Обрисао сам линк ка оном сајту после сазнања да га једна педерска групација подржава.

Дали Србија уопште треба у НАТО?

...ја сам пре за то да се удружимо са Ал Каидом против Амера и њиховог глобализма...или још боље са Кубом, Боливијом и осталим земљама Јужне Америке.  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Onoga, ko bi kojim slucajem doneo odluku da se pristupi NATO-u, bi trebalo obesiti na sred Terazija. Da se udruzimo sa onima koji su nam decu masakrirali, za civile pricali da su kolateralna steta. Bacali po nama kojekakav radioaktivan otpad, pa nam se sada deca radjaju sa mutacijama. Btw. o tome niko ne prica, a slucaj meni poznat je rodjenje prijateljevog deteta sa spojena dva prsta. Oni u cudu doktora pitaju sta je to, zbog cega bla bla bla...na sta im doktor kaze uz smesak "a nije to nista, jedna hirurska intervencija..., kakva nam se deca radjaju vi ste dobro i prosli", u prevodu ima da bude ko nov.

Ne treba u Nato nikako, jer bi bilo licemerno posto su nam je**li kevu a sad im kao pristupamo. Da nas nisu bombardovali mozda bi ova vlada i uspela da progura neku pricu o tome, ovako mislim da nema sanse...

Kome trebaju baze sa crncugama, mexerima i drugim neradnicima i sidasima koji se nisu pronasli pa su za par soma dolara otisli da bleje u nekoj kasarni u nekoj tudjoj zemlji. Sve pare trose na pijancenje, zajebancije i kurve, prostitucija cveta, a oni su pod imunitetom, tj moze te ubije sudice mu se u USA.. A sve ovo su najbanalniji razlozi. Taj nato zivi od necega, zar treba pola budzeta da istresemo da bi bili clanovi, osecam da bi se zaduzili kd MMF-a samo da bi placali razne harache...

Bice vrlo zajebano ako nas oni pritiskaju da se prikljucimo, tesko je ostati jedina zemlja u okruzenja koja nije clanica, mozemo i to odbijanje opet skupo da platimo( vojvodinom ili raskom) Ne znam, nisam politicar, nadam se da su oni koji o ovome treba da razmisljaju dorasli zadatku...

Људи ја стварно не знам одакле вама идеја да ће нас упоште примити у Нато.Нико нас тамо не зове,већ у првенствено у Партнерство за Мир,што је друга прича,а у Партнерству је и Русија,мада ја знам који ћемо курац и тамо.За Нато треба да имаш воску за поштовање у сваком погледу,а знате и сами да је наша војска на нивоу војске Папуа Нове Гвинеје.Према томе нема разлога за бригу.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Nažalost, '48 smo pljunuli Sovjetima u lice(izduvali za atomsko naoružanje koje bi nam donelo prednost u pregovorima oko teritorija devedesetih),ostali da balansiramo,usput očijukali sa amerima,da bi krajem osamdesetih potrčali rusima u zagrljaj-koji su bili u komi,pogrešan tajming,pogrešne procene,oćemo sex,a da nam ne uđe,i na kraju smo ostali sami,razrušeni,raspadnuti,neinteresantni ikome,osim za sitna podjebavanja između Evrope,USA i Rusije,niko nas ništa ne pita (a i što bi),tako da NATO zabole dal smo za njih ili nismo-oni odradiše posao.
Trebamo da ekonomski i moralno ojačamo (samo uz krvav rad) i da se onda konačno odlučimo,jel nam Rusija majka ili idemo u Jevropu.
Ja sam lično za prvu opciju al' uz čvrste ugovore i obaveze i ništa više na lepe oči,ruske romanse,krvne veze i tako to.

Dakle NATO-ne hvala.

Rekao si pravu sustinu da moramo ekonomski ojacati i to uz krvav rad. Biti u NATO mnogo kosta, a neko je napred to sasvim lepo objasnio. Partnerstvo za mir je opet nesto drugo, ali clanstvo je uslov za pristupanje NATO-u.

NATO  :nene
Срце на терен ...

Quote from: "KizaLion"У граду сам доста често виђао ове графите, па сам отворио и ову страну. Адреса је http://www.neunato.org/

Дали Србија уопште треба у НАТО?


Где нађе ове? :zbunjen  :nene

Код Бајлонијеве пијаце сам видео ове графите.

Da, ja sam video jedan u ulici koja ide iz Carigradske do Bajlonijeve pijace, mislim da je Gundulicev venac, nisam siguran...


NATO je Americhka vojska i to svi znaju. Dok se to ne promeni ne treba da srljamo u tako neshto.

