Verovatno svi znate sta se desavalo do kraja druge cetvrtine kada se ceo kop pokupio i otisao sa tribine, ali to nije kraj desavanja. :) Za vas koji su ipak odlucili da izadju, mada sam pojedine clanove ubedjivao :) da ostanu, resio sam da malo opisem ono sto se desavalo nakon "seobe".

Na pocetku drugog poluvremena iliti 3/4 bilo je sablasno. Tisina, Zvezda vodi 12 razlike, sve ide ka dosadnom kraju, i onda se desila sitnica koja je sve promenila. :) Naime, oficijelni spiker objavio je da su navijacice OKK Beograda zvanicne navijacice, reprezentacije, i partizana. E onda je cela hala pocela da zvizdi i onako spontano se pocelo sa nekakvim navijanjem. One su na to nase negodovanje svaki pogodak OKK proslavljale sa skakanjem, da ne kazem gorilanjem. :) E tu su oni likovi koji su, mislim, navijaci OKK poceli da skandiraju, pa se oformio mali kop gore iznad drugog dela nase tribine. Na kraju se desilo da su igraci usli u vrlo neizvesnu zavrsnicu. Svaki napad OKK pracen je zvizdanjem kao da smo na GY ligi, a pevale su se pesme uglavnom upucivane navijacicama (grobarske majke, baci *isu i slicno...) Otpevala je cela hala: Dobro znaj!
Prozivanje sa navijacicama se nastavilo a i one su krenule da provociraju, zamisli, da ne poverujes!

Mogu neki da se ljute koliko god hoce, da nije bilo tog pritiska, OKK koji je vodio i ciji su igraci ubacili mislim preko 10 trojki u drugom poluvremenu uz 100% suta, bi pobedio. Nas pritisak je prelomio igrace i SKuni je dao kljucne koseve za novu pobedu.

Nareavno da razumem da se klubu treba najebati keve za to sto su one ljude ostavili na cedilu. Pojedini clanovi foruma, prepoznace se vec, znaju da sam i sam licno gledao kako god mogu da pomognem kontaktima, ali ovo je moralo da se uradi jer su nam ti bodovi bili mnogo bitni... Inace, dopuna ovoga gore, navijao je i Zapad ceo osim onih likova tamo gde je glodarski kop... :)

poz,
budimir
p.s. Jel' video neko od vas onu *** koja je portparol OKK Beograda? :) WOW! :)
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ti si genije. :)
Na narednom okupljanju ekipice :D  sa caffe-a u pivnici, pijes vopi celu noc za dz!   namigivanje

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

E da, isto vazi i za tebe, cisto da vidimo ko ce tada da pobedi u ispijanju piva. Mislim, prosli put se nismo takmicili jer je bilo ocigledno da nemamo konkurenciju jer su _neki_ pili lekove, a nekima sam maznuo i ono sto su narucili, pa podelio nama. Dakle, dvoboj u pivnici. :)  :flasa  :flasa
;pivo  ;pivo  ;pivo

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

samo tako, trenirajte  :flasa dok ne dodjem namigivanje

Ali onda cemo da prosirimo disciplinu na viski/domaca + pivo  :flasa

;pivo

p.s. napisite detaljan izvestaj po pitanju kolicine da znam sa kim cu imati posla ...

Ne kapiram. Razumem ja to kad spontano pukne...itd. ali da li su neke tamo ribe koje igraju za groblje i yu-rep bitne???!!!  Ko su one da isprovociraju navijace CZ? Ono sto se dogadja (razlog za bojkot) je nemerljivo bitnije od nekih imbecilki na terenu. Da dobre su ribe, odlicno, idi sad i prosetaj ga.

Ako navijaci odu sa tribina, sto onda navijati? Time niste "ostali uz Zvezdu, do smrti, dobro znaj da uvek tu sam ja" itd. Naprotiv. Oni (ce da) sede u cumezu ko olos najgori 30 glupavih i dugih dana a nas koncept borbe protiv toga (bio on pravi ili ne) razbiju neke cupi sto djuskaju???

