+ utakmica bez publike!

"Direktorijum Goodyear lige kaznio je ko

ma jebo im pas mater

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ovo bez-veze zvuci bez gorilanja :) i mahanja salom, zar ne?  :ruke

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!


je-ee-boo vaaa-am pas mater, jebo vam pas mater...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pa tako je vec mnogo bolje!  :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Jedan hrvat, inace torcidas, mi ustedi trud - tako da necu  da analiziram incidente hronoloski.

"Srbi,ja stvarno neznam jeste li vi normalni!!!!!! Jel ' vi stvarno uzivate da kad mi pravimo budale od vas ili shto.......Mislim,ovo je vec malo tuzno....He-he,e sad ce te da platite ili nema vishe loptanja!!!!!!"

Ovo je za one koji ne uce ni na svojim greskama.

:(

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
ko vas kazni josip bilic taj covik ni normalan
a zadra je kaznija radi dvi baklje

Gde si porky, kuco stara? :)

Ovo je moj net poznanik iz Splita, ok je lik, nece vas provocirati, voli da razgovara o hool temama. :) Uopste, decko sa kojim se moze normalno razgovarati...

Mogao bi drustvu da objasnis, ukoliko imas vremena a verujem da ce ih zanimati, zasto Torcida ne prati Split, recimo?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ovi malo stariji se sigurno secaju da je Torcida navijala Na JugoplastiCi/Gripama, i to je bila veoma dobra atmosfera, e sad koji je deo torce isao na jugoplatikine utakmice, a koji nije, to je vec druga prica - bas kao i kod nas, masa pravih cigana/starijih ne ide i nije isla na basket skoro nikad, ili koji put reda radi.

Detalje cemo cuti od Praseta :lol:

Quote from: "Radza"Ovi malo stariji se sigurno secaju da je Torcida navijala Na JugoplastiCi/Gripama, i to je bila veoma dobra atmosfera, e sad koji je deo torce isao na jugoplatikine utakmice, a koji nije, to je vec druga prica - bas kao i kod nas, masa pravih cigana/starijih ne ide i nije isla na basket skoro nikad, ili koji put reda radi.

quote]

Krajem osamdesetih se i te kako islo na basket, pogotovu kad nam dodju druge grupe u goste(grci pogotovo), ili kad je derbi, naravno tad nam na basketu nisu dolazili hrvatski navijaci, al je zbog nacionalnosti, a i kvaliteta u igri,  hala i dalje bila puna, (isto vazi i za hrvate), a navijanje nikad ludje....tako da to nije bilo reda radi...naravno nisu isli svi sa severa al vidjeniji i te kako su isli..pazi ipak smo tada imali nevidjene igrace, i basket nam je bio u zescem usponu.....i to je vreme bilo pre nego sto  smo se ujedinili u delije, tako da su svi bili nalozeni na navijanje...cak, ko se seca, jedno vreme je bio popularan i hokej kad se igro derbi, jer su tada isli iskljucivo samo navijaci(ne u velikom broju), i uvek je posle tekme dolazilo do sranja..
Torcida je navijala na basketu i pravila dobru atmosferu, a najludja mi je od hrvata bila atmosfera na cibona-zvezda, kad su se bbb natrpali tacno preko puta kamere do terena, zauzeli celu tribinu i svi do jednog prevrnali fajerku naopako, i sve vreme skakali i navijali bez prestanka, to je bila atmosfera koje se i dan danas secam, dobro je izgledalo a i dobro se culo, tad sam vise njih gledo nego tekmu, mogu da ti kazem kad vidis takvu atmosferu, upucenu protiv tvog tima i te kako zelis da se revansiras i dokazes da si bolji....i da njih nije bilo ne bi zvezda nikad izgubila, oni su u tom "plej-ofu" bili i sesti i sedmi igrac cibone...

