Nisam zeleo da otvaram  topic, narocito ne posle procitanih 15 strana na delije.net forumu, ali me je na to naterao komentar jednog delije.mostar (koga ne znam kako da nazovem). I da se sada i ovde ne bi vodila polemika oko toga zasto treba bojkotovati, ja cu sve one koje misle da ostanu, ako mi ostali izadjemo zamolim, (da bas tako, ZAMOLIM) da razmisle o ovome sto cu reci...

!.Ukoliko nam ne daju da okacimo zastave, udaraju na nas integritet. Integritet Delija je integritet Zvezde, samim tim udaraju na Zvezdu.

2.Vrh tribine, vrh delija, vrh navijacke grupe koja je najbolja u Evropi(i koje svi smatrate da ste deo) doneo je odluku o bojkotu, ako nam se ne ispuni mimimum uslova za navijanje. Ako sebe zovete delijom, i ako to jeste tih par puta godisnje kada dodjete da gledate Zvezdu na derbiju ili u Evropi, onda ispostujte momke koji su Delije svakoga dana 24 sata dnevno...

3.U slucaju izlaska sa stadiona i vasim ostankom sabotirate akciju Delija, samim tim radite nesto sto bi uradio svaki grobar, turcin ili ustasa...

4. Ako vam se gleda fudbal, idite na zapad ili istok, jer sever je jedinstven, a vi niste deo njega ako ne izadjete sa ostalima...

5.Fudbaleri zasluzuju pomoc, ali ako sada ocutimo ovo, sutra ce nam zabraniti nesto drugo, pa trece... cemu to vodi. Zabranice nam da budemo ono sto jesmo -  Delije Sever. Ovo je jedno poluvreme na kome cemo mi pokazati jedinstvo, organizaciju... Ne mogu da se igraju sa nama, nismo mi grobari...

6. prosli put smo uradili isto pa su svi mediji preneli tuznu sliku derbija bez delija, a mi smo vec par nedelja posle toga kacili zastave ne Jna, dakle pobedili smo...

Jos jednom se nadamo da ce se stoka urazumiti, i da nece biti potrebe za izlaskom, i prema tome svi na Sever u sobotu da odrzimo jos jedan cas iz navijanja.

nemoj da se nerviras oko komentara maloumnika.. ce bidne sankionisano..
sto se ovog topica tice, valjalo bi prekopirati bitne postove sa delije.net-a ovde i zakljucati.. samo maloumncima nije dovoljno ono sto je napisano!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Treba da ispostujemo ono sto nam ide u korist. Ne razumem ljude. Ako bude kako bude mi svi (ali bas svi) izlazimo napolje. J+b+ ih takav derbi

SVE JE RECENO NEMA POTREBE ZA RASPRAVU ,
STAV PRVE EKIPE JE JASAN I ON SE IMA DA  RESPEKTUJE!!!
ој Романијо и та твоја Села...
________________________

MA nema polemike ako nedaju zastave,svi napolje onaj ko nece da izadje treba da bude biven i to je to !!!!! :boks

Ма нема потребе ни да буде бијен... Једноставно он је завршио своју каријеру на северу... Остаће запамћен и виђен као тај који је остао, није испоштовао одлуку иза које је стала већина и КРАЈ!!!

Ајде као што рече и РСФЦ ако неко има времена и знања нек пребаци пар битних пасуса генерала и хаторог са д.нет и тиме ће доста тога бити речено... Поента је да људи схвате зашто се раде неке ствари, да виде да ми функционишемо као један и у добру и у злу, да смо организационо толико далеко отишли да не може тек тако да нас поремети неко иживљавање ових и оних људи из фудбала који мисле да знају нешто о фудбалу, навијачима итд...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Uz podrsku zvanicnim stavovima Delija u vezi sa bojkotom, molim nekoga ko zna, da napise da li ima jos ulaznica za Sever i da li se kupuju na JNA, posto iz odredjenih razloga nemam tu informaciju.
Hvala!