Bojim se da se nas dvojica nismo razumeli.

Na stranu to sto se sa idejom bojkota NIKADA nisam slagao, ne sporim odluku vecine, pa ako je to stav grupe (i o semu bi se dodatno dalo raspravljati...) neka se ne navija. Kada su "ribe" :) pocele svoj sou a lik od spikera naglasio da su one navijacice i KK partizani, tada je spontano svaki njihov postupak izjavljivao salvu mrznje. A dodatno to sto su one provocirale sa skakanjem... Reakcija na njih bila je gore opisana. Nismo mi koji smo preostali u dvorani, a bilo nas je barem dve hiljade, medju kojima su bili i oni koji su bili u kopu pa seli sa strane da navijaju, navijali zbog njih "riba"  :) vec zbog Zvezde koja se klala oko boda sa OKK. Taj bod u konacnom skoru moze puno da znaci glede utakmica sa talibanima, buducnoscu, FMP-om i mestu odigravanja.

Niko od tih 2 000, koji su preostali uz Zvezdu do kraja, nije time zeleo da odmogne Herojima, poslednji sam na svetu koji bi to ucinio, vec sam zeleo da pomognem Zvezdi. Priznaces i sam da je odluka obojkotu, pomalo nespretna, jer se ne vice Uprava napolje i slicno, a zbog govnarskog ponasanja te uprave, oni su u zatvoru. Mi na to bojkotujemo igrace koji su najmanje krivi za sve. Ako smo neciju paznju zeleli da skrenemo, vise bi je skrenuli sa ljutnjom, otvorenom, prema upravi a ne dvosmislenim tekstom sa navodnicima, koji treba da se cita izmedju redova... Nadam se da se i sa tim aspektom problema slazes.

Pomoc Zvezdi da u tesnoj zavrsnici uz pomoc publike otme (bukvalno) bod OKK-u, nije izdaja vec pomoc timu, igracima i citavom tom "projektu" evropske Zvezde. NJije to detalj oko kojeg se treba sporiti. Mene zanima, kada si vec ti otvorio tu temu, koliko e dobrog doneti Zvezdi bojkot tih cetvrtina i hocemo li mi time pomoci ljudima koji su neopravdano i zbog gluposti pohapseni? Ajde objasni mi to, kada me vec prozivas :) recima: Da dobre su ribe, odlicno, idi sad i prosetaj ga. Jodnastavno ti taj komentar ne stoji uz pricu koju sam ostavio.

I da, na kraju, niej to bilo neko navijanje vec par skandiranja, arlaukanja i jedna pesma koje su donele Zvezdi, kakav takav bod. Simbolicno, ako vec hocemo da trazimo "dlaku u jajetu", mozemo reci da smo tim gestom i pokazali toj upravi, sto je bio cilj onih koji su halu napustili pola sata ranije, kolika je razlika izmedju navijanja i pozorista.

U svakom slucaju, nadam se da se nismo razumeli i da se sada bolje "cujemo"? :)

poz,
budimir
p.s. I da, mislim da je meni vise zao tih Heroja, nego mnogima drugima...
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nisam ja ni procitao ceo tvoj tekst. Mozda je to i greska, mada se ja ne slazem sa tim da je treblo bodriti ako je odluka drugcija - ok razumem ne slazes se sa odlukom vecini i imas pravo da radis sta hoces, cool.
Sto se setanja kozice tice,:)  priznajem da je zvucalo glupo zato sto je ispalo da je upuceno tebi, nije, vec svakom ko se primio - pa cak je i na naslovnoj strani ovog sajta slika njih a ne navijaca - a ima bitnijih stvari koji se dogadjaju. Mozda ja opet malo vise uzimam stvari licno.

btw imas "private" jedan koji nema veze s' ovim

Sve u svemu,mislim da nije vreme za bojkot,sada kada Zvezdi treba da pruzimo podrsku iz sve snage!
Videcemo sta ce ispasti na kraju!