Cega si ti mene setio sada, pa stvarno nisi normalan. A ja sam jos ludji, sada ces da vidis/ :) Naime, to je bila jedna od njihovih utakmica kada nisu bojkotovali Cibonu, a tavih je bilo malo. Ta utakmica je, da stvar bude jos cudnija, proslavila jednu punk grupu sa kraja osamdesetih NBG. Njihov hit su uzeli BBB da zezaju nekoga od svojih vodja, valjda Klokana, koji je imao neku devojku marijanu, pa su tu pesmu pevali celu tekmu. Onda s mo mi na svakoj tekmi protiv njih pevali obradu te pesme sa porukom umesto tebe cu cekat ja dok svane dan: tebe cu je*at ja dok svane dan... :) Inace, tada su BBB od kluba dobili istocnu tribinu, duz celog igralista i nije moglo da se igra od njih, to je takodje period bacanja novcica i slicnih stvari na teren, pa su radovica na toj tekmi uspeli da pogode. Malo ljudi zna da je na toj tekmi bilo petnaestak navijaca Crvene Zvezde smesteni gore, gledano iz Pionirove perspektive, tamo gde je i kop ali skroz pri vrhu uz 150 policajaca. Ja sam tada otisao u Dubravu kod svoje rodbine, koja jos uvek zivi tamo i onda sa burazerom na tekmu nemajuci pojma da je iko stigao iz Bg. Kada sam ih video pokusao sam da prodjem do njih ali mi murija to nije dala. Sedeli smo pored murije odmah do njih jer smo se tu osecali sigurnije, mozete da zamislite kako je to tada izgledalo, to je negde 89 godina bila ili tako nesto. I tada im je dvorana bila kao ova danasnja Hemofarmova, mislim do _jaja_. U jednom trenutku smo morali da se pomerimo jer su nase gadjali matorci koji su sedeli na nasoj tribini, svim i svacim, cak i jednim praznim novcanikom. :)
Nisu nasi imali puno obelezja, mozda dve tri kapica i dva tri sala, ali su se drali. Tesko da su se i culi, ali bitno je da su bili, sto tada nije bio cest slucaj. Znam da je isti, otprilike broj groblja otisao te sezone isto  tako na neku tekmu tamo i da su se jedva izvukli. Pojma nemam kako su ovi momci prosli jer ih je murija drzala u hali dok nismo svi izasli a posle su nas sklonili.

Nikada necu prezaliti sto nisam jedan od tih 15, mozete ih slobodno nazvati junaka, koji su celoj hali skandirali: Ovo je Srbija! Ja i burazer smo cutali, a mislim da je on zazalio sto me je uopste odveo na tu tekmu, jer mi je stalno ken*ao, kao, videce me neko od mojih iz skole da navijam za Zvezdu i slicno. Ja sam ionako tu bio na kratko, pa me nije bila frka. Ako zalim za neki stvarima u zivotu, onda je to jedna sigurno...

Inace, tada se itekako navijalo na tim tekmama, i tu je gIgili :) u pravu, radzo. Najvise na derbijima i protiv hrvata, medjunarodne naravno. Kop je bio smesten nekako na drugom mestu nego danas, tamo gde lucky ide i nasa starija ekipa, na terasici ispod naseg semafora a groblje na terasici gde danas idu njihovi stariji - preko puta. To se onda sirilo na danasnje kopove gde su uglavnom stajali mladji navijaci... Pamtim da je navijanje pojacano kada smo se ujedinili u Delije, tada se islo i na manje utakmice i nosili su se bubnjevi. Sve je zamrlo nakon rata kada smo mi koji smo isli jedno vreme znali u glavu, svako svakoga a toliko nas je malo bilo da smo sedeli u parteru dole... Inace, pred taj Vladan Lukic derbi, uspeo sam da se setim zahvaljujuci ovom sta sam radio. :) Bila je utakmica neka kosarkaska pre njega pa smo organizovano dosli na fudbal od hale. :) Seca li se sada neko toga? Ja sam mrtav bio, :) pa nemam pojma kako sam prehodao od hale d ostadiona. Mislim da se igralo sa Bosnom tada ali nisam siguran ili sa nekim hrvatima...

