Изгледа да још нико није поменуо ову вест са спортске централе:
QuoteZenga napušta Zvezdu
29.03.2006 23:30

Iako bi mnogi pomislili da su ovakve vesti deo "kuhinje" pred večiti derbi, sumnjamo da italijanski mediji previše brinu o sudaru Partizana i Crvene zvezde.

Prema njihovim tvrdnjama, trener fudbalera Crvene zvezde, Valter Zenga, od naredne sezone preuzeće kormilo jednog od stabilnijih klubova Serije A, što je potvrdio i predsednik tog kluba.

Predsednik Livorna, Aldo Spineli, potvrdio je u razgovoru sa nekolicinom italijanskih novinara da će od leta o ekipi brinuti italijanski stručnjak koji trenutno radi u inostranstvu. U konkurenciji Malezanija koji vodi Panatinaikos i Gvidolina na klupi Monaka, potvrđeno je da će to biti čuveni golman Intera, koji vodi "crveno-bele" ka novoj duploj kruni.

Spineli je rekao da je prednost Zenge u tome što je veoma ambiciozan i spreman da radi, a uz to ne postavlja nikakve uslove oko ugovora, pa se veruje da bi saradnja bila dogovorena na jednu sezonu sa mogućnošću produžetka ako obe strane budu bile zadovoljne. Predsednik Livorna takođe je dodao da je Zenga dao svoj načelni pristanak na novi ugovor prilikom njihovog susreta pre nekoliko nedelja.

Zenga je radeći u Steaui i Crvenoj zvezdi stekao solidnu reputaciju i pre Livorna za njega su se interesovali još neki klubovi. Treneru "crveno-belih" je svakako cilj da radi u domovini čim se ukaže prilika za to i ne bi bilo čudno ukoliko bi se to dogodilo već ovoga leta, bez obzira što mu se pruža prilika da sa Zvezdom kroz kvalifikacije dođe do Lige šampiona.

Zenga inače ima veoma dobre odnose sa predsednikom Spinelijem, pa je i to jedan od jakih razloga što su italijanski mediji odlučili da njega promovišu u budućeg stratega ekipe Livorna. Ugovor će biti potpisan na godinu dana, sa opcijom da se produži na još jednu sezonu ukoliko obe strane budu izrazile želju za nastavak saradnje.

Moze,nek plate obestecenje posto Zenga ima ugovor na 2 godine pa putuj igumane...a onda nek nam dovedu Bajevica i svi srecni i zadovoljni!


Bajevic je Zvezdu jednom izigrao da dobije bolji ugovor od Olympiakosa. Takvih nam ne treba.

Quote from: "SerbianEagle"Bajevic je Zvezdu jednom izigrao da dobije bolji ugovor od Olympiakosa. Takvih nam ne treba.
Није,јер никад није ни био кандидат за тренера Звезде.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Pa bio je.Seti se rucka sa Dzajom.Ali nisu se dogovorili oko uslova i Bajevic je odustao a mi dobili Dostanu.

Quote from: "negativac"Pa bio je.Seti se rucka sa Dzajom.Ali nisu se dogovorili oko uslova i Bajevic je odustao a mi dobili Dostanu.
Био је на ручку,али пријатељски,а наши новинари су то протумачили као разговор око посла и после се обрушили на Бајевића,а њему тако нешто сигурно није требало,јер је он сувише велико име у Грчкој.Уосталом зна се добро да Звезда Олију не би могла ни да присмрди што се тиче понуде,поготово док је Џаја био на њеном челу,јер тобоже ми немамо пара,морамо да продајемо играче да би преживели,а и стварамо тим који ће за две године ући ЛШ.Ма знаш и сам његове приче,а Бајевић није живео на Марсу,па да не зна дешавања у Српском фудбалу.И није нам Џаја увалио тад Достану,него Глупка Петровића који је радио за 5 000 евра месечно.
Према томе кад би постајао 1 не посто,већ промил шансе да се доведе Бајевичћ требаало би запети свим силама да се доведе.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Ubacuju nam gluposti pred derbi da destabilizuju tim. Ne verujte svemu sto cujete.

Uostalnom, kao sto vidite i iz texta, Zengino ime cak nije i pomenuto od strane Livorna.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

Quote from: "Devil"Ubacuju nam gluposti pred derbi da destabilizuju tim. Ne verujte svemu sto cujete.

Uostalnom, kao sto vidite i iz texta, Zengino ime cak nije i pomenuto od strane Livorna.
toliko o ovoj temi

Quote from: "Devil"Ubacuju nam gluposti pred derbi da destabilizuju tim. Ne verujte svemu sto cujete.

Ni sam to ne bih bolje rekao. ;pljuga



Zengino ime je spomenuto :
U konkurenciji Malezanija koji vodi Panatinaikos i Gvidolina na klupi Monaka, potvrđeno je da će to biti čuveni golman Intera, koji vodi "crveno-bele" ka novoj duploj kruni.
Koliko je ovo tacno ne znam, ali sto se mene tice nije toliko strasno ni da ode! Ne svidja mi se igra koju forsira, ne svidja mi se Mudrinic, hocu Trajkovica da vidim cesce i sl...
Problem je sto ako bi otisao novi trener bi imao malo vremena da upozna ekipu i navikne se pre starta LS!
Sto se tice Bajevica, pricalo se onda uveliko da ce biti trener, isao je na neke sastanke sa Dzajom, i onda odjednom otisao u Grcku!
A mislim da ga ovi ne bi pustili svakako, tako da od njega nema nista!

Ispao bi ljakse ako bi otisao posle onih prica kako je zavoleo Zvezdu itd....Ali ko sto neko rece nije neki nenadnoknadivi gubitak ni da ode...
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas


Quote from: "ZeNgA"Ne brinite nista.Ne idem nigdje :)


Jaka je ova :rofl

Управо је потврђено чак и на званичном сајту да ипак Зенга иде на крају сезоне у Ливорно.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!


Quote from: "Johnny Blaze"^Cijem zvanicnom sajtu ? Link ?
који је данас датум? :D
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

QuotePosted: Fri Mar 31, 2006 11:15 pm

Quote from: "Johnny Blaze"
QuotePosted: Fri Mar 31, 2006 11:15 pm
E јеби га касни сат на сајту у односу на тачно време.Код мене је већ био 1.април.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

nedaj boze da zenga ide!!!! trebamo ga dosada je sve tacno uradio!! ZENGA NESMES DA IDES :nene