Evo kako je B 92 javio o tekmi...

poz,
budimir

Delije bojkotovale Zvezdu
Iako je utakmicu u hali Pionir gledalo oko 2.000 gledalaca, veoma zanimljivo je bilo i na tribinama.

Naime, navijaci Zvezde "Delije" su , kao
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "UltrasLondon"pa cak je i na naslovnoj strani ovog sajta slika njih a ne navijaca - a ima bitnijih stvari koji se dogadjaju.

zaista, sto se naslovne tice,
ocekivala sam da ce wm na to mesto postaviti fotku "prazna tribina"...ili fotku "opkoljeni"... ili fotku "cetvrtina cutanja"... :zbunjen
ali izgleda da novi zanat trazi svoje... :jebanje  

FU, da li si bio na onoj tekmi kada se pevala pesma "Ale pevate samo kad vodite..."?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Naravno da jesam: "...svako ko voli Zvezdu mora da ustane!" Tada sam naterao deo svoje tribine da ustane i da peva! :) To je bilo protiv onih Slovenaca, mislim. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Mislim da ovaj bojkot nece uroditi plodom barem ja tako mislim... :bes
Boli njih ku*ac za sestoricu momaka koji su izdvojili vreme da bi gledali i pratili zvezdu a oni tako... :(
Ja se najezim kada u udjem u Pionir a ono sablasna tisina kao da je neko umro ili izbio pogreb :(  , mislim, bilo koja tekma bez navijanja je smor.Mislim ,sta sedis ko penzos  :indijanac  i pratis tekmu i kada je neki dobar potez ti samo potapses rukama i sada si "bodrio" svoj tim.Zaje*i takvo  navijanje
Ali bojkot nije u ovom trenutku nije bas najbolje resenje :(
Cela nas niz vaznih utakmica FMP,Pivovarna pa posle Split itd... :sampion
A interesuje me da li grupa  Blue Union postoji  i sta je sa njima jel dolaze na fusbal i basket.Jel oni uopste postoje :zbunjen ?   :rofl  :lol:

bilo je u planu da simpatizerima  malo grubljim tekstom otpevamo istu tu
pesmu, sa nastavkom...svako ko tako peva sada nek umukne...ali nije bilo svrhe!  :bes

mozda si ti sa svojim ortacima ustao ali vecina nije, cak ni pored koreografije kojim je propracena pesma - kaziprstom smo pojedinacno pokazivali na svaki deo neme hale pune budnih posmatraca.  :zbunjen

da nisi pomenuo spikera, pomislila bih da je mozda strah od nepodnosljive
tisine naterao iste ove ljude da "spontano" na ovoj tekmi propevaju?  :lol:

p.s. mali korak za sever ali veliki za sve napete mapete!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Ganci"Ali bojkot nije u ovom trenutku nije bas najbolje resenje :(
govanci za tebe je najbolje resenje da nabijes sebi glavu u dupe i tamo potrazis smisao svog postojanja.  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Kizo, ja mislim da je ovo bolje od onog: Car Velikog Ratnog Ostrva. :) Ti vidi da se coveku ovo doda ispod nicka. Ajde sto je iscoolirao da posalje private, pivnicu, obezbedjenje do tekme i nazad, :) nego je poceo i lucky da mi nervira. :)  :D  :megafon

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Daj bre ljudi dokle vise da citamo detinjarije i gluposti  :( Od sad ko zapocne svadju imace posla sa, sa ....e pa zapocnite pa cete videti  ;pljuga.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

FU Jel to samo razlika u slovima? VRO umesto Vro :D

inace, Lionac i Lovac se vise ne zovu tako, nego, "webmaster" & "moderator" . :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!