Quote from: "Red Star Forever"Ајде као што рече и РСФЦ ако неко има времена и знања нек пребаци пар битних пасуса генерала и хаторог са д.нет и тиме ће доста тога бити речено...

Ја мислим да је довољно што је на кафеу објављен садржај летка и искрено се надам да јузерима кафеа нису потребна додатна објашњења у вези званичног саопштења.

Ако је баш потребно цитирати текстове са званичног сајта Делија, ја бих издвојила овај, који је једна врста апела да се спрече инциденти због могућих провокација од стране "чувара реда" :

Quote from: "Branko Parac"Prošli put na jna nisu dozvolili kačenje zastava uz obrazloženje da se ne vide prvi redovi tribina gde su najvatreniji i da kamere kao i redari i žandarmerija ne vide šta se u tom delu događa. Tada je rečeno da se zvanično na jna snima sa 50 kamera.
Od toga jedna svima nama jako vidljiva snima ulaz ali gle čuda kada je pucano u Milana gumenim metkom iz neposredne blizine nije radila.

Ne zaboravimo gomile i gomile nereda jer njihov stadion i ulaz na severnu tribinu ne ispunjava standarde jer je mali jedna kapija sa četiri prolaza za po jednog navijača.
Ne dozvolite da vas isprovociraju i započnu tuču ispred stadiona pre utakmice!
Razmislite o tome da se dođe ranije i uđe jer su oni spremni na sve pa i na ubacivanje svojih ljudi među nas namerno gađanje guranje i stvaranje haosa.
Sve u cilju stvaranja slike da smo mi krivci.

Onda je došao derbi na Marakani gde su zbog krađe zastave i tuče došlo do obračuna na istočnoj tribini.
Zatim je i kod nas usledila zabrana od strane FSJ i murije i usledio je protest koji je po meni imao efekta iako je deo ljudi ostao i konačno ispunio sebi želju da kolo vodi po tribini :wink: tj navija :roll: .

Dakle nije ovo nikakav hir nije ovo prvi put da se neke stvari slučajno dešavaju.

Već imamo zabranu okupljanja ispred revije pre derbija i kortea do naše tribine.
Sada slede naša obeležja.

Ljudi oni su svojim navijačima uskratili isto to za sve međunarodne utakmice i napravili montažno čudo iza gola, pa sada im skinuli zbog bojkota.

Dakle ovoga puta treba da obigramo pametno bez incidenata i pokažemo svoju jačinu. Gotovo sam siguran da će biti provokatora u civilu.

Eto novine pišu o derbiju možda da medijima sročimo pismo i iznesemo svoj stav.
Tako će svi čuti o čemu se radi.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "north"Uz podrsku zvanicnim stavovima Delija u vezi sa bojkotom, molim nekoga ko zna, da napise da li ima jos ulaznica za Sever i da li se kupuju na JNA, posto iz odredjenih razloga nemam tu informaciju.
Hvala!

Karte za sever se kupuju na blagajni jna i kostaju 400 din.

Ево да пренесем оне најбитније постове са делије.нет...

Hatori Hanzo ::
QuoteStvarno bi bila steta ako bi doslo do napustanja severa na derbiju protiv partizana. Ali jednostavno je nemoguce drugacije! Javnost ce biti upoznata sa stavom delija, a ako ne bi bila naklonjena nama posle eventualne odluke da su zastave ipak "suvise opasne" ili da su zabranjene propisima "uefe" (tu uefu vodi valjda vodi zarko zecevic), onda nas to zaista ne treba da zanima. Mi cemo isterati svoje a kome se svidi sablasno prazan stadion na susretu vecitih rivala, taj ili radi za muriju ili za zecevicev kriminalni klan.
Bilo je komentara da je ovakav potez suvise mlak. Ja se u neku ruku slazem ali treba jos jednom razmisliti. Kome bi isao na ruku incident na toj utakmici? Opet bismo dobili huligansku etiketu i bilo oznaceni kao krivci za sve! Za prazne stadione, za los fudbal, mozda bi novo bilo da nas okrive i za los standard i siromastvo u zemlji. Sa tim ljudima treba takticki i pametno. Oni koji iz fotelja izazivaju incidente mogu samo da se poraduju da se sukobimo sa policijom. Znaci to nam ne ide u prilog!
Ali ipak, treba svi da budu spremni na moguce okrsaje jer je poznato da mi nismo izazvali ni jedan veliki incident. Iskreno bih preporucio svima da ne vode devojke i mladje momke jer ako se ponove situacije sa gumenim mecima i prebijanjem neduznih ljudi, neka makar ne bude najslabijih medju nama.
Najvaznije je da svi rasirimo ovu pricu oko eventualnog napustanja tribine medju nasim prijateljima i poznanicima koji nisu bili u mogucnosti da dodju na tekmu protiv buducnosti a dolaze na derbi. Tako cemo olaksati stvari jer nece biti mnogo objasnjavanja na tribini.
Znaci, uprkos tome sto nasim fudbalerima treba nasa podrska i sto su je zasluzili, moramo ispostovati ono sto je svetije od jednog poluvremena fudbalske utakmice... To je nase ime - Delije!

