Утакмица је одложена због смрти Слободана Милошевића, а не због снега како су преваранти из Заједнице прволигаша првобитно рекли.


Nazalost zbog ovih govna iz zajednice moracu da chekam sledeci vikend za neku tekmu. Neodlozne obaveze na faxu...

Значи на насловној страни сајта све пише... Никако испод већ достигнутог нивоа... Мало су нас омели, уторак, радни дан, 14ч... Катастрофа... Студенти и школарци не би требало да су у проблему... Нема рокова, тако да очекујем да сви из те приче буду на Врачару... Е а ми остали, тј. радни и нерадни народ, ови прво ко дође супер, ко не дође, хвала му, доћи ће у суботу... А нерадници, доста је било зајебавања  ;pljuga

СВИ НА ВРАЧАР!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Maракана дал је пуна ил смо само ми,
Наша ће те песма убек Звездо носити,
Не жалимо наша грла нити дланове,
А ти само храбро бори се...

хит хит хит месеца.... :laugh
..NIKO KAO ON...

Данас је на Врачар дошао велики број Делија који је попунио целу трибину. Време је било идеално. Тражила се карта више, а испред благајне је била велика гужва. Навијање је било добро током целе утакмице, а најзанимљивије је било у другом полувремену, када је отпевана нова песма: «Маракана дал је пуна ил смо само ми, наша ће те песма увек Звездо носити, не жалимо наша грла нити дланове, а ти само храбро бори се... нанана..», која се певала доста дуго. На  интервенцију вође да се пева боље, почело је да грми.

На почетку другог полувремена упаљени су жути и црвени димови. При крају утакмице, у задњих 10-15 минута, цело време се прозивао голман Пантић, а затим и његова девојка Снежана Перић.

Певало се «Јави се Панто», «Кева ти је курва Пантићу», «Јебемо ти Снежу Пантићу, «Гробарске пичке», «Свима нама је, твоја Снежана, курац пушила, пичко гробарска», «Хоћемо Снежу на терен», «УУ, АА, Снежа...», а затим долази врх песама када се пева «Јави се Жигићу», затим нам се Жигић јавља, и онда затим «Пантићу, јебаће ти Жигић Снежану»... врх... а затим се скандира Зенги... и наравно јавља се и Зенга... па онда «Пантићу, јебаће ти Зенга Снежану...», «Снежану на туки, ставио Сузуки», «Снежанин швалер, Влада Маузер», има сад и још која песма али не могу да се сетим. Све у свему наше добро издање на Врачару, а у суботу се трка за титулу наставља, у госте нам долази подгоричка Будућност.

Dobro izdanje sa nase strane,iako je bio radni dan,mada necu trositi reci o tome-svi smo se slozili da je najvece sranje odrzavati tekme tokom radne nedelje...
Kazem dobro izdanje,odlican odziv ljudi,navijanje solidno,gasili smo se na momente,ali ok.I opet smo dokazali da smo jedna od najboljih tribina u evropi,ponovo smo pokazali kolko smo ozbiljni.Svakim danom sve vise napredujemo i stalno unosimo nove stvari,evo opet je otpevana nova pesma,koja je odmah zazivela.Na pocetku drugog dela smo zapalili tribinu sto nam postaje svojstveno i gotovo normalna stvar.
I bas mi je drago sto smo dobro isprozivali onog pederasa Pantica koji je to svojim ponasenjem itekako zasluzio.Na kraju mislim da je najbolji zakljucak sa ove tekme "veni,vidi,vici".Idemo dalje... ;pljuga


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote«Снежану на туки, ставио Сузуки»

Vrh!

:D

Ipak sam stigao na tekmu...

Jel ima neko audio zapis ove nove pesme, moja luda glava je zaboravila melodiju...

Inache pesma je bash pevljiva...

Ali highlight tekme je "Snezanu na Tuki stavio Suzuki"

Quote from: "Casual"
Quote«Снежану на туки, ставио Сузуки»

Vrh!

:D

Vrh Vrhova  :rofl  :batine   :)  ;pljuga  :D

Quote from: "Struka"Maракана дал је пуна ил смо само ми,
Наша ће те песма убек Звездо носити,
Не жалимо наша грла нити дланове,
А ти само храбро бори се...

хит хит хит месеца.... :laugh

Dobro..
a na koju melodiju se peva?
domaci film,strani film,2 reci ne..3 reci..pocetno slovo

pa dajte nesto.. :)

Ево линка ка новој
http://www.megaupload.com/?d=9k5xtar6
ој Романијо и та твоја Села...
________________________

:rofl  E svaka cast za ovo prozivanje Pantica i njegove cure. jeli to ona karatistkinja?

Quote from: "woorf"
Quote from: "Struka"Maракана дал је пуна ил смо само ми,
Наша ће те песма убек Звездо носити,
Не жалимо наша грла нити дланове,
А ти само храбро бори се...

хит хит хит месеца.... :laugh

Dobro..
a na koju melodiju se peva?
domaci film,strani film,2 reci ne..3 reci..pocetno slovo

pa dajte nesto.. :)
На мелодију песме Burning bridges из филма Келијеви хероји.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "SerbianEagle":rofl  E svaka cast za ovo prozivanje Pantica i njegove cure. jeli to ona karatistkinja?


Jeste