Ne svi, neki su brinuli za 'srpstvo' i tada i, prirodno, bili protiv takve lige!

Kad pocinje derbi?

Quote from: "Radza"Kad pocinje derbi?

17,30

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Radza"Ne svi, neki su brinuli za 'srpstvo' i tada i, prirodno, bili protiv takve lige!

Kad pocinje derbi?

Ma vazi, prijatelju...
Nadji mi nekoga (pri tome naravno ne mislim da mi ovde pominjes imena) ko nije isao na jadranske tekme u pocetku i ko se nije przio da karamo katolike. Nije se islo na gostovanja po Bosni? Na Final 4 u Sloveniji?
Mislim, jbg, slazemo se svi da je ispalo sranje i da nam nije potrebno ali totalna je laz reci da su ekipe ili svi mi zajedno kao Delije bili protiv te ligice. Glodari su nas pljuvali zbog nje ono "guma liga", "liga bez briga" i te fore, ali laz bi bilo reci da u pocetku nije ozbiljno i masovno pracena.
Jbg, treba biti cistog obraza i priznati ono sto jeste makar iz ove persepektive to izgledalo kao los izbor.
Toliko.
..."

A sto se derbija u fudbalu tice, to napustanje tribina je sasvim ok, mada licno mislim da ne bismo ni trebali da uopste ulazimo u taj pilicarnik glodarski.
Mislim kapiram ja da time pruzamo poruku da smo uz svoj klub ali ne damo nekome da nas kara na glupe fore, ali me etxra peche to sto cemo mi svjim ulaskom/izlaskom doneti glodarima veci priihod od ulaznica nego sto su imali cele sezone do sada.
Mada posto to ide Zeki u dzep, a Zeka kara sa glodare, mozda i nije lose pomoci coveku u ovom trenutku... He he he
:finger
..."

Pa jel zna neko dali ce dopustiti unosenje zastava ili ne?
Ja sam juce kupio kartu za sever i bilo je bas malo prodato do juce...ali verovatno ce danas i sutra nagrnuti narod....
Moje misljenje je da ne treba izaci sa stadiona jer time najvise ispastaju nasi igraci,i mi koje bezveze dajemo glodarima pare a najvise dobijaju igraci partizana...Naravno izacicu sa stadiona ali mi to nije neki dobar potez...
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Nije dozvoljeno kacenje zastava...

Ma samo kada bi dozvolili unosenje zastava, mogli bi da pomerimo kop 10-15 redova i da drzimo zastave u rukama tokom cele utakmice ispred kopa, pa cak i tokom poluvremena. Ima ovih fensera raznih, mogli bi da drze malo zastave kad vec nece da pevaju.

Ali nam verovatno nece dozvolti ni da  unesemo zastave.

Ja zaista ocekujem da  nece niko ostati na II poluvremenu.

U suprotnom  :bes

Quote from: "Бока"...mogli bi da pomerimo kop 10-15 redova...
Jeл то јна нешто проширен,или... :batine   :D

Pa ne verujem da ce Sever biti pun...

Mnogima je mnogo da daju 400 din. i da budu isterani na poluvremenu. Isto tako veliki je broj onih koji ne podrzavaju ovu pricu pa nece ni doci iako imaju lovu

Poz.

PS dobro 15 bi bilo stvarno puno  :D

Takvima kojima je mnogo da daju 400d,jer nece da izadju na poluvremenu,ne da ne treba da dodju sad na derbi,nego vise nikad ni na Zvezdin Sever.
Mi smo od njih 2 razlicite price,a sa takvima nemamo onda sta da pricamo.

Isao sam da kupim kartu oko 1, karata za sve tribine ima brdo...
Cini se da je vecina tih kojima je zao 400 dinara shvatila da je bolje da uopste ne dolaze, sto je u svakom slucaju bolje od sjebavanja bojkota..

U svakom slucaju...
Neko je rekao da je mozda i bolje tako,neka preskoce ovo ako nisu sigurni u sebe,slobodno.Bolje neka priznaju sebi u lice i mirna Backa.

"Ma samo kada bi dozvolili unosenje zastava, mogli bi da pomerimo kop 10-15 redova i da drzimo zastave u rukama tokom cele utakmice ispred kopa, pa cak i tokom poluvremena. I"

To nije to! Zastava je mesto na ogradi, sve ostalo je neprihvatljivo, barem s moje tacke gledista.

Замолио бих да се не дају коментари типа ја не би да изађем али изаћи ћу ако треба и мора... Шта то значи, ја би да се јебем али да ми не уђе, отприлике... И ништа не мора, једноставно ако мислиш да припадаш северу, онда ћеш почети да изграђујеш мишљење које је достојно једном навијачу са северне трибине...

Даћу вам пример како размишља неко ко је навијач... Другар са којим сам годинама ишао на утакмице и прошли смо много градова Србије и љутих бојева са жандарима и противничким навијачима је проредио своје доласке због обавеза које га једноставно одвајају од пуно тога не само од Звезде... Јуче се договарамо за дерби и решио је да дође и кад сам му рекао да ће се изаћи на полувремену без коментара је пристао и отишао да купи карте а објашњење га је само још више напржило да сутра буде на јна... Једном навијач, увек навијач!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"Јуче се договарамо за дерби и решио је да дође и кад сам му рекао да ће се изаћи на полувремену без коментара је пристао и отишао да купи карте а објашњење га је само још више напржило да сутра буде на јна... Једном навијач, увек навијач!!!
dovoljno da se najezim.. nema, ko razume jednom, shvatace ceo zivot, ko ne razume, njemu ce vecno morati da se objasnjava kako i zasto...
ZA DERBI,
ZA DELIJE,
ZA NAVIJACKI POKRET!
POLUVREME-SVI NAPOLJE..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Potpuno podrzavam bojkot zbog zabrane unosa zastava a na tekmu necu doci jer mi je njihova rupa od stadiona uvek bila mrska i odvratna, pogotovu posle ubistva Ace Radovica na par metara od mene.

Basket nema navijanja i to je to. Nisam pozorishni gledalac niti sam neki pristalica Jadranske lige pa na derbi sigurno necu doci. Ali moram i da napomenem da su mi u dobrom secanju deshavanja iz Vrshca i ta Babic-Divac Efes Liga, pa se ne zalecem u izjavama kako ce nam biti "bolje" u takvoj ligi gde lopovi kolo vode.

Mislim sta se po jedini foliraju daim je mnogo da daju 400 dinara? Pa fazo je u tome da dodjemo i da napunimo sever ispljujemo stoku i svi izadjemo zajedno da nema ni jedan jedini covek na tribini !!!!!

Plasim se da nece biti pun Sever sutra

Quote from: "Бока"...mogli bi da pomerimo kop 10-15 redova i da drzimo zastave u rukama...

...могли би и гаће да скинемо и подигнемо у вис као знак нашег пристанка да им се нагузимо да нас јебу...?!?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Сутра само храбро и смирено! Када је дерби трафикар и божовић(лершва :zbunjen ) скупе само тако 1000жандарма али кад се носе кофери, наручују сателити, купују мандати, краде држава, протести шиптара и сл. онда их нема нигде. Алал вера сељани...