Hatori Hanzo ::
QuoteJa shvatam u cemu je osnovni problem ovog sajta, i nas uopste. Sajt se zove delije i na njemu pisu svi koji se tako osecaju. A problem je sto se tako osecaju svi koji navijaju za zvezdu jer je vremenom to postalo sinonim za zvezdase. Ali nije tako... Nije svako ko navija za zvezdu samim tim i delija. Ne zelim sada da umanjujem neciju vrednost, taman posla. Sigurno je da mnogi vole nas klub na razne nacine i da imaju razlicite poglede na navijacki i zvezdaski zivot.
Delije predstavljaju najvatrenijie zvezdase. To su trenutno potencijalno svi koji redovno dolaze na sve utakmice. Medjutim, naravno, nisu bas svi redovni sa severa delije u pravom smislu. Ne zelim da promovisem jednoumlje i ne mislim da je ono dobro u bilo kom smislu! Ali morate shvatiti jednu stvar. Svim delijama je zajednicki pogled na trenutnu situaciju jer lako prepoznaju opasnost koja im preti.
Vidim da neki pisu kako mi treba da pruzamo podrsku fudbalerima, da obratimo paznju sta ce biti na terenu...
Osvrnuo bih se na jednu recenicu koja je napisana u nekom od postova:
" Budimo pametniji od njih i sami moramo prevazići sopstvene interese zarad onih kojima je podrška najpotrebnija - FEDBALERIMA. "