Kao članica NATO slali bismo najbolje mladiće da ginu po prašini Iraka i Avganistana, a uskoro verovatno i Irana i Sirije, i to za interese onih koji su nas bombardovali, trovali, razbijaju nam državu i još traže od nas Mladića, Karadžića, mamu im ...

Sve u svemu, začin C: NATO - NE!



Ja nisam za tu opciju da se udruzimo sa Rusima, kada god smo bili sa njima uvek smo najebali... Oni su se kao protivili nato bombardovanju, ali budimo realni, da su zaista hteli da ga sprece, to bi i uradili...

Druga stvar, a  to pisem svesno, znajuci da me vecina nece shvatiti i da ce me optuziti da sam izdajnik ili sta ti ja znam. Tice se Karadzica i Mladica. Kao prvo Hag je nuzno zlo, ja sam protiv toga i mrzim sto moramo da saljemo tamo nase ljude, ali kljucna je stvar da mi ipak to MORAMO da uradimo, jer nam opet prete sankcijama i sta ti ja znam cime...

Da sam na njihovom mestu ja bih izabrao jednu od dve opcije.

Prva- dobrovoljno otisao tamo kao sto su otisli srpski generali. To je vojna etika, generali se ne skrivaju po sumama.

Druga- ako bi zaista bio toliki idealista i mrzeo taj truli zapad, hag, nato, amere... i ne bi podneo da se nadjem u njihovom zarobljenistvu, onda bih se ubio. Nema trece, porazen sam, i ne bi dozvolio da moje neprihvatanje toga da sam izgubio na kozi trpi cela nacija za koju sam se do sada borio...

E sad druga je stvar da li je taj Haski sud pravedan ili ne, a po pitanju njegovog kredibiliteta, objektivnosti i sl, svi mi ovde imamo isto misljenje i jebem im ja mater, ali opet dosta smo isli glavom kroz zid!!! Meni je bre muka da me jebeni madjari drkaju za vizu,  da me svugde gledaju kao slepca jer sam iz Srbije...

Quote from: "KizaLion"Обрисао сам линк ка оном сајту после сазнања да га једна педерска групација подржава.

Дали Србија уопште треба у НАТО?

NE !!!

Капирам да би требали ући у оно партнерство за мир, да имамо неку сарадњу са њима, али као чланица НЕ

Не знам човека који би после 90их, а камоли после 99 године гласао за чланство  :zbunjen

Quote from: "GoranFinn"Капирам да би требали ући у оно партнерство за мир, да имамо неку сарадњу са њима, али као чланица НЕ

Не знам човека који би после 90их, а камоли после 99 године гласао за чланство  :zbunjen
Idi na B92.net i videces goooomilu goooooovana... :nene
Sta ces, uvek ce biti raznih kretena. Poenta je da neko moze i da bude za ulazak u NATO, ali da se tome iskreno raduje kao oni je vec uvrnuto...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

I to onih koji nikad LICNO TAMO NE BI OTISLI, a druge bi vrlo rado poslali u svoje ime.  :bes
Срце на терен ...

Uh, izvinjavam se na nespretnoj formulaciji posta. Mislio sam da takvi nikad ne bi otisli u neku misiju gde postoji realna opasnost po zivot i zdravlje, ali ocekuju da drugi odu pa kako im bude ...
Срце на терен ...

offtopic:
@nikolaBGD

Zar stvarno vjeruješ da će ti biti bolje kad uhvate Mladića, a potom i Karadžića? Zar misliš da će tu biti kraj? Koliko se sećam mislili ste da kad skinete Miloševića vrata EU će biti OPEN. Qrazz, a tako će biti i sad. Posle njih dvojice, tražiće nam da uvedemo pederske brakove, nećeš moći zaklati svoje pile, praviti svoju rakiju ili ubiti svog psa kad pobjesni, a da im ne platiš ... njima, ne našima. A uostalom, svaki savez gde su bili Bugari u istoriji se raspao. Pa će i EU i NATO .... :D



Лично не верујем да ћемо ући у ту фамозну ЕУ. Они се нас плаше. Нико нема менталитет као што је наш. Лично, ја нисам за ЕУ.

Quote from: "KizaLion"Лично не верујем да ћемо ући у ту фамозну ЕУ. Они се нас плаше. Нико нема менталитет као што је наш. Лично, ја нисам за ЕУ.
Nadam se da si upravu, jer bi to da nas se plase znacilo da je Kosmet jos uvek deo Srbije. Ako se stoke ne odcepe, to bi nazalost znacilo i da bi nas zbog njih izbegavali kao da smo sugavi. Nikada ne bi mogli vize da dobijamo ili bilo sta slicno, pod teretom legla kriminala i terorizma.
A kada bi se odcepili, to bi bila jos veca katastrofa...
:zbunjen
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"