Dajte ljudi nemojte verovati u sve shto pishe zuta shtampa.


Mislim je vreme za lock...

Ne znam jeste da je Zenga dosta uradio za Zvezdu ali siguran sam da ne bi puno izgubili njegovim odlaskom...Jer i on je napravio dosta gresaka ove sezone...od toga sto ne uvodi u igru Trajkovica pa sad i Milijas nesto ne igra hvala bogu da je shvatio da Milovanovic dobar igrac pa mu vise ne sedi na klupi...onda mi se ne svidja ta taktika da cim damo gol se povucemo...Mogli bi svaki tim u nasoj ligi da dobijemo 4-5:0 ali on neguje takav stil i to mi se ne svidja nesto...Onom raspalom Obilicu umesto da damo 5-6 golova mi povedemo pa posle strepimo celu tekmu da ne izjednace...I tako ali opet ima takodje i dosta dobrih strana,uostalom to rezultati govore.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Ma ljudi zasto mi uopste razbijamo glavu takvim stvarima,vrlo je moguce da je tu informaciju lansirao neko upravo iz razloga nebi li se uskomesala javnost i pokvarila atmosfera u ekipi.Po meni ovaj topik je totalno bezveze,jer mi pricamo o necemu sto se nije desilo-niko iz ZVEZDE nije ni primeto ovu verovatno dezinformaciju,a Zenga je lepo odgovorio da ima ugovor sa ZVEZDOM na 2 godine i da ga trenutno nista drugo ne zanima.
Slazem se da je on stranac i verovatno surovi profesionalac i da ga nista osim ugovora i para koje dobija ne vezuje za nas klub.Razumem da treba razmisljati i uvek imati u vidu da on preko noci moze da nestane.I da treba imati uvek neku altrenativu,ali toliko razbijanje glave dali ide ili ne,i proseravanje o tome mislim da je potpuno imaginarno.Kad ode,otisao je,ili kad se bude zvanicno objavila informacija onjegovom odlasku-pricacemo.Do tada imajte svoju glavu i ne uzimajte sve zdravo za gotovo... ;pljuga


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"Ma ljudi zasto mi uopste razbijamo glavu takvim stvarima,vrlo je moguce da je tu informaciju lansirao neko upravo iz razloga nebi li se uskomesala javnost i pokvarila atmosfera u ekipi.Po meni ovaj topik je totalno bezveze,jer mi pricamo o necemu sto se nije desilo-niko iz ZVEZDE nije ni primeto ovu verovatno dezinformaciju,a Zenga je lepo odgovorio da ima ugovor sa ZVEZDOM na 2 godine i da ga trenutno nista drugo ne zanima.
Slazem se da je on stranac i verovatno surovi profesionalac i da ga nista osim ugovora i para koje dobija ne vezuje za nas klub.Razumem da treba razmisljati i uvek imati u vidu da on preko noci moze da nestane.I da treba imati uvek neku altrenativu,ali toliko razbijanje glave dali ide ili ne,i proseravanje o tome mislim da je potpuno imaginarno.Kad ode,otisao je,ili kad se bude zvanicno objavila informacija onjegovom odlasku-pricacemo.Do tada imajte svoju glavu i ne uzimajte sve zdravo za gotovo... ;pljuga


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...



Uzeo si mi reci iz usta

ма нек иде довешћемо Липија  :rofl

пОзДрАв!!!

Ево нових информација са спортске централе. Изгледа да су сами признали патку :D
QuoteNazire se konačna Zengina odluka
04.04.2006 09:00

Objavljivanjem informacije da Livorno čeka italijanskog trenera iz inostranog kluba uznemirila je navijače Crvene zvezde i Panatinaikosa.

Delije i pristalice "zelenih" iz Atine prepoznali su u ovoj vesti povratak Valtera Zenge ili Alberta Malezanija u domovinu, ali prema poslednjim najavama italijanske štampe u igri je za ovaj posao bio samo šef stručnog štaba beogradskih "crveno-belih".

Poslednja informacija sa Apeninskog poluostrva glasi: Livorno čeka potvrdan odgovor Valtera Zenge, ali će on najverovatnije ostati u prestonici Srbije i Crne Gore jer želi da sa svojim klubom izbori prolaz u Ligu šampiona.

Osvoio je titulu  :D u evropi nije nesto narucito  :batine ali bi bilo dobro da ostane u kvalifikacijama za ligu shampiona
AMO TI U MOME SRCU SI...!!!

Valter Zenga je još jednom ponovio i da je njegov poslednji boravak u Milanu bio zbog posete porodici, a ne zbog, kako se spekulisalo, kontakata sa tamošnjim klubovima.

- U Milanu imam troje dece i teško da bih za dva dana uspeo da uskladim boravak sa njima i razgovore sa klubovima. Još jednom bih želeo da istaknem da ako budem odlazio iz Crvene zvezde, da ću sazvati konferenciju za medije i obavestiti javnost jer nemam šta da krijem. Mediji u Italiji su me spominjali u raznim kontekstima, ali moj boravak u Milanu bio je isključivo zbog posete deci, rekao je Zenga uz osmeh.

Na kraju, Zenga je odgovorio i na pitanje da li bi igranje u Ligi šampiona bilo dovoljno velik izazov da ostane u klubu iz Ljutice Bogdana.

- Prošle sezone sam u Rumuniji tri kola pre kraja sa Steauom osvojio šampionsku titulu pa sam dobio otkaz. Ovde je ostalo još šest kola pa je bolje da ćutim, rekao je Zenga kroz smeh.

Dovedi care decu u Beograd pa iz obilazi svaki dan, ne placa tebe niko da ides u Milano kada ti qrac hoce!

QuoteDovedi care decu u Beograd pa iz obilazi svaki dan, ne placa tebe niko da ides u Milano kada ti qrac hoce!

A ti da si na njegovom mestu bi to napravio jeli?

Dokle s ovom temom?...
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...