Ocigledno je da nam se pogledi na stvar u mnogome razlikuju. Predlog je da predjemo preko sopstvenih interesa da bismo pruzili podrsku fudbalerima. Mi, navijaci zvezde, koji nismo nista drugo nego sama zvezda, da predjemo preko svojih interesa da bismo bodrili fudbalere koji su placeni da se bore za nase boje?!
Fudbaler zvezde treba da bude najbolji covek za zvezdu da bi bio angazovan i placen da igra za nas klub. On, kao i rukovodstvo kluba, su u prolazu u zvezdi kao zvezdini cinovnici koji za rad u klubu dobijaju platu. Nase simpatije mogu da zadobiju oni koji pokazu konkretnim primerima da su iskreni zvezdasi, oni koji se zrtvuju za zvezdu ili njene navijace, oni koji bas puno doprinesu klubu. Ali to su ipak samo simpatije, manje ili vece.
Danas nema u timu onih koje bismo mogli da poistovecujemo sa zvezdom. To je mogao nekada da bude rajko mitic jer za zvezdu igrao iz ljubavi a ne zarad materijalnog dobra.
Sta je onda zvezda, ako nisu njeni fudbaleri i rukovodstvo?
Zvezda je ideja. Ideja u koju veruju svi iskreni zvezdasi. To smo svi mi, od onih sa zapada koji iskreno vole zvezdu do nas najvatrenijih - delija.
Zvezda i njeni navijaci su u neraskidivoj vezi. To je zato sto njeni navijaci najvise predstavljaju zvezdu, vise od samog tima.
Ako nekome nije jasno kako je moguce da navijaci vise predstavljaju zvezdu od onih na terenu, objasnicu.
Najvatreniji zvezdasi ulazu bezrezervno sebe i sav svoj trud i ljubav, sve u ime grupe koja brani boje naseg kluba. Jedina njihova korist je satisfakcija koju dozivljavaju da vide kako njihova grupa napreduje.
Sa druge strane, fudbaleri brane boje naseg tima na terenu i ulazu trud i energiju da bi nas klub bio sto jaci i sto bolji, ali sve prevashodno iz svog licnog interesa. Da bi zaradili novac i da bi sebe promovisali kroz uspehe zvezde. Nekima je stvarno stalo i do zvezdinog uspeha ali to je njima uvek na drugom mestu.
Znaci, sa jedne strane imamo one koji daju sve a ne traze nista - jer vole iz sveg srca, a sa druge strane imamo one koji profesionalno odradjuju svoj posao. Nema potrebe dalje da se objasnjava zasto su navijaci vazniji.
Ne zelim ovim da podstaknem odbojnost prema fudbalerima. Fudbaleri su ljudi profesionalci. Sve dok odradjuju svoj posao najbolje sto mogu - stvar je u redu. Oni su vazni kao tim ali ne i kao pojedinci. Kao pojedinci su niko i nista a kad su deo tima onda predstavljaju zvezdu i zato imaju svu nasu podrsku.
Isti je slucaj i sa nama. Kao pojedinci ne predstavljamo nista delijama, ali kad stanemo zajedno na severu onda predstavljamo zvezdin najbolji deo.

Zakljucak iz cele price je da je nemoguce preci preko naseg interesa a da to bude bolje za zvezdu! Napad na delije je napad na zvezdu! Zvezda moze i da izgubi utakmicu, ako je to njen maksimum u tom trenutku - pa sta?! Gubila je zvezda utakmice mnogo puta ranije i gubice jos mnogo puta u buducnosti. Ni jedan njen poraz na terenu nikada nece umanjiti njenu slavu ni ljubav iskrenih zvezdasa prema njoj. A delije iz ove utakmice ne smeju izaci porazene jer brane svoju svetinju, svoje ime.

Hatori Hanzo ::
QuoteJa bih samo rekao jednu stvar svima koji brinu da ce se partizan obogatiti od nasih ulaznica. 400 dinara (malo manje od 5 evra) x 6000 ljudi (ako staje toliko tamo uopste) = manje od 30 000 evra. Ako neko misli da ce oni lopovi da se obogate za ove pare neka im ni ne daje tih 400 kinti.
Meni licno je vaznija nasa predstava na toj utakmici od samog desavanja na terenu. Verujem da svaki navijac tako razmislja. Zvezda je hiljadama puta gubila i pobedjivala, a ni jedan poraz nije uzdrmao slavu zvezde ili je ugrozio na bilo koji nacin.
A Delije su u ovom slucaju i te kako ugrozene kao navijacka grupa i potrebno je da svi zajedno stanemo za nase interese! Ko je toliko slep da ne moze to da prepozna?!
Sta je zvezda nego njeni navijaci?! Pa nisu sigurno fudbaleri - zvezda. Ako su ugrozeni zvezdini navijaci onda je i zvezda ugrozena! Nema zvezde bez njenih navijaca. Teren i tribine su u neraskidivoj vezi. Zato nemojmo biti budale i misliti da je centar svih desavanja na samom terenu.

Nema zastava - SVI NAPOLJE!
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

Ево још...

