Mislim da naslov dovoljno govori,zato necu mnogo da pametujem samo zelim da vas zamolim da ne pisete o protivniku i o njihivm navijacima jer oni nece biti bitni(nikad i nisu bili) u subotu.Mi gledamo sebe,NAMA JE RODJENDAN i mi to treba da proslavimo na pravi nacin i samo nas to zanima... ;pljuga

a sada cu citirati INFORMATOR br. 5 strana 3
ZVEZDIN RODJENDAN
Na nama DELIJAMA je obaveza da ova tradicija zazivi.Smatramo da smo ozbiljna tribina,i da je ZVEZDA veliki klub i samim tim smatramo da bi naredne subote trebalo da nas bude vise nego na drugim utakmicama.U subotu 11. marta dodjite u sto vecem broju i u sto boljem raspolozenju na SEVER.Beogradjani nemojte brukati glavni grad,dodjite svi,pozovite sve zvezdase,povedite svoje drugove,prijatelje,decu...Isto se odnosi i na DELIJE iz unutrasnjoci,jer ovo je dan kada bi trebalo da iz vaseg grada krene najveci broj Zvezdinih navijaca.Vrlo je malo velikih utakmica,tako da je proslava Zvezdinog RODJENDANA pre svega lepa tradicija,ali i nacin da jedna naizgled mala utakmica bude velika za nasu tribinu i nas klub.

subota 11. mart SVI NA SEVER

Само да напоменем да су пропснице у продаји и да се могу купити у ревији пре и после утакмице.

Delije, Dodjimo u sto vecem broju! Zasto bi smrdlivi partizan imao vise "gledalaca" na svojim utakmicama od nas? Iako je ulaz slobodan na njihovim utakmicama, mi  svojim dolaskom treba da im pokazemo "ko kosi a ko vodu nosi"!Nije svaki dan Zvezdin rodjendan, (Pa jos 61.)!Svi na stadion! :ruke :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
jubav s mi jedina
Ti si moja sudbina...

Quote from: "radomir"Само да напоменем да су пропснице у продаји и да се могу купити у ревији пре и после утакмице.

Sem ako gospoda kerovi ne stanu ispred , kao i proshli put .

A.C.A.B. !

Ovo sto pisem je mozda i uradjeno pa ja ne znam jer ne citam novine i slabo gledam televiziju, ali bi moj predlog bio da se izda saopstenje i baci svim medijima. Javni poziv ljudima da dodju, Zvezdin rodjendan, spektakl...pravi na Sever ostali na Istok i Zapad. Uradjeno je to putem informatora ali 90% i vise ljudi koji su procitali informator su svakako nameravali da prisustvuju. Poziv treba uputiti vracevima, meteoroloskim statisticarima ciji dolazak zavisi od vremenskih prilika, i ostaloj tromoj masi koja bi radije da sedi kuci i drka na politicare, nego da dodju na stadion.


QuoteDelije, Dodjimo u sto vecem broju! Zasto bi smrdlivi partizan imao vise "gledalaca" na svojim utakmicama od nas? Iako je ulaz slobodan na njihovim utakmicama, mi svojim dolaskom treba da im pokazemo "ko kosi a ko vodu nosi"!

Кад те молим немој само са таквим "гледаоцима" да нас поредиш,то нису ни навијачи,ни гледаоци,већ плаћеници!!Исто тако боли нас к.... колико ће их бити,јер они никада не могу достићи наш ниво...па чак и да напуне ону конзерву од стадиона!!!
А сад,сви у суботу на Мару,да покажемо ко је ко у навијачком свету и да прославимо 61.рођендан нашег вољеног клуба како то нама доликује!!!

ЗВЕЗДА ШАМПИОН!!! ;pljuga
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

Јел може неко да потврди да је утакмица у 13.30, јер сам прочитао на уф форуму да је у 14. На званичном сајту не пише.

Треба да нас буде што више, наравно, али немојте доводити баш свакакве људе( :poglavica ).

Ko nije u grupama,ko dolazi solo...pamet u glavu znamo svi koliko su prljavi nasi protivnici.

Bilo bi mnogo lepo kada bi napravili kop od jedno 7000 navijaca,ako nas posluzi vreme trebalo bi da nas bude u mnogo mnogo velikom broju ! ali nadam se da pravom navijacu (deliji) vreme neredstavlja problem!

A sto se tice protivnika to je mnogo dobar fazon nevidimo nikog jer nam niko nije dorasatao.  :finger

Vreme ce da nas sluzi bice oko 10 bez kise. Bar tako kazu.

Утакмица почиње у 14ч а не 13.30 како је наведено. Мада у сваком случају дођите раније, око 13.

Nadam se lepom vremenu i da nas bude bar 7-8.000 na severu.

Момци сутра памет у главу, снагу и глас чувајте, вечерас без претераног расипања енергије  :jebanje   :rofl  

Шалу на страну, очекујем први пут пун север у пролећном делу, добро навијање и да славље наставимо након победе нашег тима...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Momci danas ludnica,sou i dobro zezanje.Da pokazemo svima zasto smo najbolja navijacka grupa na balkanu i da proslavimo zvezdin rodjendan uz pobedu i dobro navijanje :ruke

Par hiljada ljudi pounilo je kop i malo vishe od toga danas. U 61. minutu proslavili smo 61 godinu nasheg kluba, sa velikom bakljadom i dimnjadom, uz pesmu "Ja sam godine proveo sa tobom".
Sa krova je pre pochetka tekme rashirena parola "Svako ko te voli sada je sa nama tu".

Protivnichkim "navijachima" pevane su pesme

-Na Maraknu stigla je ona...
-I litar sperme to je prava doza...
-Rade ti pushi kurac Rade...
-Druga liga...

Sve u svemu lep dan, solidno navijanje i shto je najvaznije POBEDA (kakva je da je ali je pobeda).

Vidimo se na Vracharu


одлична текма, уз 5000 делија (груба процена), и одлично навијање! дајте слике и клипове!

да не буде да лупетам....