Inace, seca li se neko, jer nisam bio tada tamo i znam iz price, sta je to bilo ispred Hale sportova na derbiju kada je sima sa sekirom napao glodare? Onom njegovom vatrogasnom? :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

pa naravno ja uvik imam vrimena jer nista ne radim ka i vecina dalmatinaca :rofl  :rofl  :rofl
svi znate da je torcida pratila kk jugoplastiku na domacim i tako na nekima vaznim evropskim utaknicama
do raskola dolazi kada navedeni gospodin gori dolazi u upravu i pocinje one man show
na tv-u se  uvik  predstavlja ka neki fini lik a u biti je idiot
za

Pa napisi nesto ovde o tome kakva je razlika izmedju navijaca Zadra (tornado) i Torce, nekada ste kao bili zajedno a danas koliko znam ima i tuca? Nesto kao mi i radetovci... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

pa dobro ako bas hoces odnosi izmedju nas i tornada u zadnje vrime nisu bas sjajni
prije je to bilo dobro ok sve u redu ali danas je to druga prica
kada bi tornado dolazio na ko

kad vec pominjete pune hale, sta je sa ovom novom, prazna? :zbunjen
bice nama, :)  mali pionir,  :lol: za tekmu sa cibonom.  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"kad vec pominjete pune hale, sta je sa ovom novom, prazna? :zbunjen
bice nama, :)  mali pionir,  :lol: za tekmu sa cibonom.  ;pljuga


Lucky da li ce bojkot trajati do Cibone ili sta?

p,.s pozdrav za zemljaka  :flasa

bojkot je prica za sebe i to nema veze sa pricom o povratku navijaca na stadione/hale isto kao sto je i prica o novom zakonu koji ce da protera hooligane sa tih istih stadiona/hala i dovede neku mirniju publiku, po meni ne treca prica, nego utopija! :bes

juce smo bas o toj temi caskali na vaterpolu... :)

mislim, zamislite samo na nasim stadionima publiku kao u narodnom pozoristu  :lol: ili navijanja balonima i samo aplauzima... :zbunjen

:megafon Ja-vi se Za-pade!!! :ruke  :bes

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
mislim, zamislite samo na nasim stadionima publiku kao u narodnom pozoristu  :lol: ili navijanja balonima i samo aplauzima... :zbunjen


...i da svi vicemo "defense,defense"   :batine
Mislim da im taj fazon bas i nece proci  :finger      :D

A sta mislite da u Italiji ili Grckoj ne donose te zakone svaki drugi dan? I sta ima novo - nista...

U Engleskoj je druga prica - to je Engleska, mi smo Srbija, ovi su Zabari i tako to... ali sigurno se treba boriti protiv smarachine na tribini.

Quote from: "Glina"
Quote from: "lucky_star"
mislim, zamislite samo na nasim stadionima publiku kao u narodnom pozoristu  :lol: ili navijanja balonima i samo aplauzima... :zbunjen


...i da svi vicemo "defense,defense"   :batine
Mislim da im taj fazon bas i nece proci  :finger      :D

Upravo tako. Bas to smo pomenuli u raspravi, lupas sakama ko kreten i sedis i vices di-fens, di-fens ! Ma idi u kurac glupi Ameru sto si smislio ono. Kad bih ja Na NBA utakmici pevao Zaklacemo Dzordana, Ubij Zakolji da crnac ne postoji (na engleskom slengu) bas me zanima koliko bih proveo u mardelji.

Ovde toga nece biti ma koliko god pokusavali da nam nametnu. Mi smo Srbi, a ne moze svako biti Srbin pa da ga jebes kako hoces. :nene

Bez skakanja, gorilanja... nezamislivo.
Ja da dodjem potrosim 50 Maraka, na kokice, hamburger, i ostale pizdarije, lezeci naslon... i tako dalje... uhh.

Pozdrav Glina dobro si se setio