X ::
QuoteSnaga grupe se ogleda u zajednickom misljenju...zamislite da na primer 5 grupa o jednom problemu razmislja na 5 razlicitih nacina...sta bi onda bilo??dok god je Sever jedinstven u odredjenim stvarima,u ovom slucaju stavu oko zastava,tribina je jaka...
s druge strane...i ako dodje do situacije u kojoj ostane ljudi na Severu, ja iskreno verujem da to nece biti niko kome je stalo do Delija,i koji dolazi na utakmice ne samo kad se igra derbi...a ostace oni kojima je ovo jedna od dve tekme koje ce gledati ove godine,pa kako onda da izadju sad kad su dosli,kad ce im se dolaziti sledeci put..?!?!?! a ako vam je iole stalo do Zvezde vi cete podrzati ideju Severa,a ko ostane da da podrsku Zvezdi, pitao bih ga za par godina kad pocnu da zabranjuju stajanje, koreografije, rekvizite, kad Zvezda ne bude imala podrsku Delija,ma to vise nece biti ista Zvezda...Delije su srce Zvezda i pokretac svega ma ko sta mislio...e oni su hteli da ostanu drugo poluvreme zbog Zvezde, umesto da se ukljuce u borbu za ocuvanje ZVEZDE,kazem Zvezde jer Delije su Zvezda...ne,ne oni sto dodju protiv Rome,vec one DELIJE koji su uz Zvezdu i kada gubi i kada pobedjuje...i kad je najteze,i kad se igra protiv autsajdera,onih Delija koji su zasluzni za spektakle na Marakani na svakoj utakmici koji nose igrace do pobede...koliko god nedostajala podrska u drugom poluvremenu,ovo je ispravna odluka,a svi iz Zvezde znaju da im snagu ne daju oni sto ce ostati,vec oni koji su uz njih svaku utakmicu i koji bodre tu Zvezde,a nisu tu zbog njenih protivnika, i koji ce verujem to poluvreme nadoknaditi nakon 7 dana novim spektaklom na Marakani...
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

Generalstab ::
QuoteStav je iznet. Ne postoji to mesto gde ce se 3-4000 ljudi sloziti oko necega kao jedan. pogotovu nece ovde gde moze da pise ko god hoce. cak ni u dogovorima ekipa ne mozes postici 100% da se svi slazu,ali se ipak gleda ono sto je najbolje po nas,ono sto je vecina izglasala.
Mnogo ljudi ovde ne zivi navjacki zivot do kraja i to je glavna prepreka da se razumemo. nemaju svi po 100 gostovanja,10-15 godina ne propustene utakmice,tuce,izrade koreografija.....jednostavno neko dodje na utakmicu i posle nje ode kuci i to je to. Sada se postavlja pitanje,da li taj sto ode kuci moze da pravilno proceni sta je dobro po nas,da li moze sve da zna o tome,da li moze da dozivi to onako kako dozivljavaju ovi drugi....PA NARAVNO DA NE MOZE!
Ljude ovde kopka hocemo li izgubiti,pobediti,hoce li izaci svi,pola....ne treba to da vas preokupira jer sve je ovo lutrija. Na marakani kada smo bojkotovali dobili smo ih sa 2-0 a grobari su jos i navijali tada...nista to ne mora da znaci. Sve je to lutrija i zato ne treba lupati glavu oko toga,vec treba uraditi ono sto je dogovoreno(ako dodje do toga),jer je tu uspeh skoro zagarantovan i to je jedino na tom derbiju nasta mozemo stvarno uticat
i.
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

UltrasLondon ::
QuoteA sta je s onim koji dolaze iz inostranstva na tekmu?
Zbog cega dolazimo? Zbog fudbala? Jeftinije mi je da odem u Bareselonu, Milan nego Beograd ili daleko mi Stamford Bridz, Hajberi, busem 20 minuta. A razlika u fudbalu je ocigledna.

Dolazi se na SEVER zbog tribine, zbog navijanja ne zbog Zigica ili Nadja. Taj koji dolazi da gleda fudbal nek ide na zapad ili istok, bolje se vidi, sedi se, jos ako je lepo vreme do jaja.
Namerno sam uzeo Zigica za primer, kao naseg najboljeg igraca, ljubimca, golgetera, koji ce sutra igrati za Arsenal i slikati se partizanovim salom zagrljen s Kezmanom... nedaj Boze, ovo je samo primer, ali eto Stankovica.


I treba da se udje i da se izadje u poluvremenu. Tako se radi protest. Prvo pokazes kako je i sta je kad ima ljudi, a onda kako je cemerno bez. Tako se pokazuje snaga.

