Одлазимо да се не вратимо.

На три свето и на три саставно,
Одлазимо на Косово равно,
Одлазимо на суђено место,
Збогом мајко, сестро и невесто.

Збогом први нерођени сине,
Збогом ружо збогом рузмариине.
Збогом лето јесени и зимо,
Одлазимо да се не вратимо.

Кад је драга да одлазим чула
За калпак ми невен заденула.
Кад је драга да одлазим цула
за капак ми невен заденула.

Збогом први нерођени сине,
Збогом ружо збогом рузмариине.
Збогом лето јесени и зимо,
Одлазимо да се не вратимо.


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "KizaLion"


:ruke

Ova gornja je sa proslave partizanove (jesenje-nisam siguran) titule, kada je nas bivsi centarfor bio vec vidjen medj grobarima. Nakon ovog tuluma usledio je razgovor sa nekim pripadnicima nekih sluzbi pa je brzo promenio odluku.

Ali pogledajte Djanija. Full izdanje.

Ovog dole necu da komentarisem. Gadi mi se.

Quote from: "KizaLion"

Ха ха , па тад није имао Снежану , свог модног саветника !!! :finger
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

e ljudi jel ima neko snimak one prijateljske utakmice protiv siromastva (19.03.2007.)? Trazio sam preko google-a i nista...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

http://www.notcelebrity.co.uk/?thename=DELIJE+SEVER+1989

а шта кажете?

није нешто али је добро,јес да је на латиници али шта ћу