Odakle ljudima pravo da se jos i bune!!!!!!!
Kao - sto izlazimo pa dali smo 400 kinti - Boze svasta debilizam!
Kad sam bio mladji kad su bili oni neredi na Spartaku za proslvaljane titule kad se uslo na Zapad, pa jedva sam cekao da se krene, gledas i postujes one koji se drkaju za tu tribinu. Da bi smeker stavio lazni Barberi i ispozirao tekmu. Ili sta otpevao tri puta u kopu na tekmi i sad ce da kenja po forumu jer je eto u prici i kao zasto ovo ono...

...aj to sto ne vidi od nosa, ne vidi sta ce sutra biti ako se ne zaustavi sad, sto ne razmislja kao navijac, ajde to pa promenice, ali sto su jos neki i bezobrazni pa se uzjogunili. Paz majku mu, a da li bi ste zeleli djus bistriji ili sa delovima pomorandze? S ledom ili bez?

E sad malo o Engleskoj.
Kupis kartu od 75 evra, udjes na tribinu, mozes da popijes pepsi ili dijetalni pepsi. Sednes na svoje mesto. Stavis ruke u krilo. Ne moras teren da gledas imas semafor od 800 kvadratnih metara, zvucnike od kojih ogluvis. (Ko Philps=Ajndhoven fazon - kad daju gol odvrnu muziku - i tako 5 puta bem ih u usta) Kad se iznerviras ustanes. Sednes. Uzbudis se, pa ustanes. Sednes. Zapevas sedeci. Odes do klonje i klopnes hot-dog u poluvremenu. Zevas. Gledas neku nakazu i kao tripujes nije losa riba. Eh da zaboravih ti si u kopu, nisi na zapadu. Ne smes da opsujes, niti da "pokazes ruznu rec" Wink ne gledaj protivnicke navijace, ne deri se bez veze, a sve vreme snima te 800 kamera i ako mislis da si utripovao nisi, jer snima te stvarno 800 kamera. Ko hoce detljniji opis tekme u Engleskoj nek poslusa pesmu U2 "Numb".

Kako je doslo do ovog?

Bas tako, prvo zastave, pa...
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

lennox ::
Quote.Jedino mislim da je i to jedno poluvrijeme sasvim suvisno, jer nista necemo postici time ako ce se vec unaprijed znati da ce zastave biti zabranjene.
Generalstab::
QuoteMoze da se desi da oni odluku donose u subotu ujutru(slucaj kao pred derbi koji smo bojkotovali na marakani) gde nemamo vremena da se pripremimo,ovako ce ljudi doci pripremljeni pa ako nema zastava na ogradi idemo napolje na poluvremenu.
Stalno su nam to radili. Te u cetvrtak ce se znati,pa u petak...i na karju sat ipo pred derbi...NE MOZE.
Zato je bitno da svi koji kapiraju zasto treba izaci,dodju i popune sto vise sever.
1)Zato sto takvi ljudi znaju da treba 90 minuta ostaviti glas na severu
2)Zato sto ce nam bojkot(ako ga bude) uspeti sa takvim ljudima.


North Star ::
Quote... пази, треба да се изујем 400 дин Зеки тј. пакистану у џеп, а онда још да изађемо са дербија... мало је много... :
Generalstab ::
QuoteNeces valjda toliku zrtvu da napravis za nesto "u sta verujes" Shocked Shocked Shocked . A zamisli neko ko daje po 500-1000 eura za advokata zato sto je optuzen za neko delo vezano za stadion...pa opet ide,i opet je tu spreman za sever da radi i dalje. da li ovakve izjave treba brisati,da li ljude treba banovati....da li ti je jasno north stand koliko si ti sa tim razmisljanjem daleko od NAVIJACA?
North stand,ja ti preporucujem da ne odes na derbi,gde da bacis 200 dinara tako uludo Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked .

На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

Generalstab::
QuoteA kako nema nikoga da se buni kada se pravi koreografija, kada se organizuju gostovanja kada se prave rekviziti, bubnjevi, majce, duksevi, zastave, nebitno. Koliko puta ste rekli " NASE" koreografije su najbolje, "NASE" bakljade najvece "MI" smo najjaci, a sta ste od toga finansirali ili organizovali.

Ovo me je podsetilo da dodam jos nesto. Nije samo koreografija u pitanju,dukserica ili bubanj...to su stvari koje svaka grupa koja ima i malo mozga,moze naoraviti.
Ipak su mnogo upecatljivije stvari prestanak tapkanja i najurivanje tapkarosa,put ka samostalnosti,put ka necemu originalnom....sve u svemu ovo su stvari koje trebaju da se cene jer nisu ni malo lake za ostvarivanje. Mi smo jedini koji su sve ovo pokrenuli na svojoj tribini na ovim prostorima i jedini smo kome to uspeva.
Razloga za ovo je mnogo a jedan od najbitnijih je bas taj da OSTATAK KOPA SHVATI KOLIKO JE EKIPI STALO DO SVEGA VEZANOG ZA NASU TRIBINU,KOLIKO SE SRCEM PRISTPA SVEMU,KOLIKO NEMA MESTA ZA NEKU LOSU PRICU.
Ovo su stvari koje su radjene izmedju ostalog i da bi stekli poverenje jedni u druge,da bi se svi osecali dobro,e sada je trenutak da vidimo kako ostatak tribine to vraca ekipi(u slucaju da ne razume zasto treba izaci).
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

DjoleReject::
QuoteE to je upravo razlog zasto treba dati zeki 400 dinara i zasto moramo ispuniti najveci moguci broj sedista u shupi, kao i razlog da pevamo kao sto nikad nismo... Koliko god da si glasan, prvog aprila budi glasniji! Razlika izmedju utakmice sa Delijama i utakmice bez njih mora biti ocigledna i uzasna!!!

I opet da naglasim - kad dodje trenutak izlaska - ucini svoj doprinos i ne cekaj da vodja sve obavi za tebe. Prvom koji stoji do tebe (posebno se odnosi na ljude koji budu stajali blizu zapada i istoka) reci - ajmo brate, sada izlazi svako ko se oseca Delijom! Pokusaj lepo, niko ne kaze da treba krenuti sa maltretirajem, ali neka se bar budala oseti kao budala. I pazite, kerovi jedva cekaju da pocne neko sranje, zato SVE U RUKAVICAMA!!!
A oni koji imaju mogucnost da pomognu u ubedjivanju najupornijih maloumnika, nadam se da ce to moci i da iskoriste.
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

Хвала Lucky и теби Иване... Ето, коме год није јасно надам се да је ово више него довољно и да овде за разлику од д.нет-а неће бити глупих коментара да ако волимо Звезду треба да останемо до краја и сл... Љубав се не показује самим присуством на трибини... Постоји још много начина за то... И ово је један од њих...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Definitvno je odluceno da je unosenje zastava zabranjeno..
Prema tome se ostaje pri onome sto pise na letku..
NEMA ZASTAVA, SVI NAPOLJE!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

јел се бојкотује и дерби у баскету?

Quote from: "Shomy"јел се бојкотује и дерби у баскету?

Da, da...
Jbs Jadran i ta sranja.
Istina, secam se da smo svi kad je pocinjala ta glupost pre par god. docekali to kao neku do jaja stvar, ali kazu da jedino budala ne menja misljenje. Valjda je i sada takav slucaj.
Na stranu cela (naravno istinita) prica o tome kako ovo govno od lige unistava basket u majci Srbiji a pomaze onoj katolickoj stoci da prezivi, poenta je i u tome koji ce ti Q-rac liga u kojoj nemas gostovanja. Bolji je trip otici u Kraljevo, Cacak ili gde god nego gledati neke ustaske siroke bregove, brda i dolove vazda po Pioniru.
Iskreno, bedak mi je jedino sto prvo nismo otkinuliu glodare na derbiju pa tek posle poceli taj bojkot, ali valjda se ovako jace cuje poruka.
..."